Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
РІЗНОМАНІТНІСТЬ
ТВАРИН
У ПРИРОДІ
Виконала
Дещук М.П.
ЗВІРІ

КОМАХИ
ЗЕМНОВОДНІ

ПТАХИ

РИБИ
ПЛАЗУНИ
Комахи

Існує понад мільйон різних
видів комах. Вони живуть
скрізь, за винятком морських
глибин. Більшість із них має
шіст...
Багато комах погано бачать, а
у деяких і зовсім немає очей.
У грудях комах зосереджені
м'язи. Вони надають руху
крилам і н...
Риби

Риби — холоднокровні тварини.
Органи дихання риб — зябра.
Відділи тіла риб - голова, тулуб, хвіст
- плавно переходят...
Земноводні - їхнє тіло вкрите
м'якою, слизькою ,вологою
шкірою. Воно складається з
голови, шиї, тулуба, передніх і
задніх ...
Плазуни
Тіло плазунів укрите сухими лусочками.
У черепах ці лусочки зрослися й
утворили міцний панцир.
Тіло складається з ...
Птахи
Тіло птахів покрите пір’ям, що
виконує в основному три функції:
забезпечує теплоізоляцію;
забезпечує обтичність тіла...
Звірі або Ссавці

Характерні ознаки ссавців:
теплокровні, тіло покрите волосяним
покривом, живородні, дитинчат
вигодовують...
Різноманітність тварин у природі.
Різноманітність тварин у природі.
Різноманітність тварин у природі.
Різноманітність тварин у природі.
Різноманітність тварин у природі.
Різноманітність тварин у природі.
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Різноманітність тварин у природі.

  • Be the first to comment

Різноманітність тварин у природі.

  1. 1. РІЗНОМАНІТНІСТЬ ТВАРИН У ПРИРОДІ Виконала Дещук М.П.
  2. 2. ЗВІРІ КОМАХИ ЗЕМНОВОДНІ ПТАХИ РИБИ ПЛАЗУНИ
  3. 3. Комахи Існує понад мільйон різних видів комах. Вони живуть скрізь, за винятком морських глибин. Більшість із них має шість ніг, пару вусиків, одна-дві пари крил і тіло, що складається з трьох частин. Рот у комах теж різниться, що залежить від способу їх живлення.
  4. 4. Багато комах погано бачать, а у деяких і зовсім немає очей. У грудях комах зосереджені м'язи. Вони надають руху крилам і ногам. Крила у комах, які літають, дуже міцні. Тонкий і нудний писк комара, який летить, — це спів крил, що рухаються з величезною швидкістю.
  5. 5. Риби Риби — холоднокровні тварини. Органи дихання риб — зябра. Відділи тіла риб - голова, тулуб, хвіст - плавно переходять один в одного. Плавають риби за рахунок бічних хвилеподібних ліній тіла. Очі у риб пристосовані до того, щоб бачити на близькій відстані. А чи чують риби? Органом слуху є внутрішнє вухо звук сприймається через кістки черепа. Найбільша у світі риба китова акула.
  6. 6. Земноводні - їхнє тіло вкрите м'якою, слизькою ,вологою шкірою. Воно складається з голови, шиї, тулуба, передніх і задніх ніг. У деяких є хвіст. Якщо шкіра пересохне, тварина загине. Усі земноводні дихають киснем повітря. Вони не можуть довго перебувати під водою. Тому частину життя земноводні проводять на суші, а частину — у воді.
  7. 7. Плазуни Тіло плазунів укрите сухими лусочками. У черепах ці лусочки зрослися й утворили міцний панцир. Тіло складається з голови, тулуба, хвоста. На відміну від земноводних, вони мають чітко виражену шию. Вони живуть повсюди (у воді, лісах, пустелях, степу, горах) немає їх лише там, де дуже холодно. Відомо близько 6 тис. сучасних видів плазунів (в Україні 21), які поширені на всіх континентах.
  8. 8. Птахи Тіло птахів покрите пір’ям, що виконує в основному три функції: забезпечує теплоізоляцію; забезпечує обтичність тіла; утворює несучі площини. Птахи мають важливе значення в природі, оскільки заселяють усі ландшафти. Кістки скелета у птахів наповнені повітрям, і це полегшує масу птахів у польоті.
  9. 9. Звірі або Ссавці Характерні ознаки ссавців: теплокровні, тіло покрите волосяним покривом, живородні, дитинчат вигодовують молоком. Форма тіла у ссавців різноманітна і пристосована до навколишнього середовища. Ссавці можуть видавати різноманітні звуки. Ссавці розрізняють Фкольори, форми предметів та їхніх частин, а також рухи, позу, міміку.

×