Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Budte oberezhni vzimku_

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Budte oberezhni vzimku
Budte oberezhni vzimku
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 6 Ad

More Related Content

Advertisement

Recently uploaded (20)

Budte oberezhni vzimku_

  1. 1. Будьте обережні взимку!
  2. 2. ЯК УНИКНУТИ НЕБЕЗПЕКИ ВЗИМКУ? Без дозволу і присутності дорослих немає потреби проводити своє дозвілля на льоду поза спортивними майданчиками, проїжджих частинах вулиць і т.д. На санчатах, лижах, ковзанах можна кататися в парку, на спортивному майданчику, стадіоні, на спеціально облаштованих ковзанках. Уникайте гірок, що ведуть до водойм або доріг. При перетині проїжджої частини пасажир санчат повинен встати та йти пішки. Мотузку на санчатах при цьому слід зробити якомога коротшою - санчата не повинні заважати перехожим і автотранспорту.
  3. 3.  Не можна їсти сніг і гризти бурульки, торкатися до металу.  На вулиці треба йти посередині тротуару, подалі від будинків, тому що з даху може обвалитися сніг або впасти бурулька, і ні в якому разі не можна заходити в огороджені зони.  Ходити по обледенілій тротуару потрібно маленькими кроками, наступаючи на всю підошву.  Кататися на ковзанах, лижах можна тільки в спеціально відведених для цього місцях. Правила поведінки взимку
  4. 4.  Кататися на санках стоячи не можна! І не можна кататися з гірок, які розташовані поряд з дорогою! Поводитися на гірці потрібно акуратно і дисципліновано, не штовхатися. Небезпечно прив'язувати санки один до одного.  При грі в сніжки потрібно пам'ятати, що кидати в обличчя не можна, і взагалі кидати треба не з силою! І не дозволяйте дітям будувати глибокі сніжні тунелі, які можуть обвалитися!  Біля водойм гуляти можна тільки з дорослими.  Не можна виходити на захололі водойми! Але якщо вже так сталося, що дитина виявилася на льоду, пересуватися потрібно дрібним ковзним кроком.  Якщо лід провалився - потрібно голосно кликати на допомогу і намагатися вибратися, наповзаючи або накочуючись на край! Борсатися не можна! Якщо вийшло вибратися, треба відповзти або відкотитися від краю.
  5. 5.  Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі — сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах. Обережно – бурульки!
  6. 6.  Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.  Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху.  У жодному разі не заходь за спеціальні огорожі поблизу будинків або дерев. Як уникнути падіння бурульок? Пам’ятайте про те, що краса бурульок дуже підступна! І вони можуть завдати шкоду здоров’ю будь-якої людини!

×