Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Кейсовий етап Українського молодіжного енергетичного форуму 2017

41 views

Published on

Презентація Голови ГО "МЕС" Ренати Яресько

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Кейсовий етап Українського молодіжного енергетичного форуму 2017

  1. 1. КЕЙСОВИЙ ЕТАП УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ФОРУМУ
  2. 2. 1. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною (до 3 осіб в колективі). Характер роботи повинен бути науково-практичним. 2. Подається робота у двох виглядах до оргкомітету Форуму: • у форматі документу Word (.doc або .docx) з наступною структурою: • титульний аркуш, де вказується назва роботи (проекту, науково-дослідної роботи), ПІБ автора (-ів) та зміст роботи; • три частини: вступна (опис проблеми та її передумови/історія виникнення, актуальність та аргументація «чому її варто вирішити»), основна (шляхи/дії щодо вирішення проблеми з обґрунтування, яке включає відповідні розрахунки та ін. підтверджуючі факти) та завершальна (висновки та визначення підприємств та/або державних органів, до яких мала б дійти вищезазначена інформація). • у форматі презентації PowerPoint або Preza, презентація має містити назву роботи (проекту, науково-дослідної роботи), ПІБ автора (-ів) та містити ключові елементи вирішення актуальної проблеми, з обґрунтуванням і висновками. 3. 05.12.2017 − учасники, які виявили своє бажання для участі в конкурсі кейсів презентують перед журі (представники підприємств та державних органів). Журі оцінюють роботи та визначають переможців за критеріями: актуальність, перспективність та співставлення з реальною ситуацією в Україні.
  3. 3. Переваги від участі можливість презентації власного проекту можливість демонстрації своїх знань експертам галузі прокачати власні softskills отримати цінні призи від компаній- партнерів відвідати один із промислових майданчиків

×