وبسایت ورزشی مجهز به سیستم مدیریت وب سایت<br />تعریف سیستم مدیریت وب سایت:<br />سیستم مدیریت وب سایت اين امکان را به مديرا...
براي توسعه اطلاعاتي در CMS نياز به تغييرات بنيادي در سيستم نمي باشد و از اين رو بدون هزینه است.
تمامي صفحات جديد برپايه پيش فرض هايي كه از قبل تعريف شده اند ايجاد و تمامي لينك ها به طور خودكار به روز رساني مي شود. اين ...
اطلاعات توسط يك روش واحد طبقه بندي و در دسترس مشاهده كنندگان قرار مي گيرد.
جستجو در محتوا سايت به دليل رعايت قالب ها، نمايه سازي صفحات در زمان ايجاد سريع و كارا است. و از يك مكانيزم عمومي براي جستج...
محتوا به سرعت و پس از تاييد به صورت خودكار منتشر مي شود.</li></ul>ویژگی های سیستم پیشنهادی ما:<br /><ul><li>در طراحی سایت ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

About Sport Combat Cms

732 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
732
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

About Sport Combat Cms

 1. 1. وبسایت ورزشی مجهز به سیستم مدیریت وب سایت<br />تعریف سیستم مدیریت وب سایت:<br />سیستم مدیریت وب سایت اين امکان را به مديران وب‏ سايت‏ها می‏دهند که بدون داشتن هرگونه اطلاعات فنی و برنامه ‏نويسی به مديريت محتوای وب‏ سايت خود بپردازند. علاوه بر ايجاد ونگهداري وب سايت، کنترل گردش اطلاعات، چيدمان و نحوه نمايش اطلاعات و ابزارهاي بصري ورود اطلاعات از بخشهاي اساسي سيستم مديريت محتواي وب سايت مي باشد.<br />مصارف:<br />این سایت برای ورزشکارانی که مایلند بیوگرافی خود را منتشر کنند یا ورزشگاه هایی که مایلند در فضای اینترنت نیز فعالیت داشته باشند و همچنین باشگاه های ورزشی که مایل به بر قراری ارتباط سریع با هواداران و یا اعضای خود هستند بسیار مناسب است.<br />مزایای استفاده از سیستم های مدیریت سایت:<br /><ul><li>مديريت كابران و تعيين سطوح دسترسي در كل سايت به صورت جامع و توسط سيستم صورت مي گيرد.
 2. 2. براي توسعه اطلاعاتي در CMS نياز به تغييرات بنيادي در سيستم نمي باشد و از اين رو بدون هزینه است.
 3. 3. تمامي صفحات جديد برپايه پيش فرض هايي كه از قبل تعريف شده اند ايجاد و تمامي لينك ها به طور خودكار به روز رساني مي شود. اين فرآيند به طور كامل قابل بازرسي مجدد مي باشد.
 4. 4. اطلاعات توسط يك روش واحد طبقه بندي و در دسترس مشاهده كنندگان قرار مي گيرد.
 5. 5. جستجو در محتوا سايت به دليل رعايت قالب ها، نمايه سازي صفحات در زمان ايجاد سريع و كارا است. و از يك مكانيزم عمومي براي جستجو در كل سايت استفاده مي شود.
 6. 6. محتوا به سرعت و پس از تاييد به صورت خودكار منتشر مي شود.</li></ul>ویژگی های سیستم پیشنهادی ما:<br /><ul><li>در طراحی سایت موارد مربوط به جدیدترین الگوریتم های جستجوی گوگل مد نظر قرار داده شده است تا بهترین نتیجه در لیست جستجوی گوگل حاصل شود.
 7. 7. بر مبنای برنامه نویسی .Net 2 است که باعث افزایش سرعت و امنیت می شود.
 8. 8. در این سیستم سعی شده تمام نیازها و انتظاراتی که یک باشگاه ورزشی، ورزشگاه و یا حتی یک ورزشکار برای انتشار بیوگرافی خود و ارتباط با هواداران دارد را برطرف سازد.</li></ul>بخش ها ی مختلف سیستم پیشنهادی:<br /><ul><li>صفحه اصلی: مهمترین بخش یک سایت از دیدگاه بازدید کنندگان است که می توانند سبب جلب بیننده شود و ایشان را راغب به مطالعه متن و بازدید از بخش های دیگر نماید. سعی شده تا با بهره گیری از آخرین و جدید ترین متدهای روانشناسی رنگ، چیدمان عناصر تا حد ممکن بهترین ترکیب برای صفحه اول بدست آید.
 9. 9. خدمات: خدمات شما از هر نوع، اعم از ارائه خدمات به ورزشکاران رزمی، برگذاری مسابقات، جذب عضو و یا ارائه خدمات و امکانات در ازای عضویت و یا پرداخت مبلغی و هر آنچه مربوط به خدمات باشگاه ها و ورزشگاهها یا سالن ها و تیم های ورزش های رزمی می شود را می توانید در این بخش در اختیار متقاضیان کسب اطلاعات بیشتر قرار دهید.
 10. 10. اخبار و تازه ها: تازه های سایت اعم از به روز شدن بخش های مختلف از سایت یا انتشار اخبار مربوطه می تواند علاوه بر جذب گردشگران کنجکاو اینترنتی برای مطالعه اخبار، سبب کاربردی کردن سایت و بازگشت مجدد بیننده های اتفاقی به سایت باشد.
