Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Yns group slayt

2,092 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Yns group slayt

 1. 1. MADE IN TURKEY Ġġ ANLATIM SUNUMUNAHOġGELDĠNĠZ.
 2. 2. 14.06.2012 TARİHİNDE FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞ ,GENEL MERKEZİ AYDIN’DA BULUNAN 10 YILLIK NETWORK TECRÜBEMİZ İLE TİCARİ BİRİKİMLERİMİZİ BİR ARAYA GETİREREK İNANILMAZ BİR KONSEPTORTAYA ÇIKARTAN,ÇALIŞMALARIMIZLA TÜRKİYE VE DÜNYA’DA ŞU ANA KADAR GÖRÜLMEMİŞ BİR KAZANÇ SİSTEMİNİ SİZLERE SUNUYORUZ.
 3. 3. YNS GROUP OLARAK VĠZYONUMUZ• KĠġĠLERE E-TĠCARETTE GERÇEK KAZANÇ SUNABĠLMEK.• KOBĠ DESTEKLEME PROJESĠ• NETWORK MARKETING
 4. 4. E-TİCARET GEÇTİĞİMİZ YIL TÜRKİYE‟DE %50 BÜYÜYEREK İSTİHDAMA DA KATKI SAĞLADI.GEÇTİĞİMİZ YIL TÜRKİYE‟DEKİ “SANAL” İŞYERLERİNİN TOPLAM ALIŞVERİŞ CİROSU %50 ARTIŞ KAYDETTİ.BU ARTIŞIN TEMEL NEDENLERİNDEN BİRİ DE GÜVENLİALIŞVERİŞ KONUSUNDA ATILAN ADIMLAR OLDU. BANKALAR ARASI KART MERKEZİ GENELMÜDÜRLÜĞÜ, BU YIL DA SANAL İŞYERLERİNİN TOPLAM ALIŞVERİŞ CİROSUNDA PARALEL BİR ARTIŞ BEKLEDİKLERİNİ BELİRTTİ. E-TİCARETTE GEÇEN YIL GÜVENLİ E-TİCARET ATMOSFERİYLE YAKALANAN BÜYÜME ORANININ 2013‟DE DE BEKLENDİĞİNİ BELİRTEREK, “GENÇ NÜFUSUMUZ VE DİNAMİK PAZARIMIZ İLE E-TICARET, ÜLKEMİZDE GELİŞME POTANSIYELİNE SAHİP. 2011 YILINDA TÜRKİYE‟DEKİSANAL İŞYERLERİNDE 126 MİLYON ADET YERLİ VE YABANCI KART İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİ. TOPLAM ALIŞVERİŞ CİROSU İSE %50 ARTTI. 2011 YILINDA E-TİCARET‟TE EN ÇOK TERCİH EDİLEN İLK 3 SEKTÖR; HİZMET, HAVAYOLLARI VE ELEKTRONİK EŞYA-BİLGİSAYAR SEKTÖRLERİ OLDU. 2013 TÜRKİYE‟DE „NAKİTSIZÖDEMELER‟ HEDEFİMİZ KAPSAMINDA, YAKALADIĞIMIZ BU RAKAMLAR OLDUKÇA OLUMLU GELİŞMELER OLARAK GÖRÜLMEKTEDİR.
 5. 5. YNS GROUP ; KURMUġ OLDUĞU SĠSTEM ĠLE BĠRÇOK KĠġĠYE , DOĞRU VE HAKKETTĠĞĠ KAZANCI SUNABĠLME ADINA, BÜTÜN ĠMKANLARINI SĠZLERE SUNUYOR .
 6. 6. 250.000 ÜRÜN GAMI BULUNAN BÖYLE BİR SİTEDE , DİSTRİBÜTÖR OLUPREFERANS OLDUĞUNUZ KİŞİLERİN YAPMIŞ OLDUĞU ALIŞVERİŞLERDEN ÖMÜR BOYU PARA KAZANMAK İSTER MİSİNZ ? YA DA KENDİ MÜŞTERİ KAZANCINIZAİLAVE OLARAK EKİBİNİZİ OLUŞTURUP, KAZANCINIZI ARTTIRMAK İSTER MİSİNİZ?
