JCI LatvijaE zinu lapa-marts_un_aprilis_2010-1

1,401 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,401
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
12
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

JCI LatvijaE zinu lapa-marts_un_aprilis_2010-1

 1. 1. JCI Latvia ziņas Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Šajā numurā lasiet: - Noslēgusies konference „Baltic Spark” - Intervija ar JCI vice-prezidentu Thomas Meuli - Tuvojas JCI sporta spēles
 2. 2. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Marta un aprīļa mēneša būtiskākie notikumi Veiksmīgi noslēgusies konference „Baltic Spark” Paldies projekta „Baltic Spark” komandai un visai MB Rīga nodaļai par noorganizēto konferenci, kas veiksmīgi noslēgusies pateicoties biedru neizsīkstošajai enerģijai, darba sparam un dzirkstelītei! Konference noritēja no 16.-17. aprīlim, viesnīcā „Tallink Hotel”. Thomas Meuli vizīte Latvijā Marta pirmajā nedēļā Latvijā viesojās JCI vice-prezidents Thomas Meuli, kas tikās gan ar nacionālo valdi, gan ar biedriem. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par JCI lomu ne tikai starptautiskā līmenī, bet katras valsts iekšienē. Tika daudzkārt runāts par „impact of the one” jeb katra indivīda lomu JCI attīstībā, par ko sīkāk – šī numura intervijā. JCI Latvia treneru diena 6. martā tika rīkota JCI Treneru diena, kā ietvaros Uģis Krūmiņš sniedza semināru par „Projektu plānošanu”, savukārt Dace Kavasa stāstīja par dzimuma ietekmi uz dažādiem dzīves procesiem seminārā „Gender vs Sex”. Apmeklēta JCI Baltijas konference No 12.-14. Martam Tartu pilsētā Igaunijā notika 3. JCI Baltijas konference, kurā piedalījās arī JCI Latvia biedri. JCI Latvia aktivitātes sociālajos mēdijos! Jau vairākas nedēļas notiek aktīva rosība Twitter tīklā, kur izveidots JCI Latvia „konts” un tiek regulāri ievietotas jaunākās ziņas par organizāciju, tās aktivitātēm un notikumiem. Pievienojies JCI Latvia arī tu! Meklē „JCI_Latvia” (tātad rakstot „JCI”, „apakšsvītra”, „Latvia”). Seko līdzi JCI Latvia jaunumiem arī „Facebook”, kur ne tikai uzzini par jaunākajiem gaidāmajiem notikumiem, bet arī apskati foto galerijas un komunicē ar biedriem! Atbalsts zemes stundai Pasaules Dabas Fonda vērienīgā pasākuma – Zemes stundas - laikā visā pasaulē miljoniem cilvēku izslēdza apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu atbalstu un nostāju aktīvai rīcībai pret klimata pārmaiņām. Arī JCI Latvia 2010.gada 27.martā plkst. 20:30 aicināja ikvienu pievienoties Zemes stundai un uz vienu stundu izslēgt apgaismojumu.