 11. 11. برنامه کاری: یکی از مواردی که همواره در سالن های ورزشی، باشگاه ها و و رزشگاه ها و یا حتی تیم های مختلف ورزشی مطرح است، اطلاع به موقع از برنامه کاری و تغییرات آن می باشد، انتشار اطلاعات عمومی مربوط به برنامه های ورزشی و شیفت های کاری از طریق وب سایت می تواند تا حدودی این مشکل را کاهش داده و مقداری از بار مشکلات مدیرت بکاهد.
 12. 12. مسابقات: برگذاری مسابقات، اطلاعات مربوط به نحوه انجام، زمان و برنامه مربوطه و یا اطلاعیه های مربوطه را می توانید به راحتی در این بخش برای مطالعه همگان قرار دهید.
 13. 13. گالری تصاویر: تصاویری از محیط، مسابقات یا ورزشکاران و یا حتی تصاویر و عکس های جذاب ورزشی و خبری علاوه بر اینکه می تواند یک تبلیغ موثر باشد در جلب کاربران کنجکاو اینترنت نیز موثر واقع می شود.
 14. 14. درباره ما: اطلاعات مربوط به تاریخچه و نحوه شکل گیری و اهداف می تواند از این بخش منتشر شود.
 15. 15. تماس با ما: انتشار اطلاعات تماس و راهنمایی مراجعین.</li></ul>ویژگی های سیستم پیشنهادی:<br /><ul><li>کنترل پنل: این محصول کنترل پنل بسیار کارایی دارد که علاوه بر آسان نمودن استفاده و دسترسی به قسمت های مختلف از سرعت بسیار خوبی نیز بهره مند است.
 16. 16. کنترل قسمت های مختلف سایت: این بخش به دو عنصر مهم مجهز است:</li></ul>Built-in Upload: امکان ارسال تصاویر و فایل ها را به سرور سایت بدون نیاز به داشتن نرم افزار های مربوطه و دانش FTP، به مدیران سایت می دهد.<br />FCKEditor: امکان تغییر و ثبت متون را تنها با استفاده از تایپ کردن و در محیطی مشابه به MS Office Word به مدیریت می دهد.<br /><ul><li>مدیران سایت: این سیستم به مدیر سایت اجازه می دهد که مدیرانی در دو سطح دسترسی مختلف تعریف نمایند:
 17. 17. Admin: به کاربری گفته می شود که اجازه ورود به سیستم مدیریت را دارد و می تواند اطلاعات را ببیند و تغییر دهد، حذف کند و یا اضافه نماید.
 18. 18. Member: کاربری است که اجازه ورود به سیستم را دارد و می تواند اطلاعات ثبت شده و بخش های مختلف را ببیند اما امکان دستکاری در بخش ها و اطلاعات را ندارد.
 19. 19. مدیریت متون سایت: بخش های متنی مانند بخش تماس با ما و درباره ما از این طریق ویرایش می شوند و می توان به تعداد نامحدود متن به آن اضافه یا کم کرد.
 20. 20. مدیریت گالری تصاویر: با استفاده از Built-in Upload امکان بارگزاری تصاویر در هاست و اضافه کردن آنها به گالری تصاویر فراهم می شود بی آنکه مدیران سایت (صاحبان سایت) دانش لازم برای ارسال تصاویر به هاست (ftp) را داشته باشند.
 21. 21. مدیریت اخبار و تازه ها: استفاده از FCKEditor پیشرفته که محیطی مانند Microsoft Office Word را شبیه سازی می کنند سبب افزایش سرعت و کارایی این بخش در انتشار بلافاصله و آسان اخبار شده است.
 22. 22. مدیریت برنامه کاری و مدیریت شیفت کاری: برنامه ریزی از طریق این قسمت از سایت حتی آسان تر و کارا تر از بر نامه ریزی دستی با استفاده از جدول و کاغذ در روش های سنتی می باشد.</li></ul>Technical Information:<br />Software: Web Site<br />Kind: Dynamic<br />Programming Language: C#<br />Technology: Asp.Net 2.0<br />Data Base: Ms Access / Ms SQL Server<br />Hosting: 100 MB Free for 1 Year<br />Hosting Limit: Unlimited for All Components<br />Domain: a Free Domain for 1 Year<br />A Free Banner Design<br />آنچه به شما ارائه خواهد شد:<br /><ul><li>سیستم مدیریت وب سایت ورزشی – رزمی
 23. 23. سایت آماده ورزشی - رزمی
 24. 24. طراحی یک آرم ( لوگو ) سایت به صورت رایگان
 25. 25. فضای تا 100 مگابایت رایگان برای یک سال
 26. 26. یک نام دامنه انتخابی رایگان برای یک سال</li></ul>زمان تحویل:<br />حداکثر 48 ساعت پس از انجام مراحل سفارش<br />ارتباط با ما<br />سیستم مدیریت وب سایت شرکتی توسط شرکت RED V’ و دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی طراحی و پیاده سازی شده است.<br />تلفن تماس: 09171604210 – 03516238953 <br />پست الکترونیک: info@volghan.ir <br />وب سایت شرکت: http://www.volghan.ir<br />نسخه آنلاین و آزمایشی محصول: http://www.volghan.ir/sport_combat/Default.aspx <br />نسخه آنلاین و آزمایشی سیستم مدیریت: http://www.volghan.ir/sport_combat/CMS.aspx <br />

×