Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Wheel web

556 views

Published on

Our offers include a wide spectrum of ready to use applications, which solve Notes users' common problems, like data import and export, backup, access rights management etc.

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Wheel web

  1. 1. WHEEL R3: WEB Edition WHEEL je komplexním firemním systémem řešícím podstatné činnosti v organizaci v oblasti dokumentově orientovaných informací. WHEEL R3 WEB Edition je varianta systému WHEEL uzpůsobená pro práci přes webový prohlížeč, který zcela nahrazuje Lotus Notes klienta. Díky technologii 'Domino Offline Services' může uživatel pracovat offline a aplikace jednoduše synchronizovat. Domino Offline Services – webová aplikace WEBová edice systému WHEEL přenáší oblíbené Lotus také offline – hlavní výhody: Notes aplikace do prostředí přístupu přes webový ✔ volitelná práce online nebo offline prohlížeč. Tímto způsobem je možno integrovat Lotus ✔ replikace offline verze se serverem Notes aplikace jednodušeji do vnitrofiremního ✔ zabezpečení lokální verze šifrováním heterogenního prostředí, provést jejich jednoduché ✔ jednoduchá instalace, kterou zvládne i začlenění do firemního intranetu či portálu. běžný uživatel Novinky v systému WHEEL verze R3: ✔ nové webové grafické rozhraní, kdy klientem je webový prohlížeč ✔ kompatibilní s prohlížeči na platformách MS Windows, MacOSX, Linux ✔ postaveno na nejnovějším Domino 8.5 ✔ využití možností moderních webových prohlížečů Jednotlivé aplikace jsou řešeny formou samostatných modulů, které jsou vytvořeny tak, aby mohly pracovat společně i samostatně a nezávisle jeden na druhém. Aplikace díky svému záběru pokrývají všechny důležité oblasti: ✔ obchodní činnosti ✔ vztahy se zákazníky ✔ řízení a správu dokumentů ✔ personální agendu apod. Webové uživatelské rozhraní systému WHEEL R3 TCL DigiTrade s.r.o. Více informací s možností stažení této informace Areál VÚHŽ 240 v PDF formátu naleznete na našich stránkách Dobrá, 739 51 http://www.tcl-digitrade.com Česká republika Tel: 558 601 767, fax:558 601 754 email: info@tcl-digitrade.com TCL DigiTrade s.r.o., http://www.tcl-digitrade.com, email: info@tcl-digitrade.com

×