 3. 3. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Intervija ar JCI vice-prezidentu Thomas Meuli Marta mēnesī Latvijā viesojās JCI vice-prezidents Thomas Meuli, kas sarunā dalījās ar savu viedokli par JCI iespējām un katra biedra lomu organizācijā. Kā sākās Tava pieredze JCI? Mana darbība aizsākās vēl studējot augstskolā, kad pasniedzējs uzaicināja mani uz Šveices austrumu daļā esošas lokālas JCI nodaļas pusdienām. Tā nu es devos viņam līdzi vienu, otro un trešo reizi. Sāku pavadīt savu brīvo laiku iesaistoties JCI. Nākamais solis bija starptautisks projekts starp Austriju, Vāciju un Šveici, par kuru pastāstīja man labs draugs Karls. Pie Konstances ezera tika organizēta tikšanās, mans draugs vēlējās manu atbalstu. Situācija izveidojās tāda - es kļuvu par šī pasākuma organizatoru komitejas vadītāju un tas bija otrais, un lielākais solis organizācijā. Bija interesanti, kā arī tika iegūti ļoti labi draugi. Tā es paliku. Tad sanāk, ka Tu par JCI uzzināji no konkrētas personas, kura uzaicināja pievienoties organizācijai, nevis piedaloties kādā pasākumā? Jā, tieši tā. Tā bija viena persona un es biju ļoti pārsteigts, jo mani uzaicināja mans pasniedzējs. Mums nebija privāta kontakta, taču viņš pamanīja, ka es varētu būt ieinteresēts šajā organizācijā. Viņš uzrunāja mani un es atbildēju. Tas bija sākums. Kā Tev šķiet, cik svarīgi ir tas, ka mēs personīgi uzaicinām kādu cilvēku un izmantojam šo personīgo pieeju? Tas viennozīmīgi ir ļoti svarīgi! Es uzskatu, ka tas ir īstais veids, kā uzrunāt jaunus potenciālos biedrus. Manuprāt, šis veids netiek pietiekoši daudz izmantots. Tāpat, kā to ir uzsvēris JCI prezidents Roland Kwemain, arī es ticu „impact of one”. Ne katrs biedrs gada laikā piesaista vienu jaunu biedru. Taču es ticu, ka katrs to spēj. Kādu draugu, biznesa partneri vai varbūt ģimenes locekli. Tas patiešām ir iespējams. Kādi ir galvenie plusi „impact of one” metodei salīdzinājumā ar citām jaunu biedru piesaistes metodēm? Es uzskatu, ka beigu beigās runa ir par konkrētu personu, par indivīdu. Tādēļ jārunā nevis par organizāciju plašā nozīmē, vai kādu lielu projektu. Jārunā par cilvēku un sadarbības tīklu. Ja potenciālais biedrs šajā brīdī neapzinās, ka socializēšanās ir patiešām ļoti svarīga, viņš jebkurā gadījumā ar to saskarsies. Privātajā dzīvē svarīga draudzība, partneri. Savukārt darījuma cilvēki darbojoties JCI var iegūt jaunu darbu vai attīstīt biznesu. Pagājušā gada laikā, kad es biju nacionālais prezidents, viens no nacionālās valdes locekļiem jautāja vai es nezinu kādu, kam būtu nepieciešami darbinieki.
 4. 4. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Savukārt divas nedēļas atpakaļ man bija tikšanās ar biznesa partneri, kurš meklēja kādu, kas varētu strādāt viņa uzņēmumā. Rezultātā es palīdzēju savest kopā abus cilvēkus. Pašreiz minētais biedrs strādā šajā uzņēmumā. Tātad – tas patiešām darbojas! Ko, Tavuprāt, mums vairāk jāuzsver JCI? Manuprāt, mums pirmajā reizē nevajag pārlieku daudz runāt par JCI, tādēļ, ka JCI ir ļoti sarežģīti izskaidrot. Es domāju, ka tas ir jājūt. Vispirms ir jāiepazīst vienam otru. Jāapmeklē tikšanās, projekti. Tādēļ nerunājiet pārāk daudz par to, kas ir JCI. Iesākumā tas nav tik svarīgi, ka tā ir starptautiska organizācija. Svarīgi ir tas, ko cilvēks var iegūt, tādēļ labi ir, ja var dalīties ar personisko pieredzi. Cilvēka personīgie panākumi var kalpot kā fakti, ar kuriem motivēt. Ko Tev personīgi nozīmē JCI? Kas ir svarīgākais? Kad pirmajā darba dienā mans priekšnieks darbā jautāja „kādēļ tu darbojies JCI?”, mana atbilde bija