Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Energy save

2,163 views

Published on

 • Be the first to comment

Energy save

 1. 1. “Енергозбереження – це наше майбутнє. Рятуймо Землю!” З досвіду учнів 4 – А класу Житомирського екологічного ліцею № 24
 2. 2. Ми знайомі з такими поняттями, як електрика, тепло і пов’язуємо їх з терміном "енергія". Нам вже відомо, що чим більше споживається енергії, тим вищий рівень життя людей на Землі. А ще ми знаємо, що при неефективному її використанні планеті загрожує небезпека. Але так хочеться, щоб у нас булоАле так хочеться, щоб у нас було щасливе майбутнє!щасливе майбутнє! Ми бажаємо жити на планетіМи бажаємо жити на планеті під блакитним небом,під блакитним небом, пити чисту воду,пити чисту воду, нести добро у світ.нести добро у світ. Тому ми - за енергозбереження!Тому ми - за енергозбереження!
 3. 3. 1. Рідний ліцей вчить нас, як зберігати енергію. 2.Ми активно займаємось енергозбереженням у школі і вдома. 3.Окрім цього ми вчимо своїх батьків, братів, сестер, друзів тому, що вміємо самі. 4.А коли виростемо – зробимо прорив у енергозбереженні на своїх робочих місцях, а значить - у всій країні. Новий стиль нашого життя:
 4. 4. Наші перші кроки щодо енергозбереження: У класі і вдома у нас стоять пластикові вікна, стики яких оброблені спеціальним клеєм – силіконовим герметиком. !
 5. 5. За батареями розміщений тепловідбивний матеріал із фольги, який зменшує втрату тепла на 20 % ! !
 6. 6. Лампи розжарювання у класі і вдома - енергозберігаючі, що значно зменшує грошові витрати ліцею та сім'ї. !
 7. 7. Над дошкою і робочим столом – освітлювач, який допомагає економити світло у похмурі дні. ! Екологічний будинок Автомобіль майбутнього Уроки стійкого розвитку Шкільний рюкзак можна зробити енергетичним, облаштувавши його сонячною батареєю. Коли ти йдеш до школи, він буде накопичувати енергію Сонця. Чи знаєш ти?
 8. 8. Ми не забуваємо вимикати світло у ясні дні. !
 9. 9. Енергозбереження – це не лише економія тепла, світла, але і води, на доставку якої витрачається велика кількість електроенергії (до 70% вартості). Тому ми: 2. Економно витрачаємо воду, коли витираємо дошку чи прибираємо. 1. Користуємось тоненькою цівкою, коли миємо руки, не забуваючи закривати крани. ! Економлячи світло, тепло і воду – ми зберігаємо енергію й природу!
 10. 10. Екологія та Енергозбереження – найкращі друзі! Тому учні нашого класу: 1. Активно збирають макулатуру, щоб зберегти ліси від вирубування. 2. Сортують її, виготовляють нові речі з картону й обкладинок. 3. Насаджують рослини та доглядають за ними. !
 11. 11. Ми навчилися отримувати користь з некорисного: 1.Сортуємо відходи для подальшої переробки, зменшуючи витрати сировини та енергії держави. 2. Даємо нове життя старим речам. 3. Харчові залишки використовуємо для компостування, підживлюючи рослини. 4. Для покупок беремо пакети, які зібралися вдома, економлячи сировину й зменшуючи кількість сміття на сміттєзвалищах. 5. Ремонтуємо зламані речі, знижуючи потребу у їх виробництві та заощаджуючи природні ресурси. ! Áåðåãè ëþáîâü Ôàáðèêà.mp3
 12. 12. А ще ми практикуємо дуже простий метод поліпшення якості повітря – власну енергію. Ходимо до ліцею та на екскурсії пішки. Переконали своїх батьків замінити недалекі поїздки в автомобілі на велосипедні. Власна енергія – це наше здоров'я! !
 13. 13. Уроки стійкого розвитку, введені у ліцеї, вчать нас жити так, щоб не ставити під загрозу власне майбутнє і майбутнє наступних поколінь.
 14. 14. …економити ресурси: 1. Використовувати бережливо папір. 2. Переробляти органічні відходи. 3. Віддавати речі, яких більше не потребуємо. 4. Носити із собою пакети для відвідування магазину. 5. Станемо “водними детективами” – пильнуватимем всі протікання та забруднення криниць, колонок і кранів. 6. Не залишатимемо відкритими крани з водою без потреби. …жити у гармонії з природою: 7. Надавати перевагу їжі, вирощеній у своїй місцевості. 8. Візьмемо на себе відповідальність хоча б за одну вуличну рослину. 9. Садити дерева, кущі, квіти. 10. Більше уваги звертати на красу зеленого світу. …зберігати енергію: 11. Вимикати світло, яке горить без потреби. 12. Слідкувати, щоб були виключені електрообладнання, які не використовуються . 13. По змозі їздити на велосипеді або ходити пішки. 14. Залучати до енергозбереження друзів, батьків, сусідів. Ми будемо: Обіцянкаліцеїстів:
 15. 15. Ми - за енергозбереження!Ми - за енергозбереження! А ви?

×