Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Įžvalgų vertė

402 views

Published on

Pristatymas apie du įžvalgų atradimo būdus

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Įžvalgų vertė

 1. 1. ĮŽVALGŲ VERTĖ
 2. 2. DU PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI
 3. 3. DU PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI 1
 4. 4. ŽMOGUS
 5. 5. DU PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI 1 2
 6. 6. DU PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI 2
 7. 7. ĮŽVALGA
 8. 8. MICROMICRO
 9. 9. MICROMICRO
 10. 10. CHUCK
 11. 11. CHUCKTHE PEOPLE WALKER
 12. 12. CHUCK IS A WEAK SIGNAL
 13. 13. KAN SEIDEL
 14. 14. KAN SEIDEL A PROFESSIONAL CUDDLER
 15. 15. VIENIŠUMO INDUSTRIJA
 16. 16. BAZINIS POREIKIS
 17. 17. TIME JOURNAL 26%
 18. 18. 18-34 THE MENTAL HEALTH FOUNDATION
 19. 19. 18-34
 20. 20. 18-34 PHYSICAL DIGITAL
 21. 21. 18-34 PHYSICAL DIGITAL SANTYKIAI
 22. 22. MACRO
 23. 23. ATSAKINGAS VERSLAS 2.0
 24. 24. IMPULSIŠKUMAS
 25. 25. EXTREME CHOICE Tokijuje esantis knygynas Morioka Shoten radikaliai apriboja pasirinkimą savo lankytojams pateikdamas vieną vienintelę knygą, kuri, knygyno kuratorių nuomone, yra tikrai vertinga. Kiekvieną savaitę knyga yra pakeičiama į naują.
 26. 26. MEANINGFUL BUYING Nuo 2015 metų prekės ženklas Rei nusprendė uždaryti savo parduotuvių duris per Black Friday išpardavimus, tuo pačiu siųsdami savo pirkėjams žinutę, kad verčiau pirkti apgalvotai, o išpardavimų medžioklei skirtą laiką panaudoti kitur
 27. 27. NO PACKAGING Original Unverpackt parduotuvė savo pirkėjams supaprastina pasirinkimą pateikdama tik sveriamus aukščiausios kokybės maisto produktus - pirkėjams nebereikia bandyti atskirti ir įsivertinti, kuo vienas prekės ženklas ar pakuotė skiriasi nuo kitų.
 28. 28. INVISIBLE BRAND MUJI prekės ženklo filosofija – kurti gerai apgalvotus, funkcionalius ir patvarius daiktus, kurie neturėtų jokio išskirtinio identiteto ir nebūtų pristatomi jokiais ekstravagantiškomis rinkodarinėmis priemonėmis. Jų prekės ženklas yra tik numanomas ir visada slepiasi už pačių produktų.
 29. 29. EXTREME CHOICE MEANINGFUL BUYING NO PACKAGING INVISIBLE BRAND
 30. 30. EXTREME CHOICE MEANINGFUL BUYING NO PACKAGING INVISIBLE BRAND RIBOTI PASIRINKIMAI
 31. 31. GAUNAMA VERTĖ
 32. 32. FOOTPRINT COST Drabužių prekės ženklas Reformation prie kiekvieno savo parduodamo drabužio pateikia ir aplinkosaugos skalę, kurioje nurodo, kokią įtaką aplinkai daro kiekvienas pagaminamas produktas. Šios skalės elementai yra palyginami su industrijos vidurkiais, taip pademonstruojant tvarių gamybos praktikų dėka pasiekiamus rezultatus.
 33. 33. TRANSPARENT PARTNERSHIPS Parduotuvių tinklas Waitrose nenutrūkstamai visą savaitę transliuojamus nuobodžius vaizdus iš tiekėjų fermų pavertė aktualia komunikacija apie jų prekių kokybę.
