Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sys admin wa_rvv

764 views

Published on

inzerát

Published in: Career
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Sys admin wa_rvv

  1. 1. Oznámení o volné pracovní pozici Národní knihovna České republiky zastoupená PhDr. Vítem Richterem, generálním ředitelem Národní knihovny České republiky hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovního místa Systémový/á administrátor/ka webového archivu (Webarchiv.cz) - Referát výzkumu a vývoje Požadujeme:  vysokoškolské vzdělání technického směru, započaté studium VŠ nebo praxe v oboru  občan ČR, občan států EU (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)  znalost operačního systému Linuxu  pokročilá znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu  schopnost a chuť učit se novým věcem a samostatnost Výhodou:  znalost skriptování  zkušenost s dalšími technologiemi pro správu systému (Docker, Ansible, atd.)  zkušenost s cloudovými řešeními a souvisejícími technologiemi Náplň práce:  provoz, recovery a vylepšování nové infrastruktury na frameworku Apache Hadoop s HDFS, Ambari, HBase a dalšími prvky  administrace, zajištění provozu a kontinuálního vylepšování současného webového archivu  podílení se na návrhu, vývoji a testování nových řešení pro správu dat webového archivu  zapojení do výzkumného projektu NAKI II Nabízíme:  pracovní poměr na 1,0 úvazek v první fázi se smlouvou uzavřenou na 1 rok s perspektivou prodloužení do 31.12.2022, případně dalšího působení v NK ČR  možnost home office a časová flexibilita  možnost zapojení do dalších aktivit NK ČR  zapojení do významného interdisciplinárního výzkumného projektu  činnosti vyplývající z pracovního úvazku mohou být nosným tématem i pro vysokoškolskou kvalifikační práci na úrovni Ing. či Ph.D.
  2. 2.  platové zařazení v platové třídě 12 (dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění) včetně motivačního ohodnocení  zajímavou práci v dynamickém oboru  pracoviště v Centrálním depozitáři NK ČR v Praze – Hostivaři  široké spektrum benefitů: 5 týdnů dovolené, až 5 dní volna z kolektivní smlouvy, stravenky, zvýhodněné vstupy do divadel, akcí v Klementinu, AMG karta opravňující k bezplatným nebo zvýhodněným vstupům do muzeí a galerií  možnost vyzkoušet si práci s nejnovějšími technologiemi a velkými objemy dat Nástup od 1. 10. 2020 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete prosím stručný motivační dopis a strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu zdenko.vozar@nkp.cz, Do předmětu zprávy uveďte „Systémový/á administrátor/ka webového archivu RVV“. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Zasláním Vašeho životopisu Národní knihovně České republiky dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

×