Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Yataktaki Kraliçe indirme işlemine geçmeden önce, nasıl bir kitaba vakit ayıracağınızı
tüm detaylarıyla buradan inceleyebi...
Yataktaki Kraliçe indirdiğinizde Laf Kalabalığına Maruz
Kalmadan İhtiyacınız Olan Bilgilere Hemen Ulaşırsınız!
Sibel Savaş...
Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazır mısınız?
İkinci konu başlığı olan ‘Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazırsanız!’ isimli bölüme ait ...
Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları
Erkeği Baştan Çıkarmak konu başlığının altında bir erkek için son derece cezbedici
olmanı...
Yataktaki Kraliçe’den Öpüşme Teknikleri
Aşağıda resimlerini göreceğiniz ‘Öpüşmek’ isimli konu başlığında; öpüşmeyle ilgili...
Ön Sevişmede Alınacak Hazza Tavan Yaptıracak Yöntemler
‘Ön Sevişme’ isimli konu başlığında
• Ön sevişmeyi alevlendirecek 5...
Oral Seksin İncelikleri
‘Dudaktan Penise Oral Seks’ isimli konu başlığında oral sekste zorlanan kadınlara
önemli tüyolar v...
Yataktaki Kralie’den HandJob Teknikleri
‘El ve Penis’ isimli konu başlığında erkeklerin çok sevdiği ama kadınların ise pek...
Yataktaki Kraliçe’den En Yüksek Haz Etkili Seks
Pozisyonları
‘Seks Pozisyonları’ isimli konu başlığında yüksek haz etkili ...
Yataktaki Kraliçe Anal Seks Hakkında Bilinmesi
Gerekenleri Anlatıyor ve Pek Tasvip Etmiyor!
‘Anal Seks’ isimli konu başlığ...
Erkekleri Tahrik Eden Baştan Çıkaran Sözler
Yataktaki Kraliçe kitabında ‘Seks Esnasında Konuşmak’ isimli konu başlığı altı...
Afrodizyaklar Nasıl Kullanılır?
‘Afrodizyaklar’ isimli konu başlığının altında hem kendinizin hem de erkeğinizin cinsel
is...
Yataktaki Kraliçe İndirdiğinizde
Sahip Olacağınız Ana Kitabın Özeti Buydu
Kitap Setinde 3 Adet
Bonus Kitap da Var!
100 say...
Yataktaki Kraliçe Çoklu Setlerden İndirmek İstersen!
1. Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe İkili Set
2. Onu Elde Tut ...
Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe
Erkeği kendine bağlamanın yolları ve yöntemleri konusunda bekar kadınlara ışık tutan
feno...
Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe
Bu üçlü set, ilgi duyduğu erkeği halen daha elde edememişlere uygun bir set...
SON
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir

5,732 views

Published on

Yataktaki Kraliçe indir-Pdf kitabı indirmenin en kolay ve hızlı yolu burada! Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe pdf kitabını hemen indir erkeği çıldırtmanın yollarını keşfet.

Published in: Self Improvement
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/Xk5y3 ◀ ◀ ◀ ◀
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

