Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

WeAreMedia Dijital Reklam Ajansı

328 views

Published on

İşimizi seviyoruz... Gelişen dünya standartları ve değişen reklam tanıtım anlayışı doğrultusunda kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz... Web ve Mobil uygulamalar için İnteraktif Tasarım, Geliştirme ve Strateji uzmanlığı yapıyoruz.

Published in: Design
 • Be the first to comment

WeAreMedia Dijital Reklam Ajansı

 1. 1. Fusion PowerPoint Presentation
 2. 2. Fusion PowerPoint Presentation WeAreMedia Hakkında Biz, dijital yeniliklere ayak uyduran ve markalarımız adına hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen bir dijital ajansız. Web tasarım ve web yazılım alanında 8 yıldır hizmet veriyoruz. Web tasarım uzmanı, grafiker, seo uzmanı, sosyal medya uzmanı ve yazılım departmanı ile faaliyet gösteriyoruz. Süreklilik ve geri hizmet kalitesi anlayışıyla firmanıza en uygun tasarım ve yazılım hizmeti sunuyoruz.
 3. 3. Fusion PowerPoint Presentation Markanız için başarı hikayesini birlikte yazalım…
 4. 4. Fusion PowerPoint Presentation İşimizi seviyoruz! Gelişen dünya standartları ve değişen reklam tanıtım anlayışı doğrultusunda kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz... Web ve mobil uygulamalar için ‘’İnteraktif Tasarım, Geliştirme ve Strateji Uzmanlığı’’ yapıyoruz.
 5. 5. Fusion PowerPoint Presentation Neler Yaparız? Web Tasarım & Grafik Tasarım Medya Planlama ve Satın Alma SEM & SEO Sosyal Medya Yönetimi
 6. 6. Fusion PowerPoint Presentation WeAreMedia Markanızı Dile Getirin Web Tasarım & Grafik Tasarım WeAreMedia; benzersiz, seçkin, güncel web tasarım trendleri doğrultusunda markanıza uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, WeAreMedia kültürünün temellerindendir. Marka stratejisi ve sosyal medya pazarlamasını birleştirerek kullanıcı merkezli tasarım ve kullanıcı deneyimi ilkelerine dayalı yaklaşım izlemekteyiz. Web Sitesi Geliştirme ,Responsive Tasarım, Yazılım Geliştirme, E-Ticaret Yazılımı, E-posta Tasarımı, WordPress, Opencart ve daha fazlası… Markalaşma, Broşür Tasarımı, Dergi Reklamları, Paketleme Tasarımı, Banner Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Afiş Tasarımı ve daha fazlası…
 7. 7. Fusion PowerPoint Presentation Sosyal Medya Yönetimi WeAreMedia'nın 360° dijital çözümleri ile markanıza değer katmak ister misiniz? Markanız için sosyal medya konumlandırması yapar, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetir, yatırımınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunacak raporlama hizmetlerini sağlarız. Sosyal medya şansa bırakılmayacak kadar önemlidir! Rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak ve marka imajınızı pekiştirmek için sosyal medya en önemli araçlardan biridir. Potansiyel müşteri kitleniz olan takipçileriniz ve markanız arasında aktif iletişimi sürdürmek amacı ile çeşitli sosyal medya pazarlama faaliyetleri düzenleriz. Böylece, markanızın online itibarını destekler ve aynı zamanda markanız için karlı bir pazarlama kanalı yaratırız.
 8. 8. Fusion PowerPoint Presentation Prodüksiyon Büyük İşler Başarmak için Büyük Düşündük! Sektörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; sinema, dizi, reklam ve müzik videoları için ses, görüntü ve efekt post prodüksiyon çözümleri üretiyoruz... WeAreMedia Tanıtım Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek yeterliliklere göre projelendiririz. Tanıtım filmi ile markanızın vermek istediği mesajı, hedef kitlenize en akıcı ve profesyonel altyapı ile sunarız. WeAreMedia Reklam Tanıtmak istediğiniz firmanız, ürününüz ya da sunduğunuz hizmet için reklam filmi ihtiyacınıza profesyonel ekibimizle en uygun çözümü üretip, ihtiyacınızı karşılayacak reklam filmi çekimini gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.
 9. 9. Fusion PowerPoint Presentation Referanslarımız
 10. 10. Fusion PowerPoint Presentation Web Çalışmalarımızdan Bazıları
 11. 11. Fusion PowerPoint Presentation Web Çalışmalarımızdan Bazıları
 12. 12. Fusion PowerPoint Presentation Web Çalışmalarımızdan Bazıları
 13. 13. Fusion PowerPoint Presentation Web Çalışmalarımızdan Bazıları
 14. 14. Fusion PowerPoint Presentation Mailing Çalışmalarımızdan Bazıları
 15. 15. Fusion PowerPoint Presentation Banner Çalışmalarımızdan Bazıları
 16. 16. Fusion PowerPoint Presentation Sosyal Medya Çalışmalarımızdan Bazıları
 17. 17. Fusion PowerPoint Presentation Birlikte Çalışmak için 6 Neden! 01. İnteraktif %100 bağımsız, şeffaf ve ilkeleri doğrultusunda çalışan interaktif bir ajanstır. 02. Stratejik Stratejik düşünme becerisi, yaratıcı fikirler üretme olmazsa olmazlarımızdır. 03. Vizyoner Vizyoner müşterilerimizle verimli iş birlikleri içinde çalışırız. 04. Takım Müşterileriyle takım olma ruhunun bilinciyle hareket ederiz. 05. Sahiplenme Birlikte çalıştığımız markaları sahiplenir, ortak amaçlarla ilerleriz. 06. Zaman Zamanında teslim ettiğimiz projeler için müşterilerimiz bizimle aynı yolda yürür.
 18. 18. Fusion PowerPoint Presentation Size nasıl yardımcı oluruz. Aslında yerimizi “Kime sorsanız gösterir.” Ama biz yine de zaman kaybetmenizi istemiyoruz. Zuhal Cad. Cevizli Mah. No:46 A4 Blok D.36 Ritim İstanbulAdres: Telefon: Mobil: Web: E-Posta: +90 216 225 09 54 - +90 212 948 72 33 +90 536 265 31 95 www.wearemedia.us info@wearemedia.us
 19. 19. Fusion PowerPoint Presentation TEŞEKKÜR EDERİZ.

×