tāda „strādājot valsts līmeņa uzņēmumā, es nestrādāju ar citām valstīm. Mani vienīgie darba braucieni ir Šveices ietvaros. Taču JCI ir mana iespēja apmeklēt starptautiskās izstādes, ceļot, uzlabot un apgūt jaunas valodas”. Starptautiskā saikne ir ļoti interesanta un svarīga. Tāpat arī – ja tu ceļo, tad iegūsti jaunus kontaktus, tāpat kā mēs tagad, satiekoties šeit Rīgā. Kura no pieredzēm Tev šķiet nozīmīgākā? Manuprāt, katra pozīcija ir unikāla un ļoti īpaša. Taču tā pozīcija, kas organizācijai ir patiešām ārkārtīgi svarīga, ir nodaļas prezidents. Tā ir vissvarīgākā, jo bez lokālajiem līderiem nav motivētu biedru, nav projektu. Vēl jo vairāk – nacionālie un starptautiskie posteņi beigu beigās ir servisa pozīcijas. Lokālie līderi ir tie, kas strādā, bet nacionālie – atbalsta. Bet, protams, katra pozīcija iepriekšējo gadu laikā deva brīnišķīgu pieredzi, un ja es varētu, tad darītu to vēlreiz. Bieži vien nodaļu biedri ir ārkārtīgi noslogoti. Ko Tu varētu ieteikt brīžos, kad trūkst motivācijas? No savas pēdējās pieredzes es sapratu, ka šādas situācijas dzīvē ir visu laiku. Protams, kad ir privātā dzīve, bizness un JCI, tu esi ļoti aizņemts cilvēks, tādēļ jāmotivē sevi visu laiku. Kā, piemēram, pēc garas darba dienas ceturtdienas vakarā man jāmotivē sevi sagatavot tikšanos ar nacionālo valdi. Gulēt sanāk pavisam nedaudz. Taču tad, kad rezultāti ir labi, tā ir labākā motivācija. Es esmu ļoti laimīgs un cenšos raudzīties uz priekšu. Kā arī es zinu, ka pēc vizītes vai projekta es būšu laimīgs. Tas man ir motivācijas avots. Ko Tu novēli JCI Latvia? Es novēlu, lai atkal tiktu atvērtas jaunas nodaļas. Tas būtu lieliski, ja mēs varētu izaugt līdz 8 nodaļām un vairāk kā 100 biedriem. Kā arī es personīgi ceru saglabāt izveidotos kontaktus ar JCI Latvia.
 5. 5. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Nodaļu ziņas MB Rīga nodaļa Dzīvosim zaļi! Sākot ar Zemes stundu, MB Rīga aizsāk nopietnāko „zaļo” akciju Latvijā un, sākot ar maiju, ik mēnesi plaši sabiedrībā tiks aktualizēts, un pausts viedoklis par iespējām dzīvot tīrāk, ekonomiskāk, un dabai draudzīgāk. Ar video materiālu, lekciju, debašu un citu pasākumu palīdzību pievērsīsimies tādām tēmām kā degvielas ekonomija un zemāks izmešu līmenis, ekonomiskāka spuldze un efektīvāks radiators, tīrāks un lietderīgāk izmantots ūdens un daudzām citām, sasniedzot akcijas kulmināciju šī gada 2.oktobrī – Latvijas zaļākajā atbildīgas rīcības un uzņēmējdarbības konferencē „Ieelpa 2010”. Īpaši uzslavēsim un sadarbosimies ar „zaļiem” uzņēmumiem Latvijā, daloties pieredzē un idejās tieši biznesa sektorā. Ticam, ka katrs no mums, džeišiem, dara šo pasauli labāku un tāpēc jau maijā aicinām mācīties kopā domāt zaļi! Ja arī tu vēlies piesaistīties paredzētajās aktivitātēs un darba grupā, dod ziņu MB Rīga prezidentei – Silvai. Tematiskā tikšanās par krāsu nozīmi 13.aprīlī notika MB Rīga nodaļas ikmēneša tematiskā tikšanās – šoreiz semināra veidā - lekcija „Krāsas cilvēkā”. 2,5 stundās uzzinājām, ka mūsu dzīve sastāv no krāsām un aromātiem, kas ietekmē ne tikai mūsu dzīvi, bet arī mūsu cilvēka būtību. Uzzinājām, ka Aura-soma ir īpaša krāsu terapija. Tās ir specifiskas zināšanas par krāsām, kā lietot krāsas un smaržas, – apģērbā, ēdienā, mājvietas iekārtojumā un dizainā. Aurasomas terapija iedarbojas uz ķermeni (somu), garu un dvēseli (auru). Katrs dalībnieks varēja izvēlēties sev tīkamāko krāsu no vairāk kā 100 dažādu krāsu kombinācijām un saņemt atbildi uz jautājumu: kas un kāds es esmu. MB Rīga šajā pavasarī aicina katram iekrāsot savas krāsas un sajūtas!
