Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Гадяцька ЦРБ

381 views

Published on

Гадяцька ЦРБ

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Гадяцька ЦРБ

 1. 1. Інтелектуальні ігри в бібліотеці : Співпраця Гадяцької центральної бібліотеки ім. Лесі Українки та інтелектуального клубу «ПАЛЬМІРА» м. Гадяч – 2013 р.
 2. 2. Гадяцька центральна бібліотека ім. Лесі Українки - сучасний інформаційно- освітній, культурно-виховний, просвітницький, дозвільний заклад. На сьогодні бібліотека обслуговує 4700 читачів, книговидача 94000 примірників.
 3. 3. Важливою подією для бібліотеки стало відкриття в 2007 році Інтернет-центру завдяки сприянню уряду США в рамках реалізації проекту LEAP «Інтернет для читачів публічних бібліотек» Ініціатором та реалізатором проекту стали учасники інтелектуального клубу «ПАЛЬМІРА», що діє при центральній бібліотеці
 4. 4. Партнерські зв'язки бібліотеки і клубу Наша бібліотека тісно і творчо співпрацює з різними організаціями
 5. 5. Створення клубу «Пальміра» було ініційоване бібліотекарем Кувшиновою Катериною та читачами бібліотеки у 1995 році Інтелектуальний клуб став центром для спілкування і виявлення своїх здібностей для багатьох мешканців міста і району. Клуб налічує 28 постійних учасників.
 6. 6. Заходи«Пальміра» – це не лише інтелектуальні ігри. Щомісяця в клубі проходять засідання, де можна зустрітися і поспілкуватися з цікавими людьми міста і району. Тут проходять тематичні вечори, диспути, тренінги, інформаційні години, флеш–моби, чемпіонати,подорожі (як віртуальні, так і реальні) та багато інших цікавих подій Члени клубу надають волонтерську і спонсорську допомогу бібліотеці, навчальним закладам міста у проведенні інтелектуальних ігор для дітей.
 7. 7. Символом клубу інтелектуали вибрали Мудру Сову. Кришталева Сова - перехідний приз для переможців року Найкраща нагорода для інтелектуалів – КНИГА!!!
 8. 8. Люди різного віку та різних професій, об'єднані любов'ю до книги та інтелектуальних ігор, двічі на місяць збираються у гостинному залі рідної бібліотеки, проводячи цікаво і змістовно свій час.
 9. 9. Місто Полтава обласний чемпіонат для дітей та юнацтва У нас в гостях інтелектуальний клуб “СОЛОМОН” м. Комсомольськ
 10. 10. Щиро запрошуємо відвідати нашу бібліотеку за адресою вул.50-років Жовтня, 19 місто Гадяч Полтавської області Телефон: 8 (05354)3-10-15 Факс: 8(05354)3-37-43 E-mail: hadiachlibrary@ukr.net Адреса нашого блогу:  http://hadiach-library.blogspot.com

×