Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Анна Атаманчук. Веломарафон Залізна Сотня

131 views

Published on

Презентація Анни Атаманчук на Велофорумі 2017 Миколаїв. Більше інформації на Veloforum.org

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Анна Атаманчук. Веломарафон Залізна Сотня

 1. 1. - це стокілометровий маршрут, який проходить через унікальну місцевість промислової спадщини Кривого Рогу, цікавими ґрунтовими доріжками та стежками, повз працюючи та забуті кар'єри, крізь кольорові пагорби відвалів та тінисті лісові масиви, вздовж долини ріки Інгулець, та її техногенних каньйонів.
 2. 2. Учасники їхали повз унікальні "марсіанські" пейзажі, величні провальні каньйони та рукотворні гори Кривбасу
 3. 3. намагаючись охопити оком найцікавіші місця промислової спадщини та діючої індустрії Кривого Рогу.
 4. 4. Веломарафон аа
 5. 5. Стартовий пакет (номерок, чек-карта, стяжки) Перекус на кожному КП (яблука, банани, печиво) Їжу на фініші (каша гречана, м’ясо, салат, компот, булочка) Вода в пляшках на кожному КП та на фініші Медаль учасника та сертифікат на фініші
 6. 6. Три підготовлених ґрунтових маршрути (викошені, розмічені, зі спеціально побудованими ділянками ) Шоу-програму на фініші (тріал, ВМХ, виступи різних творчих колективів, вогняне шоу) Безліч різноманітних призів за місця та розіграні в лотерею (велосипед, сідло “Брукс”, шлеми, екшен-камери, окуляри та інші призи.)
 7. 7. знаходилось на трасі веломарафону під час заходу, забезпечуючи учасникам технічну, медичну допомогу, регулювання руху, безпечне проходження ділянок маршруту, фіксування результатів, організовуючи харчування учасників, слідкуючи за дотримання правил проїзду маршруту.
 8. 8. Завдяки цікавій події кожного року все більше людей будуть переходити з починаючих любителів велосипедного спорту до лав більш професійних велогонщиків, покращуючи свої результати, перемагаючи над собою та іншими учасниками.
 9. 9. Задля організації веломарафону треба чимала кількість волонтерів. Тому для залучення нових людей та задля зацікавленості вже існуючих добровольців, організуються різноманітні тренінги тім-білдінги серед волонтерів “Залізної сотні” . Участь у таких зустрічах й на самому марафоні позитивно впливає на подальшу активну діяльність цих людей.
 10. 10. 179 372 600?

×