 6. 6. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Noslēgusies konference BALTIC SPARK 2010 Cienījamie lektori, sponsori un sadarbības partneri! Dārgie draugi un sabiedrotie! JCI Latvia MB Rīga nodaļa izsaka vislielāko pateicību ikvienam, kas gan domās, gan sirdī, gan darbos ir atbalstījuši starptautisko uzņēmējdarbības konferenci Baltic Spark, kas veiksmīgi noritēja no š.g. 16. – 17. aprīlim jaunajā Tallink Hotel Riga. Konferences organizatoru komanda tic, ka ikviens, kas apmeklēja Baltic Spark, izmantoja visas tās sniegtās iespējas – gan jaunu zināšanu apgūšanā, gan pieredzes apmaiņā un kontaktu dibināšanā, un ka ikvienam izdevās atpūsties, un uzkrāt spēkus nākamajai dienai dzirksteļojošajā piektdienas vakara pasākumā. Mēs ticam, ka ar Baltic Spark radīto enerģijas dzirksteli Jūs un mēs spēsim sasniegt, un izdarīt vēl vairāk arī turpmāk! Paldies, ka bijāt ar mums šogad, un uz tikšanos Baltic Spark 2011! Baltic Spark komanda Kā dalībniekiem, tā arī tiem, kuri šoreiz konferencē piedalīties nevarēja, Baltic Spark mājas lapā ir pieejami dažādi noderīgi materiāli: 1) Lektoru prezentācijas 2) Konference fotogrāfa Valda Kauliņa skatījumā 3) Dažādi interesanti un noderīgi materiāli PDF formātā
 7. 7. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Nodaļu ziņas Rīgas Jaunā nodaļa 2011.gadā RJN ir uzņēmusies twinning starptautiskā pasākuma Ports & Bridges organizēšanu Rīgā. Droši jau var pieteikties darba grupā un jāsāk runāt ar Rīgas ostu un Domi jau tagad :) 14/04 IT House birojā notika nodaļas sapulce, kurā "Pastāsti par savu biznesu" cikla ietvaros - IT House birojā un uzzināsim kā jaunie uzņēmēji izvērš savu darbību IT pakalpojumu jomā Latvijā un ārpus tās. Rīgas Jaunā nodaļa aicina uz JCI Latvia sporta svētkiem 2010 Uz sporta svētkiem laipni aicināti visi JCI biedri, vecbiedri, senatori un interesenti ar ģimenēm. Pasākuma programma tiek plānota tā, lai tajā varētu piedalīties ikviens, kas to vēlas. Sevi izrādīt varēs gan komandu, gan individuālajās sacensībās, tādās kā minigolfs, pludmales volejbols, foto orientēšanās u.c. Komandas tiks formētas uz vietas, līdz ar to būs lieliska iespēja līdzdarboties un sadarboties kopā ar sev zināmiem un mazāk zināmiem organizācijas biedriem. Pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu, jauno biedru veiksmīgu iekļaušanos JCI Latvija kolektīvā, komunikāciju starp nodaļām, kā arī gūt kopējas pozitīvas emocijas darbojoties viesiem kopā. Kad: 22.05.2010 (Sestdiena) Kur: Uzvaras parkā Minigolfa teritorijā (pretī Maritim Park Hotel) Pieteikšanās termiņš: pirmdiena, 17.05.2010 Dalības maksa pateicoties atbalstītājiem dalības maksa draudzīga ☺ Biedriem un vecbiedriem: Līdz 10.05.2010 LVL 7,- cenā ietilpst ( dalība svētkos, pusdienas, piknika veida vakariņas) Pēc 10.05.2010 LVL 10,- cenā ietilpst ( dalība svētkos, pusdienas, piknika veida vakariņas) Pārējiem: Līdz 10.05.2010 LVL 9,- cenā ietilpst ( dalība svētkos, pusdienas, piknika veida vakariņas) Pēc 10.05.2010 LVL 12,- cenā ietilpst ( dalība svētkos, pusdienas, piknika veida vakariņas) Bērniem līdz 10 gadu vecumam bezmaksas, līdz 16 gadiem: LVL 4,- Dalības maksu skaitīt: Andris Borovkovs, LV46UNLA0050015233679, SEB banka Sīkāka informācija: Armands Peilāns, JCI Latvia Mantzinis 2010 E-pasts: armandspeilans@inbox.lv, mob. 29164246
