Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Декоммунизация в Запорожье. Повестка дня

1,083 views

Published on

В Запорожье более ста улиц подлежат переименованию. Все проекты решений вынесены на внеочередную сессию

Published in: News & Politics
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Декоммунизация в Запорожье. Повестка дня

 1. 1. ПРОЕКТ ПОРЯДОК ДЕННИЙ другої сесії міської ради сьомого скликання 19.02.2016 Інформація Запорізької міської виборчої комісії Запорізької області про реєстрацію депутатом Запорізької міської ради Васильєва Дениса Анатолійовича. 1. Про секретаріат другої сесії міської ради. 2. Про лічильну комісію другої сесії міської ради. 3. Про редакційну комісію другої сесії міської ради. 4. Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 18.02.2011 №6 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» зі змінами та доповненнями. ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОН 5.1. Про перейменування вулиці Шкірятова в місті Запоріжжі на вулицю Дмитра Галушки. 5.2. Про перейменування вулиці Шкірятова в місті Запоріжжі на вулицю сталевара Галушки. 6. Про перейменування провулка Якіра в місті Запоріжжя на провулок Весняний. 7.1. Про перейменування вулиці Орджонікідзе в місті Запоріжжя на вулицю Павлокічкаську. 7.2. Про перейменування вулиці Орджонікідзе в місті Запоріжжя на вулицю Освітню. 8.1. Про перейменування вулиці Соціалістичної в місті Запоріжжя на вулицю Маркусову. 8.2. Про перейменування вулиці Соціалістичної в місті Запоріжжя на вулицю Оптимістичну.
 2. 2. 2 9. Про перейменування вулиці Готвальда в місті Запоріжжя на вулицю Ринкову. 10.1. Про перейменування вулиці Олеко Дундича в місті Запоріжжя на вулицю Черногорівську. 10.2. Про перейменування вулиці Олеко Дундича в місті Запоріжжя на вулицю Чорногорівську. 11.1. Про перейменування проспекту Леніна в місті Запоріжжі на проспект Козацький. 11.2. Про перейменування проспекту Леніна в місті Запоріжжі на проспект Соборний. ХОРТИЦЬКИЙ РАЙОН 12.1. Про перейменування вулиці Будьонного в місті Запоріжжі на вулицю Світлу. 12.2. Про перейменування вулиці Будьонного в місті Запоріжжі на вулицю Інженера Стрілецького. 13.1. Про перейменування вулиці Жукова в місті Запоріжжі на вулицю Козака Бабури. 13.2. Про перейменування вулиці Жукова в місті Запоріжжі на вулицю Академіка Патона. 14.1. Про перейменування проспекту Радянського в місті Запоріжжі на проспект Преображенського. 14.2. Про перейменування проспекту Радянського в місті Запоріжжі на проспект Інженера Преображенського. КОМУНАРСЬКИЙ РАЙОН 15.1. Про перейменування вулиці Гаврилова в місті Запоріжжі на вулицю Водограйна. 15.2. Про перейменування вулиці Гаврилова в місті Запоріжжі на вулицю Д. Касьяненка. 15.3. Про перейменування вулиці Гаврилова в місті Запоріжжі на вулицю Кушугумська. 16.1. Про перейменування вулиці Крупської в місті Запоріжжі на вулицю Ялинкова. 16.2. Про перейменування вулиці Крупської в місті Запоріжжі на вулицю Марії Заньковецької. 17. Про перейменування провулку КІМу в місті Запоріжжі на провулок