Yataktaki Kraliçe indir - Pdf Kitabı Hemen indir

 1. 1. Yataktaki Kraliçe indirme işlemine geçmeden önce, nasıl bir kitaba vakit ayıracağınızı tüm detaylarıyla buradan inceleyebilir, bu dosyanın sonunda vereceğimiz linkleri tıklayarak kitabı okuma işlemine geçebilirsiniz. Yataktaki Kraliçe kitabının 3 ayrı setini de dosyanın sonunda bulacaksınız. Yataktaki Kraliçe Giriş Yataktaki Kraliçe indirdiğinizde kitabın giriş bölümündeki kapak, yayın/imtiyaz sahibi bilgileri ve telif hakkı yazısı sonrasında okuyucuyu kitabın ‘İçindekiler’ bölümü karşılar. Aşağıda gördüğünüz sayfa fotoğrafları içindekiler bölümüdür. Kitabı tekrar okumak istediğinizde özellikle hangi bölümü okumak istiyorsanız o kısmı kolaylıkla bulmanız sağlanır.
 2. 2. Yataktaki Kraliçe indirdiğinizde Laf Kalabalığına Maruz Kalmadan İhtiyacınız Olan Bilgilere Hemen Ulaşırsınız! Sibel Savaş’ın ‘Giriş’ bölümünde yazdıklarının hemen ardından birinci konu başlığına geçilir. Birinci konu başlığında Yatakta Kraliçe olmadan önce yapılması gereken hazırlıklar anlatılır. • İştah uyandırabilen bir kadın olabilmek için yapılması gereken hazırlıklar • Zihinsel ve davranışsal forma geçiş bilgileri bu konu başlığında ele alınmıştır. Aşağıda göreceğiniz sayfa fotoğrafları birinci konu başlığına ait sayfaların fotoğraflarıdır.
 3. 3. Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazır mısınız? İkinci konu başlığı olan ‘Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazırsanız!’ isimli bölüme ait sayfa fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz. Bu konu başlığı altında cinsel hayatınızda şu an var olabilecek veya ileriki yıllarda yaşayabileceğiniz sorunlar ele alınır. Bu sorunlar sadece size yönelik değildir, partneriniz olan erkeğin sahip olabileceği sorunlar da detaylarıyla aktarılır. Sorunla kast edilen, doktor tarafından teşhisi konmuş bir probleminiz olması değildir sadece! Cinselliğin tabu olduğu kültürlerde büyümüş herkesin yaşayabileceği sorunlar da bu konu başlığında ele alınır. Örneğin libido problemleri.
 4. 4. Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Erkeği Baştan Çıkarmak konu başlığının altında bir erkek için son derece cezbedici olmanın ve erkeğinize yüksek heyecan yaşatmanın yolları anlatılır.
 5. 5. Yataktaki Kraliçe’den Öpüşme Teknikleri Aşağıda resimlerini göreceğiniz ‘Öpüşmek’ isimli konu başlığında; öpüşmeyle ilgili ufkunuzu ve vizyonunuzu geliştirecek hayli bilgi bulacaksınız.
 6. 6. Ön Sevişmede Alınacak Hazza Tavan Yaptıracak Yöntemler ‘Ön Sevişme’ isimli konu başlığında • Ön sevişmeyi alevlendirecek 5 özel öneri, • Erkeklerin erojen bölgeleri • Erkeklerin G noktası hakkında bilinmesi gerekenleri • Ve erkeklerin beklenmedik zevkleri hakkında bilgilerin detaylarını göreceksiniz.
 7. 7. Oral Seksin İncelikleri ‘Dudaktan Penise Oral Seks’ isimli konu başlığında oral sekste zorlanan kadınlara önemli tüyolar verilir. Oral seksi kolaylaştıran metotlar gösterilir. Ayrıca oral sekste erkeğinize daha çok keyif yaşatabilmenizin yolları da bu konu başlığında anlatılır.
 8. 8. Yataktaki Kralie’den HandJob Teknikleri ‘El ve Penis’ isimli konu başlığında erkeklerin çok sevdiği ama kadınların ise pek bilmediği Handjob anlatılıyor. • Handjob incelikleri nelerdir? • Nasıl yapılır? • Nelere dikkat etmek gerekir? • En can alıcı Handjob teknikleri hangileridir? • 7 çok özel Handjob tekniği resimleriyle bu konu başlığında anlatılır.
