Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
І-К: Волю нашу не здолати,
У душі вогонь горить,
Ми прийшли навчатись в школу,
Нас не зможуть зупинить.
Школярі-ми славні ...
Учнівське самоврядування – добровільне об'єднання учнів, метою якого є
моделювання дорослого життя, створення організаційн...
Загальношкіль
на учнівська
рада
поділяється
на 6 рад
Навчальна
рада
Рада
фізичної
культури та
спорту
Рада
доброти та
милос...
“Зимовий бал”
м. Харків
Акція “Чисте
довкілля”
Конкурс «Міс
осінь»
КВК
“Кубок
міського
голови”
вітрила ізош №12.20.09.2016н.р
вітрила ізош №12.20.09.2016н.р
вітрила ізош №12.20.09.2016н.р
вітрила ізош №12.20.09.2016н.р
вітрила ізош №12.20.09.2016н.р
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

вітрила ізош №12.20.09.2016н.р

2,582 views

Published on

презентация

Published in: Science
  • Be the first to comment

вітрила ізош №12.20.09.2016н.р

  1. 1. І-К: Волю нашу не здолати, У душі вогонь горить, Ми прийшли навчатись в школу, Нас не зможуть зупинить. Школярі-ми славні діти, Вчителі навчають нас. В море знань «Вітрила» наші Мчать вперед із класу в клас. Приспів: Візьмемось за руки, Залишивши всі турботи, Візьмемось за руки, Відкривши серця. Візьмемось за руки І в навчанні, і в роботі. До перемоги разом йдемо. До кінця, До перемоги разом йдемо До кінця!
  2. 2. Учнівське самоврядування – добровільне об'єднання учнів, метою якого є моделювання дорослого життя, створення організаційних структур; надання кожній дитині можливостей самореалізуватись у дитячому колективі. Учнівське самоврядування прагне задовольнити соціальні, духовні інтереси учнів, сприяє становленню особистостей та готує до свідомої активної участі в житті держави. Засновниками учнівського самоврядування є члени Ради старшокласників ( 8 – 11 класи ) та Ради школярів (5 – 7 класи ). Всі учні старшої та середньої ланки є членами дитячої шкільної організації «Вітрила», молодшої ланки – «Ластів'ята». Члени дитячої шкільної організації під керівництвом органів учнівського самоврядування мають змогу набувати соціального досвіду за такими напрямами: «Я » - людина; «Я» - школяр; «Я» - громадянин України. Перебування в учкомі сприяє виробленню вмінь і навичок організаційної роботи, активної життєвої позиції, соціальному партнерству та взаємодопомозі. Учнівське самоврядування має триступеневу структуру – міську, загальношкільну і класну. Загальношкільна та класна ланки мають чіткий взаємозв'язок органів учнівського самоврядування, причому остання перебуває у підпорядкуванні першої.
  3. 3. Загальношкіль на учнівська рада поділяється на 6 рад Навчальна рада Рада фізичної культури та спорту Рада доброти та милосердя Рада дисципліни та порядку Рада культури та дозвілля Рада інформації та преси
  4. 4. “Зимовий бал” м. Харків Акція “Чисте довкілля”
  5. 5. Конкурс «Міс осінь» КВК “Кубок міського голови”

×