 8. 8. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Nodaļu ziņas Jelgavas nodaļas ziņas 16.03.2010. LLU Ekonomikas fakultātes telpās notika seminārs "Iepazīsties – JCI”. Vadīja Mārīte Pumpure. 18.03.2010. Jelgavas nodaļas sēde notika uzņēmumā "Latvijas Keramika A". Paldies Aivaram Janovskim par sirsnīgo uzņemšanu un ekskursiju pa uzņēmumu. Maija mēnesī (22. - 23.05.2010) plānots sadraudzības pasākums ar JCI Sostine un JCI Siaulai (JCI Lietuva) nodaļām. Ar semināriem un atpūtas programmu. Jelgavas nodaļa aicina uz sadraudzības pasākumu Tā kā tuvojas pavasaris un laiks paliek arvien saulaināks, un uz dažādām aktivitātēm rosinošāks, tad arī mēs (JCI Jelgavas nodaļas biedri) esam nolēmuši, ka pienācis laiks kādam jaukam sadraudzības pasākumam. Tāpēc visi esat mīļi aicināti ciemos pie mums Jelgavas pusē š.g. 7. maijā. Ierašanās no plkst. 19:00. Pasākuma vieta: Atpūtas bāze "Vīksnas" (ar pirtiņu), Jelgavas novads, Cenu pagasts, Dalbe. Sīkāka informācija un atrašanās vieta atrodama linkā: http://www.dalbespirts.lv/ Izmaksas: Kopējās telpu un pirts izmaksas Ls 85,00. Tāpēc būtu labi, ja mēs būtu pēc iespējas kuplākā pulkā, pašiem sanāktu izdevīgāk. Ja kādam būs vajadzīga arī gultas vieta, tad tā ir pieejam, bet tas būtu laicīgi jāzina, un par to jāmaksā katram atsevišķi (Ls 5,00 no cilvēka). Ēšana: Pašiem līdzi jāņem groziņi un kas dzerams (kas nu katram labāk garšo). Uz vietas ir arī grils, ja gribam ko uzcept svaigā gaisā. Tikai tas būtu laicīgi jāizdomā, jo ogles un kurināmais jāgādā pašiem. Pieteikšanās pie Kristīnes Žēperes, lai zinātu, cik daudz ir gribētāju un cik naudiņas no katra jāiekasē (tel. 29159170, zepere.kristine@llkc.lv ). Jauku darba nedēļu! Un uz drīzu tikšanos! Sīkāka informācija: Mārīte Pumpure, Jelgavas nodaļas prezidente 2010 E-pasts: marite.pumpure@inbox.lv, tālr. +371 29243634, skype: marite.pumpure
 9. 9. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Starptautiskie jaunumi – tuvākie pasākumi un aktivitātes JCI Eiropas Galvaspilsētu tikšanās (JCI European Capitals Meeting) Kā jau katru gadu, arī šogad maijā notiks JCI Eiropas Galvaspilsētu tikšanās (JCI European Capitals Meeting). Šis pasākums kļuvis par regulāru JCI tikšanos – katru gadu citā Eiropas galvaspilsētā, kur satiekas JCI biedri, lai iepazītu kādu no Eiropas galvaspilsētām, kopīgi piedalītos apmācībās, gūtu jaunu pieredzi, kā arī, protams, labi izklaidētos. Norises datumi: 13.