Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
www.teokul.com
info@teokul.com
TeOkul Öğrenci Uygulaması
Öğrencilerin TeOkul
sistemine
erişimlerini sağlayan,
TeOkul özelliklerini
kullandıkları uygulama...
Günlük Ödevler
Öğretmenlerin günlük
olarak öğrencilere verdikleri
ödevlerdir.
Öğrenci kendi hesabından
öğretmen tarafından...
Uzaktan Eğitim
Adobe Connect ile entegre
olan TeOkul ile uzaktan
eğitimler organize edebilir,
öğrencileri bu eğitimlere
da...
Haftalık Karne
TeOkul ile öğrencinin
haftalık bilgilerini
öğretmenler sisteme giriş
yapabilir.
Haftalık olarak basılı karn...
Yıllık Toplu Karne Verileri
Haftalık öğrenci
karnelerindeki verilerine
toplu erişim ile, bir
öğrencinin yıl boyu olan
faal...
Kitap Okuma Takibi
Öğrencinin yıl boyunca
kitap okuma faaliyetlerini
interaktif şekilde yönetmeyi
sağlar.
 Kitap alma
 K...
Teneffüs
Öğrencilerin haftalık olarak
eğitici ve eğlenceli bazı
içerikler ile zaman
geçirmesini ve beyin
jimnastiği yapmal...
Mesaj Sistemi
Öğrencilerin kendi
aralarındaki ve öğretmenleri
ile iletişimini kolaylaştırır.
•Kendi sınıfından
arkadaşları...
www.teokul.com
info@teokul.com
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
TeOkul Okul Teknolojileri - Okul Yönetim Sistemi
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1

Share

Download to read offline

TeOkul Öğrenci Uygulaması

Download to read offline

Öğrencilerin okulları ile daha sağlıklı bilgi alışverişinde bulunması, velilerin öğrencilerin verilerine daha sağlıklı ve hızlı erişebilmesi için TeOkul güçlü bir öğrenci uygulaması sunar.

Öğrenciler ödevlerine, internet üzerinden verilen ek derslere, haftalık karnelerine ve daha fazlasına TeOkul öğrenci uygulaması ile ulaşabilirler.

Ayrıca arkadaşları ve öğretmenleri ile mesajlaşarak iletişimlerini güçlendirebilirler.

Bunlar ve daha fazlasının kısa bir anlatımı için sunumu inceleyebilirsiniz.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

TeOkul Öğrenci Uygulaması

 1. 1. www.teokul.com info@teokul.com
 2. 2. TeOkul Öğrenci Uygulaması Öğrencilerin TeOkul sistemine erişimlerini sağlayan, TeOkul özelliklerini kullandıkları uygulamadır. http://ogrenci.teokul.com adresinden erişilir.
 3. 3. Günlük Ödevler Öğretmenlerin günlük olarak öğrencilere verdikleri ödevlerdir. Öğrenci kendi hesabından öğretmen tarafından verilen ödevleri görebilir, bittiğinde “Yaptım” olarak işaretleyebilir.
 4. 4. Uzaktan Eğitim Adobe Connect ile entegre olan TeOkul ile uzaktan eğitimler organize edebilir, öğrencileri bu eğitimlere davet edebilirsiniz. Öğrenciler eklendikleri eğitimleri görür ve doğrudan online eğitime katılabilir.
 5. 5. Haftalık Karne TeOkul ile öğrencinin haftalık bilgilerini öğretmenler sisteme giriş yapabilir. Haftalık olarak basılı karne dağıtabilirsiniz. Öğrenciler karnenin verilerine online olarak da ulaşabilir. Günlük Ödev Sonuçları Rehberlik Bilgileri Okul Duyuruları Sonraki Haftanın Ödevleri Öğrenciye Özel Mesajlar Davranış Gözlem Bilgileri Ve daha fazlasını Haftalık Karne ile sunabilirsiniz.
 6. 6. Yıllık Toplu Karne Verileri Haftalık öğrenci karnelerindeki verilerine toplu erişim ile, bir öğrencinin yıl boyu olan faaliyetlerini tek seferde görebilirsiniz. Örneğin, öğrencinin yıl boyu ödevlerini yapma durumunu ve öğretmen yorumlarını liste olarak alabilirsiniz. Bu listeleri karne de sunulan diğer bilgiler için de alabilirsiniz.
 7. 7. Kitap Okuma Takibi Öğrencinin yıl boyunca kitap okuma faaliyetlerini interaktif şekilde yönetmeyi sağlar.  Kitap alma  Kitabı okumayı tamamlama  Kitaba dair soruların önüne gelmesi ve cevaplaması  Okumaya dair öğretmenin onayının görülmesi  Ek olarak okuduğu kitapları ekleme
 8. 8. Teneffüs Öğrencilerin haftalık olarak eğitici ve eğlenceli bazı içerikler ile zaman geçirmesini ve beyin jimnastiği yapmalarını sağlar. Haftanın Hikayesi Haftanın Fıkrası Haftanın Özlüsözü Haftanın Tekerlemesi Haftanın Şiiri Haftanın Zeka Sorusu Tarihte Bu Hafta
 9. 9. Mesaj Sistemi Öğrencilerin kendi aralarındaki ve öğretmenleri ile iletişimini kolaylaştırır. •Kendi sınıfından arkadaşlarına •Aynı sınıf seviyesinden aynı okuldaki arkadaşlarına •Derslerine giren öğretmenlerine •Sınıf danışmanlarına mesaj gönderebilir ve alabilirler
 10. 10. www.teokul.com info@teokul.com
 • teokul

  Oct. 3, 2015

Öğrencilerin okulları ile daha sağlıklı bilgi alışverişinde bulunması, velilerin öğrencilerin verilerine daha sağlıklı ve hızlı erişebilmesi için TeOkul güçlü bir öğrenci uygulaması sunar. Öğrenciler ödevlerine, internet üzerinden verilen ek derslere, haftalık karnelerine ve daha fazlasına TeOkul öğrenci uygulaması ile ulaşabilirler. Ayrıca arkadaşları ve öğretmenleri ile mesajlaşarak iletişimlerini güçlendirebilirler. Bunlar ve daha fazlasının kısa bir anlatımı için sunumu inceleyebilirsiniz.

Views

Total views

363

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

3

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×