 34. 34. WORKING PARTNERSHIPS Innocent drinks prekės ženklas suteikia skaitmeninius įrankius ir padeda braškes auginantiems ūkininkams nustatyti geriausius laikus, kada turi būti laistomi laukai. Pagrindinis projekto tikslas - sutaupyti laukų laistymui sunaudojamą vandenį.
 35. 35. NEW CORPORATE Socialinių medijų įrankius kurianti įmonė Buffer taiko radikalaus skaidrumo principus tiek išorinei korporatyvinei komunikacijai, tiek vidinei tarp kolegų ir specialistų vykstančiai komunikacija
 36. 36. WORKING PARTNERSHIPS TRANSPARENT PARTNERSHIPS FOOTPRINT COST THE NEW CORPORATE
 37. 37. WORKING PARTNERSHIPS TRANSPARENT PARTNERSHIPS FOOTPRINT COST THE NEW CORPORATE NAUJASIS SKAIDRUMAS
 38. 38. TRUMPALAIKIŠKUMAS
 39. 39. EXTENSIVE PRODUCTS Nors modulinių produktų koncepcija dar nėra iki galo įsitvirtinusi, bet atsiranda vis daugiau ambicingų projektų, kurie stengiasi pakeisti mūsų požiūrį į produkto gyvavimą. LG yra viena iš pirmųjų mobiliųjų įrenginių gamintojų, kuri sugebėjo įgyvendinti modulinių išmaniųjų telefonų viziją.
 40. 40. MODULAR PRODUCTS Nascent Objects - nauja įmonė, bandanti įgyvendinti modulinės elektrotechnikos, skirtos namams, viziją. Kiekvienas jų produktas yra sudarytas iš atskirų modulių, kurie pirkėjams leidžia susikurti produktus su norimu funkcionalumu.
 41. 41. RESILIENT PRODUCTS ZADY drabužių gamintojas vartotojams teikia tik tuos pasirinkimus, kurie nepaklūsta trumpalaikiams mados vėjams ir dėl savo aukštos kokybės tarnauja ilgai.
 42. 42. ONE TIME PRODUCTS Buymeonce platforma pateikia kuruojamų prekių kategorijas, kuriose pirkėjai gali rasti ir įsigyti nebrangius, ilgai tarnaujančius ir klasikinį stilių atitinkančius produktus ir prekes.
 43. 43. EXTENSIVE PRODUCTS MODULAR PRODUCTS RESILIENT PRODUCTS ONE TIME PRODUCTS
 44. 44. EXTENSIVE PRODUCTS MODULAR PRODUCTS RESILIENT PRODUCTS ONE TIME PRODUCTS ATGIMĘS PRODUKTO GYVAVIMAS
 45. 45. KALTĖ
 46. 46. CONSUMING SURPLUS 2016 m. Kopenhagoje atidaryta WeFood parduotuvė pradėjo prekiauti pasibaigusio galiojimo, sugadintų ar neteisingų pakuočių maisto produktais, kuriais kiti prekybos tinklai atsisako prekiauti.
 47. 47. BYPRODUCTS DB Export alaus gamintojai nusprendė po alaus gamybos proceso likusias bio-atliekas panaudoti biodegalų gamybai - vartotojai, besirenkantys šio prekės ženklo produkciją, tiesiogiai prisideda prie aplinką tausojančią praktikų.
 48. 48. FINDING FUNCTION Saltwater brewery sukūrė yrantį alaus skardinių plastikinį įpakavimą, kuris ne tik suyra, bet ir gali funkcionuoti kaip užkandis jūros gyvūnams, kurie dažniausiai ir kenčia nuo plastikinių pakuočių bei kitų vandenyje atsiduriančių atliekų.
 49. 49. BUILD-IN MISSION Batų gamintojas TOMS su kiekviena nupirkta batų pora skurstančioms bendruomenėms dovanodavo batus, o pastaraisiais metais plėsdamas savo siūlomą asortimentą, išplėtė ir savo socialinę misiją - nuo gydymo paslaugų ar priėjimo prie geriamo vandens iki socialinių problemų sprendimo. Kiekvienas pirkimo veiksmas virsta lygiaverčiu rėmimo veiksmu.
