Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
1    Як опублікувати повідомлення на порталі Спільно!РівнеПовідомлення на порталі створюються самими користувачами, том...
2           Рис. 2. Загальний вигляд форми2) надіслати електронного листа на адресу spilno.rivne@gmail.com із оп...
3   За допомогою елементів меню         можна обрати категорії   для відображення, оновити інформацію або дод...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне

1,731 views

Published on

Published in: News & Politics
 • Be the first to comment

як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне

 1. 1. 1 Як опублікувати повідомлення на порталі Спільно!РівнеПовідомлення на порталі створюються самими користувачами, тому для насважливо створити простий і зрозумілий механізм публікації новин.На порталі Спільно! існує декілька способів публікації:1) заповнити форму на сайті за адресою www.spilno.org.ua/karta/reports/submit або обрати у меню сайту кнопку . При заповненні форми Ви можете додати заголовок, описати детально проблему, обрати одну або декілька категорій. Для зазначення точної адреси вкажіть точну адресу проблеми у полі «Знайти місце» у форматі Місто, вулиця, номер будинку (якщо можливо). Щоб уточнити адресу, можна збільшити масштаб карти, а також обрати супутникові знімки місцевості. Рис. 1. Вибір різних варіантів карти За допомогою додаткового меню до карти також можна додавати багатокутники, лінії або додаткові точки.
 2. 2. 2 Рис. 2. Загальний вигляд форми2) надіслати електронного листа на адресу spilno.rivne@gmail.com із описом проблеми, точною адресою, фотографіями, відео (якщо є) або посиланням на інші Інтернет-ресурси. Бажано вказувати будь-яку додаткову інформацію, що підтверджує існування проблеми.3) Якщо ви маєте Twitter-профіль, опублікуйте коротке повідомлення про проблему, а також адресу і додайте хештеґ #spilnorv. Такі повідомлення автоматично відбираються нашим сайтом, перевіряються. За необхідності ми зв’яжемось з вами для уточнення проблемної інформації.4) Якщо ви маєте смартфон на платформі Android, можете встановити безкоштовний додаток Ushahidi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ushahidi.android.app&hl =uk Після інсталяції програми на телефон, у полі Search maps введіть www.spilno.org.ua/karta і ви зможете додавати власні новини або дивитись карту повідомлень.
 3. 3. 3 За допомогою елементів меню можна обрати категорії для відображення, оновити інформацію або додати повідомлення. Форма для відправки повідомлень подібна до Інтернет-версії форми. Основний недолік: англомовний інтерфейс форми.Повідомлення не публікуються одразу, а проходять модерацію і перевірку.Якщо ви є активістом і постійно співпрацюєте з сайтом, вам можуть бути наданіправа адміністратора з можливістю самостійно публікувати повідомлення.Проект постійно розвивається та оновлюється, тому будемо раді почути вашіпоради і рекомендації!

×