Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

appssolut Facebook Uygulamaları Platformu

467 views

Published on

appssolut herhangi bir yazılım ve tasarım bilgisi gerektirmeden herkesin kendi Facebook uygulamasını yapabilmesini sağlayan Facebook uygulama platformudur.
Bu sunumda appssolut'un genel ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığı anlatmaya çalıştım.

Published in: Social Media
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/gYGMB ◀ ◀ ◀ ◀
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

appssolut Facebook Uygulamaları Platformu

 1. 1. Kolay ve Hızlı Facebook Uygulamaları
 2. 2. appssolut Nedir? • Herhangi bir yazılım ve tasarım bilgisi gerektirmeden kendi Facebook uygulamanızı kısa bir sürede yapmanıza olanak sağlayan Dünya’nın en büyük Facebook uygulama platformudur. • Facebook’ta popüler olan fotoğraf yarışmaları, video yarışmaları, metin ve oylama uygulamaları, giriş yapkazan uygulamalarını appssolut ile kolayca siz de markanız için oluşturabilirsiniz. • 190’nın üzerinde uygulama seçeneği bulunmaktadır.
 3. 3. Neden appssolut Kullanmalıyım? Kolay Hızlı Ucuz Hazır Kişiye Özel Profesyonel Türkçe Appssolut kullanmak kolaydır. Hiç yazılım ve grafik tasarım bilgisi olamayan biri bile kendi Facebook uygulamasını oluşturabilir. Bir Facebook uygulaması oluşturmak günler ve haftalarınızı ve alabilir. Appssolut ile aynı gün içinde uygulamanızı yayınlayabilirsiniz. Sadece 9,99 € - 49,99 € arası Aylık fiyatlarla! appssolut uygulamanızı oluşturmak ve yayınlamak için uğraşmanız gerekmez. Uygulamanız Facebook’ta otomatik olarak yayınlansın. Dilerseniz uygulamaların tasarımını markanıza göre özelleştirebilir ve uygulama basamaklarını tercihinize göre kaldırabilirsiniz. Uygulamalarımızın altında ya da arkasında appssolut logosu görünmez, “white label”dır! İngilizce’nin yanısıra şimdi Türkçe!
 4. 4. appssolut’u Kimler Tercih Ediyor? Kendi Sayfasını Yönetenler & Marka sahipleri Kendi sayfasını yöneten sayfa sahipleri hiçbir yazılım ve tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan kendi uygulamalarını yayınlayabiliyorlar. Sosyal Medya Uzmanları Bir marka bünyesinde ya da freelancer olarak çalışan sosyal medya uzmanları appssolut ile dışarıdan destek almadan kendi uygulamalarını yayınlayabiliyorlar. Dijital Ajanslar Kendi yazılım ekibiyle ya da dışarıdan yazılım desteği alarak çalışan dijital ajanslar da appssolut kullanrak maaliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor. Yazılımcılar Zaman konusunda avantaj sağlamak isteyen yazılım firmaları appssolut uygulamaları ile işlerinin önemli bir kısmını çözüme kavuşturabiliyor ve mevcut iş yüklerini azaltabiliyorlar.
 5. 5. Ücretsiz Deneme İmkanı Appssolut’a ücretsiz üye olabilir, ödeme bilgilerinizi girmeden uygulamalarınızı oluşturup Facebook üzerinde yayınlayabilirsiniz. Uygulamanızı Facebook üzerinde de ücretsiz olarak kullanıp deneyebilirsiniz.
 6. 6. Sektörlere Göre Uygulama Fikirleri appssolut uygulamalar sayfasında uygulamaları sektörlere göre listelediğinizde; her sektör için uygulamaların nasıl kullanılabileceğine dair birçok uygulama fikrini bulabilirsiniz. Örnekte «restoran» kategorisi için uygulama fikirleri yer almaktadır.
 7. 7. Hayran Kitleni Oluştur & Etkileşimini Arttır Uygulamalarımız tercihinize göre; • Hayran kitlesi oluşturma • Etkileşiminizi arttırma olarak da gruplandırılmıştır. Böylelikle siz öncelikli hedefinize göre de uygulamanızı seçebilirsiniz. Dört ana kategoride ise Popüler, en çok oylanan, yeniler ve de appssolut’un seçimi olarak gruplar bulunmaktadır.
 8. 8. Peki appssolut Nasıl Kullanılır?
 9. 9. appssolut Kullanımı Birkaç saniyede üyelik oluşturup giriş yaptıktan sonra direkt uygulama oluşturmaya başlayabilirsiniz. Toplam 6 adımda uygulamanızı tamamlayabilirsiniz. 1. adım Fan Gate sayfası. Bu adımda kullanıcıları Facebook sayfanızı beğenmeleri için teşvik edebilirsiniz. Dilerseniz bu adımı kaldırabileceğiniz gibi kendi arkaplan resminizi yükleyerek sayfayı özelleştirebilirsiniz.
 10. 10. Fan Gate sayfasını gördüğünüz alandan devre dışı bırakabilirsiniz.