 50. 50. CONSUMING SURPLUS BYPRODUCTS FINDING FUNCTION BUILD-IN MISSION
 51. 51. CONSUMING SURPLUS BYPRODUCTS FINDING FUNCTION BUILD-IN MISSION VARTOJIMAS KAIP SPRENDIMAS
 52. 52. MANIPULIACINĖ KAINODARA
 53. 53. DOUBLE-USE Noosa International Resort poilsio kompleksas suteikdavo lankytojams nuolaidas tada, kai kurorte lydavo - tokiu būdu prekės ženklas pademonstruodavo, kad jo tikslas yra lankytojų gerai praleistas laikas, o ne pasipelnymas bet kokiomis aplinkybėmis.
 54. 54. REWARD PRICING Draudimo įmonės PruHealth / VITALITY suteikia įmokų nuolaidas tiems savo klientams, kurie sportuoja. Žinoma, įmonė tiesiogiai iš to gauna naudos, nes sveiko gyvenimo būdo besilaikantys klientai rečiau kreipiasi dėl su sveikatos sutrikimais susijusių išmokų.
 55. 55. CUSTOMIZED PRICE Naujas sveiko maisto gerų kainų restoranų tinklas Everytable savo kainodara pritaiko prie rajono, kuriame atsidaro - tokiu būdu užtikrinama, kad vietiniai gyventojai visada galės rinktis sveiką pagamintą maistą už tokią pačią kainą, kurią siūlo vietiniai greito maisto restoranai.
 56. 56. DOUBLE USE REWARD PRICING CUSTOMIZED PRICE
 57. 57. DOUBLE USE REWARD PRICING CUSTOMIZED PRICE PRASMINGA KAINODARA
 58. 58. IŠBAIGTA - NEIŠBAIGTA
 59. 59. PARTICIPATORY PRODUCTS Tokie fenomenai kaip KICKSTARTER ir kitos finansavimo platformos parodė, kad žmonės nori dalyvauti produkto kūrimo procese ir turėti išskirtines teises gauti pirmines produkto versijas.
 60. 60. EARLY ACCESS Žaidimų industrijoje įsitvirtino early access modelis, kai žaidėjai gali paremti ir išbandyti dar nepabaigtus kurti žaidimus, panaši tendencija atsirado ir muzikos industrijoje - muzikos albumai parduodami dar tada, kai nėra baigti kurti
 61. 61. COLAB PRODUCTS Degtinės prekės ženklas Absolut Vodka savo inovacijų laboratorijoje vysto eksperimentinius rinkodaros projektus, kurie yra išbandomi įvairiose rinkose. Vienas iš ten gimusių ilgalaikių projektų - Our Vodka, kuri gaminama bendradarbiaujant su didžiausių pasaulio miestų vietinėmis distilerijomis.
 62. 62. LAB PRODUCTS Sportinių drabužių prekės ženklas Lululemon yra įkūręs eksperimentinių drabužių koncepcijų erdvę lululemon lab, kurioje gimsta inovatyvūs ir kūrybiški sprendimai. Nauji produktai suteikia vartotojams išskirtinę progą susipažinti su tekstilės ir drabužių industrijų ateities vizijomis.
 63. 63. PARTICIPATORY PRODUCTS EARLY ACCESS COLAB PRODUCTS LAB PRODUCTS
 64. 64. PARTICIPATORY PRODUCTS EARLY ACCESS COLAB PRODUCTS LAB PRODUCTS BETA PRODUKTAI
 65. 65. ATSAKINGAS VERSLAS 2.0
 66. 66. NAUJŲ MODELIŲ APIBRĖŽIMAS PROBLEMŲ SUVOKI MAS KINTANČIŲ LŪKESČIŲ SUVOKIMAS
 67. 67. DU PROBLEMŲ SPRENDIMO BŪDAI 2

×