-16. Maijs 2010 Vieta: Stokholma, Zviedrija Dalības maksa: EUR 185 (līdz 2. maijam) Papildu izdevumi: Dzīvošana, ceļš un personīgie izdevumi Kā nokļūt? a) prāmis uz Stokholmu no Rīgas Pasažieru ostas - http://www.tallink.lv/lv/ b) lidojums RIX - Skavsta Airport Stockholm ar Ryanair - http://www.ryanair.com/lv c) lidojums RIX - Arnolda Airport Stockholm ar AirBaltic - http://www.airbaltic.lv/public/lv/index.html Plašāka informācija mājas lapā: http://www.ecm2010.se/ Ja plāno doties, padod ziņu un brauksim kopā! :) JCI Eiropas konference Vēl nedaudz vairāk kā mēnesis līdz Eiropas konferencei Dānijā. Ja plāno braukt, nedomā ilgi, jo „agrā dalības maksa” vēl pieejama līdz 30.aprīlim. Šobrīd no Latvijas jau esam 9 dalībnieki. Vēl vari paspēt piereģistrēties, lai piedalītos vienā no šī gada svarīgākajiem starptautiskajiem pasākumiem. Norises datumi: 9 – 12. jūnijs, 2010 Vieta: Aarhus, Dānija JCI European Conference 2010 reklāmas video: http://www.youtube.com/watch?v=Oywqb_GeFtY Reklāmas informatīvais materiāls: http://ec2010.dk/Download/ec2010_promotionkit_050110.zip
 10. 10. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Video konkurss – ikviens var piedalīties video konkursā, daloties ar savām idejām un „EXPLORE-LEARN-SHARE” vīziju: http://www.ec2010.dk/en/competition Un visbeidzot konferences ceļojumu tūres: http://www.ec2010.dk/en/tours Vairāk informācijas par konferenci un reģistrācija šeit: http://www.ec2010.dk/ JCI Pasaules kongress Kā jau vairums no Jums zina, šogad JCI Pasaules kongress notiks Japānas pilsētā Osaka. Nav šaubu, JCI Osaka noorganizēs lielisku pasākumu, par ko liecina fakts, ka vakara pasākumiem izvēlētas labākās vietas Osakā - gala vakars tiek plānots futbola stadionā, „Globall Village” vakara pasākumam JCI Osaka noīrējusi „Universal Studios” telpas, savukārt TOYP ceremonija norisināsies vienā no Osakas skaistākajām celtnēm. Pasākums viennozīmīgi būs grandiozs, tādēļ nenokavē un piesakies laicīgi! Norises datumi: 2 – 7. novembris, 2010 Vieta: Osaka, Japāna Plašāka informācija par kongresu un reģistrēšanās: http://www.jci-wc2010.com/english/index.html Īpaši piedāvājumi ceļošanai un dzīvošanai: http://www.wc2010osaka.eu/ Sīkāka informācija: Baiba Kociņa, JCI Latvia Viceprezidente Starptautiskajos jautājumos E-pasts: baiba.kocina@yourrun.lv, Skype: baiba.kocina GSM: +371 29909966, Fax: +371 67509245
 11. 11. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Apmācību institūta jaunumi Jaunie semināru cikli Martā tika uzsākti un paziņoti vairāki semināru cikli, kuros vēl ir iespējams pievienoties, ja palaidi garām šo iespēju. Izvēlies: - „Personiskās harismas attīstīšanas treniņš” - četras nedēļas nogales (1-2. maijs, 5-6. jūnijs, 3-4. jūlijs, 31. jūlijs un 1.augusts, laiks no 9.00 līdz 19.00). - "Sevis pilnveidošanas un attīstības grupa jaunajiem līderiem"– desmit 3h nodarbības (8.04, 15.04, 22.04 un 29.04, maijā un jūnijā) - „3A un Sekss” – 8.04 pl.18:30 (tikai sievietēm) JCI