Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Поїхали з нами!

343 views

Published on

Проект має на меті збільшити можливості по комунікації в умовах великого міста. «Поїхали з нами!» допомагає городянам знайти нових цікавих співрозмовників під час поїздок муніципальним чи приватним транспортом. За допомогою цього проекту можна знайти для себе співбесідника, яка має з вами схожі музичні смаки або, як і ви, полюбляє дивитися футбол чи займатися математикою. Таким чином, «Давай до нас!» попередньо знайомить городян та зменшує кількість бар’єрів та страхів, які заважають активувати інтелектуально-творчий потенціал великого міста. Наша команда сподівається, що проект не лише вирішить актуальну соціальну проблему, але й допоможе людям будувати міцні стосунки на тривалий час.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Поїхали з нами!

 1. 1. Поїхали з нами! знайти цікавих співрозмовників під час поїздок
 2. 2. пошук однодумців у транспорті буде платформою де активні люди зможуть розвивати власний потенціал, а також допоможе збирати киян, які зацікавлені конкретними діями покращити умови у місті.
 3. 3. «Поїхали з нами!» допомагає городянам знайти нових цікавих співрозмовників під час поїздок транспортом. За допомогою цього проекту можна знайти для себе співбесідника, яка має з вами схожі музичні смаки або, як і ви, полюбляє дивитися футбол чи займатися математикою. Таким чином, «Давай до нас!» допомагає активувати інтелектуально-творчий потенціал великого міста. Наша команда сподівається, що проект не лише вирішить актуальну соціальну проблему, але й допоможе людям будувати міцні стосунки на тривалий час.
 4. 4. Кому це потрібно ● Кияни зможуть знаходити цікавих людей ● В місті збільшується число соціально адаптованих громадян ● Транспотрні компанії мають змогу підвищити рівень сервісу
 5. 5. Сервіс виступає платформою для взаємодії
 6. 6. Чому ми це робимо? Ми маємо досвід формування команд і організації комунікаційних площадок. І знаємо всю потужність синергії
 7. 7. Конкуренти ● Є сервіси для пошуку попутників, але жоден не передбачає пошук цікавих людей
 8. 8. Переваги ● Можливість не тільки доїхати, але й інтелектуальний розвиток
 9. 9. Бізнес-модель ● Збільшення соціального капіталу міста
 10. 10. Дякуємо

×