 3. 3. 3 Оздоровчий. 18.1. Про перейменування вулиці Малиновського в місті Запоріжжі на вулицю Мистецтва. 18.2. Про перейменування вулиці Малиновського в місті Запоріжжі на вулицю Європейська. 19.1. Про перейменування вулиці Чапаєва в місті Запоріжжі на вулицю М.Ласточкіна 19.2. Про перейменування вулиці Чапаєва в місті Запоріжжі на вулицю Довга. 20.1. Про перейменування вулиці Комсомольська в місті Запоріжжі на вулицю Серікова. 20.2. Про перейменування вулиці Комсомольська в місті Запоріжжі на вулицю Шенвізька. 21.1. Про перейменування вулиці Луначарського в місті Запоріжжі на вулицю Юних залізничників. 21.2. Про перейменування вулиці Луначарського в місті Запоріжжі на вулицю Придорожня. 22. Про перейменування вулиці Мануїльського в місті Запоріжжі на вулицю Зорепадна. 23.1. Про перейменування вулиці Плєханова в місті Запоріжжі на вулицю Агрономічна 23.2. Про перейменування вулиці Плєханова в місті Запоріжжі на вулицю Панаса Саксаганського. 24. Про перейменування вулиці Ленінградська в місті Запоріжжі на вулицю Кам'яна. 25. Про перейменування вулиці Красіна в місті Запоріжжі на вулицю Приватна. 26.1. Про перейменування вулиці Леженка в місті Запоріжжі на вулицю Шенвізька. 26.2. Про перейменування вулиці Леженка в місті Запоріжжі на вулицю Затишна. 26.3. Про перейменування вулиці Леженка в місті Запоріжжі на вулицю Затишшя. 27.1. Про перейменування вулиці Калініна в місті Запоріжжі на вулицю Володимирівська. 27.2. Про перейменування вулиці Калініна в місті Запоріжжі на вулицю Святоволодимирівська. 28.1. Про перейменування вулиці Урицького в місті Запоріжжі на вулицю
 4. 4. 4 Сімейна. 28.2. Про перейменування вулиці Урицького в місті Запоріжжі на вулицю Миколи Ласточкіна. 29.1. Про перейменування вулиці Енгельса в місті Запоріжжі на вулицю Освітянська. 29.2. Про перейменування вулиці Енгельса в місті Запоріжжі на вулицю Сергія Серікова. 30.1. Про перейменування вулиці Баумана в місті Запоріжжі на вулицю Канкринівська. 30.2. Про перейменування вулиці Баумана в місті Запоріжжі на вулицю Річкова. 31.1. Про перейменування вулиці Островського в місті Запоріжжі на вулицю Адріана Кащенка. 31.2. Про перейменування вулиці Островського в місті Запоріжжі на вулицю Кобзарська. ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН 32.1. Про перейменування вулиці Куйбишева в місті Запоріжжі на вулицю Чумацький шлях. 32.2. Про перейменування вулиці Куйбишева в місті Запоріжжі на вулицю Ігоря Сікорського. 33.1. Про перейменування вулиці Наріманова в місті Запоріжжі на вулицю Чумацтва. 33.2. Про перейменування вулиці Наріманова в місті Запоріжжі на вулицю Спартака Маковського. 34.1. Про перейменування вулиці Котовського в місті Запоріжжі на вулицю Гетьмана Данила Апостола. 34.2. Про перейменування вулиці Котовського в місті Запоріжжі на вулицю Чумацький шлях. 35.1. Про перейменування вулиці Косигіна О.М. в місті Запоріжжі на вулицю Академіка Амосова. 35.2. Про перейменування вулиці Косигіна О.М. в місті Запоріжжі на вулицю Спартака Маковського. 36.1. Про перейменування вулиці Щорса в місті Запоріжжі на вулицю Гетьмана Кирила Розумовського. 36.2. Про перейменування вулиці Щорса в місті Запоріжжі на вулицю Миколи Киценка.