Latvia treneru diena Martā arī pirmo reizi notika JCI Latvia treneru diena, kuras laikā Uģis Krūmiņš sniedza semināru „Projektu plānošanu” un Dace Kavasa „Gender vs Sex”. Programmas otrajā daļā dalībnieki tikās ar JCI VP Thomas Meuli, kurš pastāstīja par JCI starptautiskajām iespējām un ieguvumiem, JCI programmu "Impact 1", sadarbības projektu ar ANO - "Nothing But Nets", kā arī citiem ar JCI attīstību, mērķiem un stratēģiju saistītie jautājumiem. JCI Latvia treneru aktivitātes JCI Latvia treneri sniedza seminārus JCI Baltijas konferencē 2010: - Ilze Augstkalne „Social Media workshop” - Aldis Alliks „Naugthy, naughty, naughty” Seminārs „Iepazīsties-JCI!” Jelgavā - Mārīte Pumpure un Baiba Kociņa pastāstīja par organizācijas piedāvātajām iespējām Jelgavniekiem un Rīgas viesiem. 27.03 Uldis Zalcmanis pirms došanās dzīvot un strādāt uz Malaiziju, pēc biedru vēlēšanās novadīja iecienīto kursu „Mind Mapping”. Vēlam veiksmi un, cerams, drīzumā dzirdēsim stāstus no tālienes! Jauni JCI Latvia treneri! JCI Trainer statusu Lietuvā tikko ieguva Mārīte Pumpure, Gatis Babris un Dace Zīriņa. Ar siltiem apsveikumiem!
 12. 12. JCI Latvia ziņu lapa Marts un Aprīlis 2010, Nr. 4 Z-Eiropas treneru diena Igaunijā! Vēl nebijusi iespēja jaunajiem un jau pieredzējušākajiem treneriem izmēģināt savas trenera prasmes, vadot semināru kopā ar pieredzējušiem Z-Eiropas JCI treneriem. Šim nolūkam Tallinā tiek organizēta speciāla Z-Eiropas treneru diena, kas notiks š.g. 8.maijā. To organizē JCI Igaunijas Apmācību institūts sadarbībā ar JCI Somija treneri Timo Holopainen. Jebkuram JCI Latvia trenerim ir iespēja pieteikt savu vēlmi piedalīties un sagatavot semināru kopā ar pieredzējušu treneri! Tas ļaus gan krāt starptautisko semināru stundas, gan "mācīties pašiem darot" un mācīties vērojot, kā to dara treneri ar pieredzi. Ja ir interese, lūdzu, dod man ziņu, labprāt palīdzēšu sakoordinēties un sniegšu savas rekomendācijas. Iespējams sarunāt home hospitality. Domājams, ka interesentiem būs iespēja arī apmeklēt šo pasākumu kā klausītājiem. Sīkāka informācija: Agate Zīverte, JCI Latvia VP Apmācību jautājumos 2010 Tel. 29447051, e-pasts: agziverte@gmail.com Tuvāko notikumu kalendārs Datumi Notikums 6.-9.maijs TOYP Akadēmija Turcijā 8.-9. maijs Treneru diena Igaunijā 12. maijs Jauno biedru apmācības „Iepazīsties – JCI” Rīgā 13. maijs MB Rīga nodaļas Tematiskā tikšanās 13.-16.maijs Eiropas galvaspilsētu tikšanās Stokholmā, Zviedrijā 22.maijs JCI Latvia netradicionālajās sporta spēlēs Rīgā 9-12 Jūnijs Eiropas konference Aarhus, Dānijā 23.-24. jūnijs Līgo pasākums Jaunpiebalgā 28.07– 01.08. JCI Eiropas Akadēmija Gēteborgā, Zviedrijā 22.-28.augusts Nordic Akadēmija Reikjavikā, Islandē 30.10.-10.11 Pasaules kongress Osakā, Japānā Sagatavoja: Ieva Stumpe, JCI Latvia Mārketinga Vice-prezidente 2010 e-pasts: ieva.stumpe@gmail.com, mob. +371 26538834, skypename: ieveva

×