Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ РАЗОМ З МОЛОДИМИ ЛІДЕРАМИ

USAID зібрало молодих лідерів з усієї України аби відзначити Міжнародний день боротьби з корупцією

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ РАЗОМ З МОЛОДИМИ ЛІДЕРАМИ

  1. 1. ПРЕС-РЕЛІЗ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ РАЗОМ З МОЛОДИМИ ЛІДЕРАМИ USAID зібрало молодих лідерів з усієї України аби відзначити Міжнародний день боротьби з корупцією Для відзначення Міжнародного дня боротьбиз корупцією ключові антикорупційні програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запросили молодих лідерів до обговоренняпитань, пов'язаних із запобіганням корупції у повсякденному житті. 8-9 грудня 2017 року 150 молодих лідерів з усієї України зібрались у Києві. Антикорупційна інтерактивна програма ознаменувала офіційний запуск нового п'ятирічного проекту USAID «Підтримка організацій- лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» вартістю18 мільйонів доларів США, а також висвітлила антикорупційну діяльність USAID в Україні через проекти «Долучайся!» (Програма сприяння громадській активності), DOBRE (Підтримка об’єднаних територіальних громад) та TAPAS (Підтримка відкритих даних та електронного уряду).
  2. 2. У п'ятницю, 8 грудня, молоді лідери взяли участь у дебатах на тему «Громадяни несуть більшу відповідальність за боротьбуз корупцією, ніж державніоргани». Дебати провели відомі представники ЗМІ, експерти, громадськіактивісти та популярні серед молоді лідери думок. У суботу, 9 грудня, друга частина програми розпочалася з вітального слова посла США в Україні МаріЛ. Йованович. Молоді лідери разом з послом взяли участь у антикорупційному квесті, під час якого були змушені робити продуманий вибір, пов'язаний з реальними проблемами корупції, з якими вони вже стикаються чи незабаром зіткнуться у своєму повсякденному житті.

×