 5. 5. 5 37. Про перейменування вулиці Рози Люксембург в місті Запоріжжі на вулицю Миколи Хвильового. 38. Про перейменування вулиці Фурманова в місті Запоріжжі на вулицю Гетьмана Івана Самойловича. 39. Про перейменування вулиці Лазо в місті Запоріжжі на вулицю Леоніда Приня. 40. Про перейменування вулиці Тухачевського в місті Запоріжжі на вулицю Максима Кривоноса. 41. Про перейменування вулиці Червонопрапорна в місті Запоріжжі на вулицю Івана Мейлуса. 42. Про перейменування вулиці Петровського в місті Запоріжжі на вулицю Григорія Квітки-Основ'яненка. 43. Про перейменування вулиці Копьонкіна в місті Запоріжжі на вулицю Фелікса Мовчановського. 44. Про перейменування вулиці VIII з'їзду Рад в місті Запоріжжі на вулицю Козацьких гетьманів. 45. Про перейменування вулиці Волочаївська в місті Запоріжжі на вулицю Волошкова. 46. Про перейменування вулиці Тельмана в місті Запоріжжі на вулицю Героїв Дніпра. 47. Про перейменування вулиці Мікояна в місті Запоріжжі на вулицю Богдана Завади. 48. Про перейменування вулиці Цюрупи в місті Запоріжжі на вулицю Віктора Духовченка. 49. Про перейменування вулиці Димитрова в місті Запоріжжі на вулицю Професора Олексія Поради. 50. Про перейменування вулиці Карла Лібкнехта в місті Запоріжжі на вулицю Григорія Чечета. 51. Про перейменування вулиці Желєзнякова в місті Запоріжжі на вулицю Юрія Федорюка. 52. Про перейменування вулиці Морозова в місті Запоріжжі на вулицю Івана Чупілка. 53. Про перейменування вулиці Бабушкіна в місті Запоріжжі на вулицю Мальв. 54. Про перейменування вулиці Боженка в місті Запоріжжі на вулицю Василя Діденка.
 6. 6. 6 55. Про перейменування вулиці Войкова в місті Запоріжжі на вулицю Барвиста. ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН 56.1. Про перейменування вулиці Дніпропетровської в місті Запоріжжі на вулицю Павла Захаріна. 56.2. Про перейменування вулиці Дніпропетровської в місті Запоріжжі на вулицю Поліграфічну. 57.1. Про перейменування вулиці Володарського в місті Запоріжжі на вулицю Віктора Ляшенка. 57.2. Про перейменування вулиці Володарського в місті Запоріжжі на вулицю Володарську. 58.1. Про перейменування вулиці Дроб'язка в місті Запоріжжі на вулицю Миколи Демочані. 58.2. Про перейменування вулиці Дроб'язка в місті Запоріжжі на вулицю Малинову. 59.1. Про перейменування вулиці Муравйова в місті Запоріжжі на вулицю Захарія Махна. 59.2. Про перейменування вулиці Муравйова в місті Запоріжжі на вулицю Зоряну. 60. Про перейменування вулиці Жовтневої в місті Запоріжжі на вулицю Земського лікаря Лукашевича. 61.1. Про перейменування майдану Радянського в місті Запоріжжі на майдан Університетський. 61.2. Про перейменування майдану Радянського в місті Запоріжжі на майдан Гвардійський. 62.1. Про перейменування вулиці Комунарівської в місті Запоріжжі на вулицю Василя Біднова. 62.2. Про перейменування вулиці Комунарівської в місті Запоріжжі на вулицю Приходську. 63.1. Про перейменування вулиці Горького в місті Запоріжжі на вулицю Поштову. 63.2. Про перейменування вулиці Горького в місті Запоріжжі на вулицю Катеринославську. 64.1. Про перейменування вулиці Фрунзе в місті Запоріжжі на вулицю Хмельницьку. 64.2. Про перейменування вулиці Фрунзе в місті Запоріжжі на вулицю Теплу.
