Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

1.як планеті залишитися блакитною

1,538 views

Published on

Published in: Education

1.як планеті залишитися блакитною

  1. 1. Води на Землі, як здається на перший погляд, багато, але 97% - це солона вода морів і океанів. Лише 3% - прісна вода. Із всієї прісної води ¾ частина не доступна живим організмам, так як вона “законсервована” в льодовиках та полярних шапках гір. Ключові завдання: природоохоронні дії, щодо збереження води на Землі. скласти план змін власної поведінки. аналіз результатів аудиту.
  2. 2. “ Допоможемо порадою ” Робота в парах (результати дослідження): Де використовується вода у домашньому господарстві? Скільки води витрачає твоя родина за добу? Як ти вважаєш, яка частина цих витрат твоя? Як ти міг би скоротити ці витрати?
  3. 3. Вода для зубної щіточки Миска для миття посуду Обери дії Ощадливий душ Тоненька цівка
  4. 4. Використай трохи води, щоб намочити щітку. Набери води у склянку, щоб прополоскати зуби. Закрий кран. Намасти щітку зубною пастою. Почисти зуби й виполощи рот водою із склянки. Відкрий кран і швидко помий щітку.
  5. 5. Відкрий кран. Зменш струмінь води до маленької цівки. Намочи руки й мило. Закрий кран. Намили руки. Відкрий кран маленькою цівкою. Змий мило і закрий кран. Не забувай зменшувати струмінь води в інших випадках.
  6. 6. Приготуй все необхідне для прийняття душу. Відкрий кран. Налаштуй кран, щоб вода була потрібної температури. Зменш струмінь води. Намочи тіло і закрий кран. Намились і помийся за допомогою мочалки. Відкрий кран, зменш струмінь води і змий мило. Закрий кран.
  7. 7. Перед миттям поду очисти його від залишків їжі. Набери гарячу воду в раковину або в миску. Вимий посуд за допомогою спеціальної губки. Швидко сполосни посуд проточною водою. Залиши посуд сушити. Швидко сполосни миску або раковину.
  8. 8. Які думки і почуття виникли у вас у процесі роботи над цією темою? Які відкриття зробили для себе на цьому уроці? Що хочете зробити негайно? Що розповісте рідним і знайомим щодо збереження води? Як вам працювалося в групах? Який настрій маєте в кінці уроку?

×