Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

3.до доброї справи долучаємось разом

1,470 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

3.до доброї справи долучаємось разом

  1. 1. Притча про зірку «Той, хто чекає можливості зробити відразу багато хорошого, ніколи нічого не зробить. Життя складається з дрібниць. Дуже рідко з’являється можливість зробити відразу дуже багато чого. Істинна велич полягає в тому, щоб бути великим у дрібницях.» Семюель Джонсон Щоб перемінити світ, досить аби хтось один, навіть малий, здобувся на відвагу почати.
  2. 2. Очікування Ключові завдання:  закріпити правила роботи в групі;  обрати для себе обов'язки члена групи;  визначити власне ставлення до роботи в групі та взаємодії з іншими членами групи;  спланувати власну діяльність;  аналізувати власні звички, стиль свого життя.
  3. 3. Один, два, три, чотири, п'ять, Разом будемо працювать. Про ресурси пильно дбати, І Землі допомагати! Завдання 1. Обговоріть у групах пропозиції, які ви висловлювали у домашньому завданні, аби повернути посмішку обличчю планети. 2. Виробіть спільне рішення починаючи із слів: Щоб повернути обличчю планети посмішку, наша група хоче… Для цього ми разом можемо…
  4. 4. Давайте будем все оберігати: Джерела, ріки, квіточки малі. Любить всім серцем й завжди пам’ятати, Що ми є часточка природи на Землі.
  5. 5. 2—менше, ніж у половини випадків 3—у половині випадків 4—більше, ніж у половині випадків 5—майже 3 4 5 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 роблю це протягом 5 хв ні так роблю це протягом 15 хв частіше приймаю ванну, ніж миюся у душі. ні ні так так 2. А я вже чистий — Коли я приймаю душ, то… завжди 1—майже ніколи 2 Запитання 1 — Миючи посуд, я користуюся мискою, а потім швидко полощу його. — Я намагаюся, щоб вода витікала тоненькою цівкою. №п/п — Я не залишаю кран весь час відкритим коли умиваюся і чищу зуби. 1. Спостерігаємо за водою
  6. 6. 3. Вторинне використання паперу —Я збираю використаний папір, оскільки можу використати його іншим чином —Я дописую зошити до кінця 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 — Моя родина використовує пластикові пакети й пляшки кілька разів — для зберігання та перенесення чогось ні так — Залишками їжі я підгодовую птахів та свійських тварин ні так —Я вимикаю світло в кімнаті, коли там нікого немає 1 2 3 4 5 —Я вимикаю прилади, які не використовую 1 2 3 4 5 ні так 4. Довготривале використання — Не потрібні мені іграшки і книжки я віддаю іншим дітям 5. Коли я не у приміщенні 6. Збереження тепла — Я стежу за тим, щоб були щільно зачинені двері й вікна у холодну пору року
  7. 7. Обговоріть: Що було для вас цікавим на уроці? Що було новим? Що здалося найбільш важливим? Чи справдились ваші очікування? Про що розповісте батькам?

×