 7. 7. www.ynsmagazacilik.com/ID NUMARASI
 8. 8. BU İNTERNET SİTESİNDE; YNS GROUP DİSTRİBÜTÖRLERİ REFARANSI İLE MÜŞTERİLERİMİZBİNLERCE ÜRÜNÜ CAZİP FİYATLARA ALMA İMKANI BULACAKLARDIR.
 9. 9. Link atarak ve birebir MüĢteri müĢteriyi getirir.görüĢmeler yaparak 10 MüĢterinin getirdiği herbinlerce müĢteriye ulaĢabilme müĢteriden hayat boyu kazançimkanı elde etme imkanıwww.ynsmagazacilik.com/ID Numarası www.ynsmagazacilik.com/ID Numarası %5 % 10 MüĢteri MüĢteri MüĢteri MüĢteri MüĢteri MüĢteri MüĢteri
 10. 10. E-TicaretBakkal Market AVM
 11. 11. DİSTRİBÜTÖR OLARAK ÇALIŞANARKADAŞLARIMIZ KENDİ KİŞİSELMÜŞTERİLERİNİ OLUŞTURURLAR. OLUŞTURDUKLARI MÜŞTERİLER, FİRMAMIZIN E-TİCARET SAYFASINDAN ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA MÜŞTERİ SAHİBİ OLAN DİSTRİBÜTÖR %5 İLE %10 ARASINDA PRİM KAZANIR. www.ynsmagazacilik.com/123456
 12. 12. MÜŞTERİLER ÜCRETSİZ OLARAK ALIŞVERİŞ SİTESİNİ ZİYARETEDEBİLECEKLER FAKAT ALIŞVERİŞ YAPAMAYACAKLARDIR. MÜŞTERİLERALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN; BİR DİSTRİBÜTÖRÜN ID NUMARASINI KULLANIP KAYIT OLDUKTAN SONRA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRLER. KAYIT OLAN MÜŞTERİLER ALIŞVERİŞ SAYFASINDAKİ HESABIM BÖLÜMÜNDENYAPTIKLARI İŞLEMLERİ TAKİP EDEBİLİR, KAZANÇLARINI GÖREBİLİRLER. www.ynsmagazacilik.com/123456
 13. 13. MÜġTERĠ TAVSĠYE LĠNKĠ
 14. 14. Bütün küçük ölçekli esnafa en doğru ve en güzel imkanlarısunarak muhteĢem bir pazar oluĢturuyor ve bu sayedebüyümelerini destekliyoruz.
 15. 15. KOBĠLERE SUNMUġ OLDUĞUMUZ ĠMKANLAR • Kobiler için inanılmaz fırsatlar sunuyor ve satıĢlarını bulunduğu il içerisinde değil tüm TÜRKĠYE‘de yapma imkanı sağlıyoruz. • Kendi sektörü ile kısıtlı olan ürün gamını arttırıyor , bu sayede binlerce müĢteriye ulaĢmasını sağlıyoruz. • Sitemize dahil olan kobilerimizin sayfamızda oluĢacak olan anlaĢmalı kobiler kısmından reklamlarını yapmalarını sağlıyoruz.DĠSTRĠBÜTÖRLERĠMĠZ GÜMÜġKARĠYERĠNE ULAġTIKLARINDAKOBĠ ANLAġMALARINIKENDĠLERĠ YAPIYOR VEANLAġTIKLARI KOBĠLERĠNSATILAN ÜRÜNLERĠNDENEXTRA BĠR PRĠM DAHA ELDEEDĠYORLAR.
 16. 16. •• • •
 17. 17. KARĠYER PLANLAMASI
 18. 18. Süpervizör Distribütör Distribütör Distribütör KİŞİ FİRMAMIZDAN 900 TL BEDEL KARŞILIĞI LİSANS ALARAK, DİSTRİBÜTÖR OLARAK İŞİ YAPMAYA HAK KAZANIR.KENDİSİNE 3 TANE ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞI OLUŞTURDUĞU ZAMAN KARİYER ATLAYARAK SÜPERVİZÖR BASAMAĞINA YÜKSELİR.
 19. 19. Bronz DirectorSüpervizör Süpervizör Süpervizör
 20. 20. GümüĢ Director Bronz Bronz Bronz Bronz Director Director Director DirectorKİŞİ BİR ALT EKİBİNDEN 4 TANE BRONZ DİRECTOR ÇIKARDIĞINDA; GÜMÜŞ DİREKTÖR KARİYERİNE YÜKSELİR.
