kuulsused

1,544 views

Published on

ah on mingi jama

Published in: Lifestyle
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,544
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
63
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

kuulsused

 1. 1. Uku Pilv
 2. 2. Sisukord: Jana Kask Arno Suislep Kristiina Piperal Artur Rassmann Norman Salumäe Eliis Pärna Kristjan Laas Keit Triisa Birgit Õigemeel Luisa Värk Eda- Ines Etti Kristjan Kasearu Jaagup Kreem Mikk Saar
 3. 3. Jana Kask sündinud 11. novembril 1991, on eesti laulja. Ta õpib Juhkentali Gümnaasiumis. Ta on saate "Eesti otsib superstaari" teise hooaja võitja. Jana sai rahvahääletusel 52,9%. Auhinnaks sai ta plaadilepingu ja 100 000 krooni. Jana on alustanud tööd oma debüütalbumi kallal.
 4. 4. Arno Suislep on eesti laulja. Ta oli saate "Eesti otsib superstaari" teise hooaja üks superfinalist ning tuli saates 2. kohale. Ta sai võitja otsustanud rahvahääletusel 47,1%. Võitjaks tuli Jana Kask.
 5. 5. Kristiina Piperal ( sündinud 7. veebruaril 1992 ) oli üks 2008. aasta "Eesti otsib superstaari" saate finalistidest. Ta sai edasi finaali lohutusvoorust. Kristiina saavutas 3. koha. 2008. aastal lõpetas Pirita Majandusgümnaasiumi üheksanda, inglise keele kallakuga klassi. Muusikaga puutus Kristiina kokku juba varakult – kui ta oli kuuene, võttis ta endale vanema õe eeskujul erialaks klaveri. Tallinna Muusikakooli klaveri eriala on Kristiinal nüüdseks läbi. Ta on õppinud sealsamas ka kitarrimängu. Laulmisega hakkas Kristiina tõsisemalt tegelema alles 2008. aasta jaanuaris. 10. – 20. juuli 2008 astus ta üles Dagö üleeestilisel suvetuuril koos Chalice ja Lenna Kuurmaaga. Sügisel jätkab õpinguid Pirita Majandusgümnaasiumis. Kristiinale meeldib üldjoontes rockmuusika. Tema lemmikud on näiteks Dagö, Suzanne Vega, Coldplay, Annie Lennox ja Cranberries.
 6. 6. Artur Rassmann (sündinud 13. aprill 1988). Ta oli üks Eesti otsib superstaari teise hooaja finalistidest. Artur langes välja seitsmendast finaalsaatest. Tal on oma bänd RockCrime. On laulnud erinevatel konkursidel, teinud bände,lõpetanud muusikakooli kitarri erialal.
 7. 7. Norman Salumäe (sündinud 12. juuni 1991) on üks Eesti otsib superstaari teise hooaja finalistidest. Ta õpib Gustav Adolfi gümnaasiumis ning elab hetkel Tallinnas. Ta on laulnud ETV laulustuudios Aarne Saluveere juhtimisel, Lydia Rahula poistekooris, Estonia poiste-ja meestekooris ja käib WAF muusikakoolis. Ta on näidelnud ja laulnud muusikalis "Oliver". Hetkel lindistab Norman oma esimest singlit Sonicmedia stuudios. Loo produtseerib ja arranžeerib Ivo Etti, kelle sõnul püüavad nad hetkel selgusele jõuda, millises stiilis lugu Normanile kõige paremini sobiks. Esialgsete arvestuste järgi on uue loo valmimist oodata umbes kolme nädala pärast.
 8. 8. Eliis Pärna (sündinud 27. juulil 1989) on eesti laulja. Ta oli saatesarja "Eesti otsib superstaari" teise hooaja finalist. Ta langes välja viiendas finaalsaates. Ta alustas õpetaja juures laulmisega 3 aastaselt. Pärast seda on laulnud nii laulukooris kui ka tegelenud soololauluga. Ta elab Keila-Joal ning käib Gustav Adolfi Gümnaasiumis