 9. 9. Yataktaki Kraliçe’den En Yüksek Haz Etkili Seks Pozisyonları ‘Seks Pozisyonları’ isimli konu başlığında yüksek haz etkili 10 adet Kama Sutra pozisyonunun resimli ve yazılı anlatımı yapılır. Kama Sutra cinsel zevk üzerine bilimsel inceleme demektir. Ayrıca hem erkeğe hem kadına yüksek haz veren diğer 15 pozisyon da bu konu başlığı altında anlatılır. Tüm pozisyonların hizmet ettikleri amaç ve neden bu kadar etkili oldukları sırasıyla resimli ve yazılı olarak anlatılır.
 10. 10. Yataktaki Kraliçe Anal Seks Hakkında Bilinmesi Gerekenleri Anlatıyor ve Pek Tasvip Etmiyor! ‘Anal Seks’ isimli konu başlığında anal seksi tasvip etmeyen bir dille karşılaşacaksınız. Yapılması ve yapılmaması gerekenler, erkeklerin bunu neden istedikleri, partneriniz bunu istediğinde ne yapabileceğiniz…vs. tüm detaylarıyla bu bölümde olacak.
 11. 11. Erkekleri Tahrik Eden Baştan Çıkaran Sözler Yataktaki Kraliçe kitabında ‘Seks Esnasında Konuşmak’ isimli konu başlığı altında, özel cümlelerin sevişmeye ve sekse nasıl bir katkı sağladığını görmüş olacaksınız. 6 ayrı kategoride erkekleri tahrik eden cümle örneklerini bu konu başlığından öğrenebilirsiniz. Erkekler Yatakta Ne İstemez? Bunu Bilmek de Çok Önemli! ‘Erkekleri Yatakta Ne Soğutur’ isimli konu başlığının altında, Yataktaki Kraliçe’den öğrenmiş olduğunuz metotları sekteye uğratabilecek, kaçınılması gereken davranışlar anlatılıyor. Yaratacağınız imajı korumak için yatakta asla yapmamanız gerekenler bu konu başlığında.
 12. 12. Afrodizyaklar Nasıl Kullanılır? ‘Afrodizyaklar’ isimli konu başlığının altında hem kendinizin hem de erkeğinizin cinsel isteğini arttıracak besin maddelerini, yemekleri ve parfümleri öğrenmiş olacaksınız.
 13. 13. Yataktaki Kraliçe İndirdiğinizde Sahip Olacağınız Ana Kitabın Özeti Buydu Kitap Setinde 3 Adet Bonus Kitap da Var! 100 sayfalık ana kitap + 95 sayfalık bonus kitapların tamamını okuduktan sonra Cinselliğe dair tüm trendleri her yönüyle öğrenmiş olacaksınız! Siz de erkeğinizin sizi tam bir Tanrıça Gibi görmesini istiyorsanız Yataktaki Kraliçe İndir
 14. 14. Yataktaki Kraliçe Çoklu Setlerden İndirmek İstersen! 1. Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe İkili Set 2. Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe İkili Set 3. Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe Üçlü Set Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe Kocanın Kalbine Gir kitabı, kocasının bağlılığını ve aşkını artırmak isteyenler için muhteşem bir rehber! Kocamı kendime nasıl bağlarım onun aşkını nasıl artırırım sorusunun tüm cevapları bu kitapta. Kocanızın hem kalbinin hem de yatağının kraliçesi olmak istiyorsanız mutlaka bu ikili seti okumalısınız!
 15. 15. Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe Erkeği kendine bağlamanın yolları ve yöntemleri konusunda bekar kadınlara ışık tutan fenomen kitap Onu Elde Tut kitabı ile sevgiliniz olan erkeği kendinize nasıl bağlayacağınızın, aşkını azalmadan artırmanın tüm metotlarını öğrenebilirsiniz.
 16. 16. Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe Bu üçlü set, ilgi duyduğu erkeği halen daha elde edememişlere uygun bir set. Erkekleri etkilemenin yolları ve yöntemlerini anlatan Onu Elde Et kitabı birçok kadının ilgi duyduğu, beğendiği hatta aşk duyduğu erkekle güzel ve ciddi bir ilişki oluşturmasına yardımcı oldu. İlişki başladıktan sonra da haliyle Onu Elde Tut ve Yataktaki Kraliçe Kitapları da ihtiyaç oluyor. Bu ihtiyacı üçlü setten sağlayabilirsiniz.
 17. 17. SON

×