Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Weekly buzz 22

226 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Weekly buzz 22

  1. 1. WEEKLY BUZZ 22
  2. 2. EN SOSYAL 2013 yılında Instagram’da en çok fotoğraflanan mekanlar Instagram, aynı geçtiğimiz yıl olduğu gibi, 2013 yılında Instagram’da en çok fotoğraflanan mekanları, resmi blogu üzerinden duyurdu. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Siam Paragon, Bangkok, Thailand Times Square, New York Disneyland, California Bellagio Fountains, Las Vegas Disney World Florida Staples Center, Los Angeles Central Park, New York Dodger Stadium, Los Angeles Suvarnabhumi Airport Bangkok, Thailand The High Line, New York Yönlendirme için tıklayınız.
  3. 3. TAZE ÇIKTI AdWords’te reklamverenler sadece gerçekten görünen reklam başına ödeme yapabilecekler Her şeyden önce reklamın gerçekten görüntülenmesinden ne anlaşıldığını açıklamakta fayda var. Google IAB standartlarını temel alarak: “Bir reklamın yüzde 50’sinin sayfada 1 saniye veya daha uzun süre görünebilir olması” durumunda reklamın görüntülendiğini kabul ediyor. CPM reklamlarda kullanılacak olan görüntülenme modelinin ücretinin standart CPM reklamlardan biraz daha yüksek olacak. Fakat reklamverenler için buna rağmen daha mantıklı bir tercih olabilir gibi görünüyor. GoogleAdwords sayfası için tıklayınız.
  4. 4. RAKAMLAR En düzenli kullandığımız mobil uygulamalar Radikal gazetesi yazarlarından Gürül Öğüt 2013 yılının son günlerinde ipsos’un yapmış olduğu araştırmaya göre mobil uygulamalarda kullanım yoğunluğunun hangi sektör ve amaç adına kullanıldığı hakkındaki kısa makalesine linkten ulaşabilirsiniz. Yönlenme linki
  5. 5. ETKİNLİK 18 Aralık 2013 Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek olan ve alanında uzman konuşmacılar tarafından finans, bankacılık ve e-ticaret sektörlerinin masaya yatırılacağı Webrazzi Ödeme Sistemleri'13 her sene olduğu gibi bu sene de sektörün nabzını tutuyor. Etkinlik Tarihi: 18 Aralık 2013 Detaylı bilgi için tıklayınız
  6. 6. HAFTAYA GÖRÜŞMEK ÜZERE 

×