 9. 9. Kristjan Laas (sündinud 13. detsember 1989) oli saate "Eesti otsib superstaari" teise hooaja üks finaliste. Kristjan langes välja kolmandas saates, nagu ka žürii oli ennustanud. Kristjani lauluvalikuks oli stuudiovoorus Plain White T's "Hey There Delilah". Ta on õppinud 9 aastat muusikakallakuga klassis ja käinud 8 aastat poistekooris Revalia. Kristjan Laas on olnud laulja Tallinna 32. Keskkooli bändis "Uhvo". Kuni 2008. aasta kevadeni õppis ta Tallinna 32. Keskkooli teatrikallakuga klassis. Õppevõlgnevuste tõttu ei saanud ta seal enam jätkata. Kristjan Laas on Lauri Pedaja sõber.
 10. 10. Keit Triisa (sündinud 25. juuli 1991) oli üks Eesti otsib superstaari teise hooaja üks finalistidest. Ta langes välja esimeses finaalsaates. Vanemad panid ta neljaselt muusikakooli eelkooli. On lõpetanud Viljandi muusikakooli klassikaosakonna klaveri erialal ja 2008. aasta kevadel lõpetas sama kooli pop-jazz osakonna laulu erialal. On õppinud erinevates laulustuudiotes kokku ligi 8 aastat. Veel tegutseb bändiga KVELD teist aastat. Suuremateks saavutusteks bändiga on esinemised Õllesummeril, Tudengijazzil, Noortebändil ning nende bändi lugu "Õhtu" oli hiljuti märgitud Raadio 2 saates "Pleier" nädala demoks. Keit osaleb ka aktiivselt Viljandi Draamateater Ugala lastestuudios. Mängukavas on hetkel etendus "Väike Merineitsi“ .
 11. 11. Birgit Õigemeel (sündinud 24. septembril 1988) on saatesarja "Eesti otsib superstaari" 2007. aasta võitja. Varem on Birgit laulnud oma kodukoha Kohila ansamblis Kreeker. Birgit on laulnud ka Lasteekraani muusikastuudios ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ettevalmistusklassis. Birgit on lõpetanud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi ning on seal õppides osalenud näitlejana Theatrumi lavastuses "Kaks veroonlast" (lavastanud Lembit Peterson). Itaalias 34. korda toimunud kultuurifestivalil "L'Olivo d'Oro" (Kuldne Oliiv) anti Õigemeelele esimese välismaalasena üle "Kuldne oliivioks". Hetkel on ta ka Tallinna Gospelkoori solist.
 12. 12. Luisa Värk (sündinud 6. veebruaril 1987 Elvas Vella talus) on eesti laulja. Mais jõudis raadiotesse ka tema esimene singel "Kui sa teaks".
 13. 13. Eda-Ines Etti sündis 1981. aastal Haapsalus ema Tiina ja isa Avo perekonda, kuhu lisaks kuuluvad vend Ivo ja poolõde Kristel. Paar aastat hiljem kolis pere elama Väike-Maarjasse, kus Ines hakkas osa võtma kohalikelt lauluvõistlustelt, saavutades tihti auhinnalisi kohti. Eda-Ines on lõpetanud Väike-Maarja gümnaasiumi ja lisaks Rakvere muusikakooli klaveri erialal.
 14. 14. Kristjan Kasearu (sündinud 21. aprillil 1986) on eesti laulja, ansambli Paradise Crew solist. Lõpetanud Pärnu Ühisgümnaasiumi. Osalenud 2005. aastal saates "Kaks takti ette" saades poolfinaalis kokku 41 punkti ja jäädes seega teiseks. Kristjan esitas loo "Aeg ei peatu". Mänginud ka peaosa Nuku- ja Noorsooteatri muusikalis "Romeo & Julia" 2006. ja 2007. aastal.
 15. 15. Jaagup Kreem (sündinud 28. märtsil 1973) on eesti muusik, ansambli Terminaator solist.´ Jaagup on lõpetanud Helsingi Saatkonnakooli, Nõmme Gümnaasiumi ja Tallinna Pedagoogikaülikooli näitejuhtimise eriala. Töötab nukuteatris välissuhete juhina alates 2000. aastast ja on mänginud mitmes muusikalis (Risk, Grease, Romeo ja Julia, Miss Saigon) ja töötanud televisioonis saatejuhina. Ta on teinud muusikat mitmele lavateosele
 16. 16. Mikk Saar (sündinud 17. oktoobril 1980) on eesti laulja ja muusikalitäht. Mikk on osalenud lauluvõistlusel "Kaks takti ette", olnud ansambli Quattro liige ning teinud kaasa telesaates "Tantsud tähtedega". Aasta seksikaim mees 2006. aastal Kroonika lugejate arvates.
 17. 17. Uku Pilv 2008

×