 7. 7. 7 65.1. Про перейменування вулиці Кірова в місті Запоріжжі на вулицю Пилипівську. 65.2. Про перейменування вулиці Кірова в місті Запоріжжі на вулицю Академіка Амосова. 66.1. Про перейменування вулиці Артема в місті Запоріжжі на вулицю Святого Миколая. 66.2. Про перейменування вулиці Артема в місті Запоріжжі на вулицю Миколаївську. 67.1. Про перейменування скверу Чекістів в місті Запоріжжі на сквер Платонівський. 67.2. Про перейменування скверу Чекістів в місті Запоріжжі на сквер Транспортний. 68.1. Про перейменування вулиці Червоногвардійської в місті Запоріжжі на вулицю Першу ливарну. 68.2. Про перейменування вулиці Червоногвардійської в місті Запоріжжі на вулицю Гвардійську. 69. Про перейменування вулиці Героїв Сталінграду в місті Запоріжжі на вулицю Шкільну. 70. Про перейменування вулиці Чекістів у місті Запоріжжі на вулицю Троїцьку. 71. Про перейменування вулиці Анголенка в місті Запоріжжі на вулицю Базарну. 72. Про перейменування парку ім.Дроб'язка в місті Запоріжжі на парк Студентський. 73. Про перейменування вулиці Грязнова в місті Запоріжжі на вулицю Фортечну. 74. Про перейменування вулиці Свердлова в місті Запоріжжі на вулицю Покровську. 75. Про перейменування вулиці Ілліча в місті Запоріжжі на вулицю Благовіщенську. 76. Про перейменування вулиці Дзержинського в місті Запоріжжі на вулицю Олександрівську. 77. Про перейменування вулиці Леппіка в місті Запоріжжі на вулицю Дніпровську. 78. Про перейменування Жовтневого району міста Запоріжжя на Олександрівський район.
 8. 8. 8 79. Про демонтаж (перенесення) пам'ятника Ф.Е. Дзержинському на майдані Волі в місті Запоріжжі. 80. Про перейменування вулиці Радянської в місті Запоріжжі на вулицю Академіка Чабаненка. ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН 81.1. Про присвоєння парку, розташованому біля Палацу культури ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" в місті Запоріжжі, назви "Парк імені Сагайдачного". 81.2. Про присвоєння парку, розташованому біля Палацу культури ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" в місті Запоріжжі, назви "Парк Олександра Цфасмана". 82.1. Про перейменування вулиці Кржижанівського в місті Запоріжжі на вулицю Тіссена. 82.2. Про перейменування вулиці Кржижанівського в місті Запоріжжіна вулицю Бориса Грінченка. 83.1. Про перейменування вулиці Дніпродзержинської в місті Запоріжжі на вулицю Олександра Кузнецова. 83.2. Про перейменування вулиці Дніпродзержинської в місті Запоріжжі на вулицю Гетьмана Полуботка. 84.1. Про перейменування вулиці Щаденка в місті Запоріжжі на вулицю Нібура. 84.2. Про перейменування вулиці Щаденка в місті Запоріжжі на вулицю Нібурівську. 85. Про перейменування вулиці Литвинова в місті Запоріжжі на вулицю Андреаса Валльманна. 86.1. Про перейменування вулиці Медвєдєва в місті Запоріжжі на вулицю Орлова. 86.2. Про перейменування вулиці Медвєдєва в місті Запоріжжі на вулицю Сержанта Медведєва. 87. Про перейменування вулиці Червоної кінноти в місті Запоріжжі на вулицю Івана Гутніка-Залужного. 88. Про перейменування вулиці Андросова в місті Запоріжжі на вулицю Михайла Коцюбинського. 89. Про перейменування вулиці Леонова в місті Запоріжжі на вулицю Віталія Шлайфера. 90. Про перейменування вулиці Дибенка в місті Запоріжжі на вулицю Герхарда
 9. 9. 9 Ремпеля. 91.1. Про перейменування вулиці Подвойського в місті Запоріжжі на вулицю Веденеєва. 91.2. Про перейменування вулиці Подвойського в місті Запоріжжі на вулицю Інженера Веденеєва. 92. Про перейменування вулиці Ногіна в місті Запоріжжі на вулицю Ольги Кобилянської. 93. Про перейменування вулиці Третьої п'ятирічки в місті Запоріжжі на вулицю Богдана Ступки. 94. Про перейменування вулиці Мате-Залка в місті Запоріжжі на вулицю Петра Бузука. 95. Про перейменування вулиці Бакинських комісарів в місті Запоріжжі на вулицю Івана Сірка. 96. Про перейменування вулиці Ульянова в місті Запоріжжі на вулицю Михайла Грушевського. 97. Про перейменування вулиці Менжинського в місті Запоріжжі на вулицю Олени Теліги. 98. Про перейменування вулиці Анрі Барбюса в місті Запоріжжі на вулицю Петра Ребра. 99.1. Про перейменування вулиці Вільгельма Піка в місті Запоріжжі на вулицю Миколи Лисенка. 99.2. Про перейменування вулиці Вільгельма Піка в місті Запоріжжі на вулицю Пантелеймона Куліша. 100.1. Про перейменування вулиці Сорок років Радянської України в місті Запоріжжі на вулицю Преображенського. 100.2. Про перейменування вулиці Сорок років Радянської України в місті Запоріжжі на вулицю Незалежної України. 101.1. Про перейменування вулиці Дем'яна Бєдного в місті Запоріжжі на вулицю Леппа. 101.2. Про перейменування вулиці Дем'яна Бєдного в місті Запоріжжі на вулицю Вільного козацтва. 102.1. Про перейменування вулиці Колонтай в місті Запоріжжі на вулицю Ольги Косач. 102.2. Про перейменування вулиці Колонтай в місті Запоріжжі на вулицю Калинову.
