Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

0

Share

Download to read offline

Olimpic Arena №9 2016 pages 52-53

Download to read offline

9-й номер журналу Олімпійська арена за 2016 рік. Цілий розворот присвячений ‪естафеті Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run в Україні в 2016 році.

  • Be the first to like this

Olimpic Arena №9 2016 pages 52-53

  1. 1. 52 ОЛІМПІЙСЬКА АРЕНА 2016–9 У вересні Україна мала честь вдесяте приймати етап цієї загальноєвропейської естафети. Інтернаціональна команда з представників Вели- кобританії, Мексики, Австрії, Хорватії, Чехії, Сербії, Білорусі, Словаччини і Молдови бігли від кордону з Білоруссю до кордону з Молдовою. На підсумковій прес-конфе- ренції у Вінниці капітан міжнарод- ної команди 48-річний Рашміван Коллінсон з Великобританії ска- зав: «Це мій другий забіг із відвіда- нням України, вперше я разом з учасниками Всесвітнього бігу побував у вашій країні 2006 року. Вражений відкритістю і добро- зичливістю українців. Ми розпо- чали забіг 24 лютого цього року БІГ ЗАРАДИ ГАРМОНІЇ «У час швидких змін поняття гармонії посідає одне з найголовніших місць у житті людства. Надзвичайно важливим є те, як ми зустрічаємо ранок, наскільки гармонійно, у мирі з собою та оточуючими, проводимо день. Приємно, коли поряд крокують люди небайдужі, здатні зрозуміти та підтримати, допомогти. Українці завжди славилися своєю гостинністю. На жаль, у буденному плині часу ми іноді забуваємо цінності буття, передані нам пращурами. Та життя вносить свої корективи», – цими словами Тетяна Костриця з Хорошева, що на Житомирщині, описала мету міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»
  2. 2. ОЛІМПІЙСЬКА АРЕНА 2016–9 53 в місті Порту в Португалії та про- бігли територіями 32 країн, Україна – тридцять третя держава, яка долучилася до «Всесвітнього бігу заради гармонії» і стала його кульмінацією, завдяки надзвичай- но високій активності людей та численним щирим зустрічам. По- переду ще Молдова, Румунія, Болгарія, Македонія, Албанія, Греція, Італія і фініш у Римі». За попередніми підрахунками організаторів, у 2016 році до Всесвітнього бігу заради гармо- нії долучились близько 3 млн осіб. Європейська марафонська команда включає волонтерів віком від 20 до 68 років. На міс- цях приєднуються до бігу та бе- руть участь у зустрічах із мара- фонцями сотні й тисячі дітей шкільного віку. «Треба шукати те, що нас об’єднує, тому участь дітей дуже важлива – саме вони понесуть наш факел далі», – підсумував капітан міжнародної команди марафонців. Сподобалася гостям україн- ська традиція, коли представни- ки від влади на адміністратив- них кордонах районів, міст і об- ластей символічно передають факел один одному і таким чи- ном сприяють порозумінню, дружбі і взаємоповазі між меш- канцями різних регіонів країни. ЕстафетастартувалауРівному на День Незалежності, її марш- рут пролягав Рівненщиною, Тернопільщиною, Буковиною, Хмельниччиною, Житомирщи- ною і Вінниччиною. В Україні учасники естафети подолали понад 1500 км, тривалість про- бігу склала 18 днів. Традиційно естафета відбувається за під- тримки Кабінету Міністрів Ук- раїни, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізично- го здоров’я населення «Спорт для всіх». Девашишу Торпі (Великобританія), Олександр Пчелін, В. Швидка (ВЦФЗН «Спорт для всіх»), Євген Фурс (віце-президент проекту «Біг заради миру», А. Хільченко (директор Житомирського обласного центру «Спорт для всіх») «Наш етап загально- європейської естафети пройшов дуже успішно, – сказав Сергій Пчелін (ВЦФЗН «Спорт для всіх»), який в квітні привіз із США вогонь Всесвітнього бігу заради гармонії

9-й номер журналу Олімпійська арена за 2016 рік. Цілий розворот присвячений ‪естафеті Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run в Україні в 2016 році.

Views

Total views

3

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

0

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×