Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Outdoor reklam ümit ünker

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Outdoor reklam ümit ünker

  1. 1. OUTDOOR TV Sokaklar ne kadar kalabalık değil mi ?Her gün milyonlarca kişi sokaklarda, işine gidiyor, yada bir seyahate…Toplu taşıma araçlarına biniyorlar ya da kendi arabalarına. Yürüyorlar ya dabir yorgunluk çayı içmek için oturuyorlar… Peki bunca insan nereyebakıyor ?
  2. 2. OUTDOOR TV Her geçen gün daha fazla insan sokaklarda vakit geçiriyor, bir yerden biryere gitmek için bile … Bu tükenmez döngü içinde yepyeni bir MedyaOutdoor TV ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize zaman ve mekana bağlıkalmaksızın ulaşmanızı sağlıyor.Sizin için ve ulaşılabilir hedefleriniz için sokklarda hareketli reklamlar oldukça önemli.
  3. 3. OUTDOOR TVUlaşılabilir tüm ana yollarda, sizin adınıza reklam süreçlerini yönetebiliriz.İstanbul ya da merkezi illerde 1 günde geçen kişi sayısı + reklamın görülme ve okunma sayısıdır.Sadece İstanbul – Beşiktaş meydanında 1 gün içinde 80. 000 ‘nin üzerinde insan geçiyor.Reklamın gün içinde ve 7/24 etkisi tartışılmayacak boyutta.
  4. 4. OUTDOOR TVBir outdoor TV’nin yayın süresi 24 saattir ve bir outdoor TV’de reklam verene tavsiye edilen süre ortalama 10 – 15 saniye arasındadır. Kısa ve sürekli tekrarlarla.Renkli ekran ve canlı görüntülerle insanların ilgisini toplayan outdoor TV hedef kitleye doğrudan erişim imkanı sağlıyor.
  5. 5. OUTDOOR TVİster Sokaklar da, ister Metro istasyonlarında siz nereyi isterseniz. Orası sizin için bir reklam alanı olacak… Sınırların dışına çıkın, karlı ve hızlı geri dönüş alabileceğiniz en iyi tercih Outdoor Medya…
  6. 6. TEŞEKKÜRLERHAZIRLAYAN : ÜMİT ÜNKER

×