Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Go time - energia i koncentracja

720 views

Published on

Produkt dający nam energię w komórkach
Zamówienie na stronie: https://tabelazdrowia.pl/produkt/go-time-energia-i-koncentracja/

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Go time - energia i koncentracja

  1. 1. PONAD 500 MG PRZECIWUTLENIACZY I POLIFENOLI Schudnąć i mieć dużo energii Rozpocznij dzień prawidłowo. Dostarcz organizmowi zdrową energię potrzebną w ciągu całego dnia. Strać zbędne kilogramy przy pomocy zdrowych i naturalnych związków roślinnych używanym od stuleci jako remedium. GO TIME™ to mieszanka bogata w przeciwutleniacze, zapewniająca zdrową energię i hamująca apetyt, dzięki czemu wspomaga zdrowe odchudzanie. Nadszedł czas na GO TIME™. NADSZEDŁ CZAS NA GO TIME! KORZYŚCI ZDROWOTNE: • Pomaga zwiększyć energię • Nie posiada składników uzależniających • Wspomaga proces odchudzania • Pomaga w supresji apetytu • Wspiera prawidłowe krążenie krwi i utrzymanie stałego poziomu energii • Źródło przeciwutleniaczy • Wspiera prawidłowe nawodnienie • Wspiera utrzymania zdrowego poziomu cukru we krwi • Pomaga w zwiększeniu koncentracji • Pomaga w zmniejszeniu stresu UTRATA WAGIENERGIA NAWODNIENIE WALCZ ZE SKUTKAMI ZMĘCZENIA, ODWODNIENIEM I OTYŁOŚCIĄ. SKONCENTRUJ SIĘ NA REALIZACJI SWOICH CELÓW!
  2. 2. Kiedyś piłem napój energetyzujący przed i po treningu. Zacząłem zastępować go GO TIME™ i czuję się świetnie. Zanim zacząłem pić GO TIME™, zawsze po powrocie z siłowni poziom mojej energii spadał. Teraz spostrzegam, że energia nie opuszcza mnie przez cały dzień. Cam—Student, trener futbolu amerykańskiego. Jako zajęta mama jestem ciągle w ruchu i często brakuje mi energii w czasie upływu dnia. GO TIME™ zastąpił moją popołudniową kawę. Nie tylko mam dodatkowy zastrzyk energii, ale również nie odczuwam często głodu i muszę stwierdzić, że mniej jem. Kate—żona, matka, kobieta pracująca NARESZCIE, ZDROWY ZAMIENNIK DLA CUKRÓW I NIEZDROWEGO ŹRÓDŁA ENERGII ZDROWA ENERGIA W KAŻDEJ CHWILI NAWODNIENIE DANE KONTAKTOWE: Czy wiesz, że prawie 70% dorosłych jest nieodpowiednio nawodnionych? Prawidłowe nawodnienie organizmu ma kluczowe znaczenie dla optymalnego zdrowia. Po prostu dodaj zawartość saszetki GO TIME™ do wody i popraw jego nawodnienie oraz dostarcz organizmowi podstawowe elektrolity. ENERGIA Źródło zdrowej i naturalnej energii niepowodujące drażliwości i wystąpienia „krachu kofeinowego”, który często towarzyszy po spożyciu napojów z cukrem i kofeiną. GO TIME™ pomaga zwiększyć wytrzymałość na treningach lub po prostu pomaga w ciągu dnia utrzymać stały poziom energii. TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI NIEPOWTARZALNE DAWKA ENERGII ORAZ WSPARCIE METABOLIZMU Ekstrakt z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, witamina C, ekstrakt z kakaowca, Yerba Mate, Maczużnik chiński, organiczny błonnik ryżowy, bor, ekstrakt z jabłka, witamina D3, witamina B6, witamina B12 WSPOMAGANIE NAWODNIENIA Potas, magnez, różowa sól himalajska UTRATA WAGI Unikalna mieszanka składników, która wspomaga odchudzanie i tłumienie apetytu. Jednym z najskuteczniejszych składników jest ekstrakt z zielonej herbaty. Badania wykazały, że korzystnie wpływa na metabolizm i przyśpiesza utlenianie tłuszczów, ze względu na posiadające właściwości termogeniczne i przeciwutleniające. WIEDZA PRZODKÓW POŁĄCZONA Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ © 2019 ZENNOA® . All rights reserved.

×