 11. 11. 2. adımda uygulamayı kullanan beğeni sahiplerinden ihtiyacınız olan bilgileri alabileceğiniz bir form yer almaktadır. Bu sayfayı da yine isteğinize göre pasif hale getirerek devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak unutmayın ki buradan gelecek bilgiler size farklı çalışmalarınızda veri tabanı olarak yardımcı olabilir; bu yüzden iki kez düşünün  Arkaplanı, başlık resmini markanıza göre özelleştirebilir ve forma ilave resim ya da ihtiyaç duyduğunuz yeni form verileri de ekleyebilirsiniz.
 12. 12. Değiştirmek istediğiniz form verisinin üzerine tıkladığınızda kolayca değiştirebilir ya da kaldırabilirsiniz.
 13. 13. Ayarların alt kısmında; • Yeni form verileri ekleyebileceğiniz • Coğrafi hedefleme yapabileceğiniz • Arkaplan ve tasarımı özelleştirebileceğiniz ayarları görüyorsunuz.
 14. 14. 3. adımda yarışma sayfasını düzenleyebileceğiniz kısımla karşılaşacaksınız. Bu kısımda yine arkaplanı, başlık resmini, menü isimlerini ve rengini tasarlayabilirsiniz. CSS bilgisi olanlar için de alt kısımda kod ekleyebilecekleri bir alan bulunmaktadır. General Settings ayarları altından bir kişinin kaç oy kullanabileceğini; günlük haftalık ve tüm yarışma süresi boyunca sınırlandırabiliyorsunuz. Örneğin : Haftada 2 fotoğraf gibi Bir kullanıcının kaç içerik gönderebileceğini de bu ayarlardan düzenleyebilirsiniz.
 15. 15. Örnekte butonları düzenlemeyi görüyorsunuz. Buton ismini ve hatta rengini (marka renginize uyumlu olması açısından) tek işlemle değiştirebilirsiniz.
 16. 16. 4. adımda yarışmanın başlangıç ve bitiş zamanlarını otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.
 17. 17. Yarışma başlangıç sayfasının tasarım kısmını önceki adımlarda olduğu şekilde düzenleyebilirsiniz.
 18. 18. 5. adımda oylama sayfasının arkaplan ve menü değişikliklerini yapabilirsiniz.
 19. 19. 6. adım ve son kısımda istediğiniz değişiklikleri yaparak uygulamanızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.
 20. 20. Uygulama İsmi ve Resmini Düzenleme Uygulamanızı yayınladıktan sonra sayfanız üzerinde görünen uygulama resmi ve ismini sayfa ayarlarından değiştirebilirsiniz.
 21. 21. Kampanya İstatistiksel Verileri Kampanyanız süresince elde ettiğiniz dataları kendi bilgisayarınıza xls formatında export edebilir ve analiz ederek kullanabilirsiniz.
 22. 22. Güvenli ve Kolay Ödeme Seçeneği Ödemenizi dilerseniz Kredi kartı aracılığıyla güvenli bir şekilde yaparak uygulamanızı hemen aktifleştirebilir, dilerseniz de banka aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.
 23. 23. Özetle Uygulama Özellikleri TAKİPÇİ GİRİŞİ Tüm uygulamalarda sayfa sahiplerine yüksek takipçi sayısına ulaşmalarını sağlayacak takipçi girişini aktive etme seçeneği vardır. UYGULAMA ZAMANLAMASI, KAMPANYA UYGUNLUĞU VE ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN ÇOKLU HEDEFLEME GİRİŞ FORMU Sayfa sahiplerine sadık ve potansiyel müşterilerle ilgili veri tabanı oluşturma imkanı sağlar. KOLAY VE ÇABUK DÜZENLEME SEÇENEKLERİ Her uygulama düzenleme butonları, arka plan, başlık manşeti veya CSS yoluyla kolaylıkla özelleştirilebilir. Tüm uygulamalar ülke, cinsiyet ve yaş bazında hedeflenebilir. Kullanıcılar ait oldukları hedef kitle bazında uygulamanın farklı bir versiyonunu görürler. KAZANANLAR SAYFASI Her yarışma uygulamasının sayfa sahiplerinin yarışma sonuçlarını yayınlayacakları bir kazananlar sayfası vardır.
 24. 24. Uygulama Geliştirme appssolut’a özel bir başka konu, ilgilenen her uygulama geliştiricisinin kendi uygulamasını geliştirerek appssolut platformuna yüklemesi ve satarak mükemmel kazanç sağlama imkanına sahip olmasıdır. appssolut geliştirme merkezinin uygulama geliştiriciler için program yazmalarını ve yazdıkları programı appssolut platformuna yüklemelerini kolaylaştıran özel bir SDK’sı vardır. Geliştirilen tüm uygulamalar appssolut ekibi tarafından test edildikten sonra platformun herkese açık bölümünde yayınlanır. Bu yüzden de appssolut sürekli yeni eklenen uygulamalara sahip; sürekli yenilenen bir platformdur.
 25. 25. Teşekkür Ederiz appssolut – Turkey Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Elhamra Pasajı No:130 D:203 Beyoğlu / İstanbul Tel: + 90 212 709 74 74 Fax: + 90 850 220 04 51 Headquarter: appssolut GmbH Europastrasse 8, Technologiepark Villach – TO2 TOP 1 OG, KO3A 9500 Villach, Austria appssolut – Eastern Europe Zmaja od Bosne 7-7a (Importane Centar, I sprat) 71000 Sarajevo, BiH Tel: + 387 33 27 85 00 Fax: + 387 33 27 85 10

×