 10. 10. 10 103. Про перейменування площі 60 річчя СРСР в місті Запоріжжі на площу Енергетиків. 104. Про перейменування вулиці Сорок років Жовтня в місті Запоріжжі на вулицю Правобережну. 105.1. Про перейменування вулиці Комінтерну в місті Запоріжжі на вулицю Розенталь. 105.2. Про перейменування вулиці Комінтерну в місті Запоріжжі на вулицю Менонітську. 106.1. Про перейменування вулиці Фадєєва в місті Запоріжжі на вулицю Менонітську. 106.2. Про перейменування вулиці Фадєєва в місті Запоріжжі на вулицю Розенталівську. 107. Про перейменування Ленінського району в місті Запоріжжі на Дніпровський район. 108. Про перейменування вулиці Карла Маркса в місті Запоріжжі на вулицю Трансформаторників. 109. Про перейменування вулиці Дніпропетровське шосе в місті Запоріжжі на вулицю Дніпровське шосе. 110. Про перейменування вулиці Червоний Прапор в місті Запоріжжі на вулицю Дружби. 111. Про перейменування вулиці Блюхера в місті Запоріжжі на вулицю Дубову. 112. Про перейменування вулиці Благоєва в місті Запоріжжі на вулицю Кошову. 113. Про перейменування вулиці Миколи Руднєва в місті Запоріжжі на вулицю Соняшникову. 114. Про перейменування провулку Гая в місті Запоріжжі на провулок Родинний. 115.1. Про перейменування площі Леніна в місті Запоріжжі на площу Запорізьку. 115.2. Про перейменування площі Леніна в місті Запоріжжі на площу Сагайдачного. ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОН 116. Про перейменування Орджонікідзевського району на Вознесенівський район. 117.1. Про перейменування скверу імені 50-річчя СРСР на сквер Петра Ребра. 117.2. Про перейменування скверу імені 50-річчя СРСР на сквер Валентина Яланського.
 11. 11. 11 118.1. Про перейменування дамби імені Ленінського комсомолу на дамбу Вознесенівський узвіз. 118.2. Про перейменування дамби імені Ленінського комсомолу на дамбу Героїчної молодості. 119.1. Про перейменування вулиці Сорок років Радянської України на вулицю Преображенського. 119.2. Про перейменування вулиці Сорок років Радянської України на вулицю Незалежної України. 120.1. Про перейменування вулиці Шаумяна на вулицю Гетьманську. 120.2. Про перейменування вулиці Шаумяна на вулицю Козака Нешкреби. 121. Про перейменування вулиці Чубаря на вулицю Паркову. 122. Про демонтаж бюсту Серго Орджонікідзе біля будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району (вул.Сєдова, 5 в м.Запоріжжі). 123. Про демонтаж пам’ятника В.І.Леніну – скульптури В.І.Леніна. 124. Про затвердження Регламенту Запорізької міської ради. 125. Про затвердження Положення про постійні комісії Запорізької міської ради. 126. Різне.

×