 21. 21. Altın DirectorGümüĢ GümüĢ GümüĢ GümüĢ GümüĢDirector Director Director Director Director
 22. 22. BAġKANLIK TAKIMIAltınDirector AltınDirector AltınDirector AltınDirector Altın Director
 23. 23. YANİ KİŞİ; SİSTEM OLARAK ALT EKİBİNDE Kİ KİŞİYİ KENDİ BULUNDUĞU KARİYERE GETİRDİĞİNDE, BİR ÜST KARİYERE YÜKSELMEKTEDİR.DİSTRİBÜTÖRLER, KENDİ MÜŞTERİLERİNİN YAPTIĞI ALIŞVERİŞLERDEN %5 İLE %10 ARASINDA PRİMKAZANIRLAR. BUNLARA İLAVE OLARAK KİŞİLER; GÜMÜŞ DİRECTOR KARİYERİNDEN SONRA EKSTRA PRİMLER ALMAYA BAŞLAR. KİŞİLER; GÜMÜŞ DİRECTOR KARİYERİNDE %2 , ALTIN DİRECTOR KARİYERİNDE %3 BAŞKANLIK TAKIMI KARİYERİNDE %4 PRİM ALIRLAR. KİŞİ YAN HAT OLARAK, İSTEDİĞİ KADAR YAN HAT AÇMA HAKKINA DA SAHİPTİR.
 24. 24. AYRICA BULUNDUĞU İL İÇERİSİNDE YNS GROUP NETWORK‟TE İLK GÜMÜŞ DİRECTOR KARİYERİNE YÜKSELEN KİŞİYE, İL KOORDİNATÖRÜ HAKKI VERİLİR. O İLDE, YNS GROUP ADINA HER TÜRLÜ FAALİYETTEN SORUMLU OLUR VE O İLDEKİ YNS GROUP (KİŞİLER GRUBUNDA OLSUN YADA OLMASIN) ADINA DÖNEN CİRODAN %1 EKSTRA PRİM ELDE ETME HAKKINA SAHİP OLUR.
 25. 25. NASIL BAġLAYABĠLĠRSĠNĠZ VE HAKLARINIZ 1. 18 YAŞINI DOLDURMUŞ OLMANIZ. 2. YNS‟DEN BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖRLÜK LİSANSINI SATIN ALMANIZ. HAKLARINIZ • KENDİ KİŞİSEL MÜŞTERİLERİNİZİ OLUŞTURMA VE ONLARIN YAPMIŞ OLDUĞU ALIŞVERİŞLERDEN %5 İLE %10 ARASI PRİM KAZANMA HAKKI. • YNS GROUP KARİYER PLANINA KATILMA HAKKI. • KENDİ AĞINIZI VE ORGANİZASYONUNUZU OLUŞTURMA HAKKI.• KURMUŞ OLDUĞUNUZ ORGANİZASYONDA KARİYERİNİZE GÖRE PRİM KAZANABİLME HAKKI. • MİRAS BIRAKABİLME HAKKI.
 26. 26. www.ynsgroup.org/123456
 27. 27. .
 28. 28. YNS GROUP HEDEFLERĠ2013 2015 2017
 29. 29. BULUNDUĞUNUZ AY ĠÇERĠSĠNDE DĠREK KENDĠ HATTINIZABAĞLI 5 FĠRST LĠNE HAT EDĠNDĠĞĠNĠZDE 1.000 TL EXTRA BONUS
 30. 30. - PROMOSYON 2 -AY ĠÇERĠSĠNDE 5 DĠREK FĠRST LĠNE HATTINIZDAN 3 HATTINIZI SÜPERVĠZÖR KARĠYERĠNE GETĠREREK 1.000 TL EXTRA BONUS KAZANABĠLĠR, AY ĠÇERĠSĠNDEKĠ GELĠRĠNĠZĠ 2.000 TL’YE ÇIKARABĠLĠRSĠNĠZ.
 31. 31. PROMOSYONLARA KALĠFĠYE OLAN DĠSTRĠBÜTÖRLERĠMĠZĠN AYLIK NET KAZANÇLARI;BONUS GELĠRĠNĠZ : 2.000 TLFRANCHĠSĠNG GELĠRĠNĠZ : 1.260 TLTOPLAM GELĠRĠNĠZ : 3.260 TL

×