Firmalar için mobil eğitim

196 views

Published on

Firmaların şirket içi eğitim organizasyonlarında kullanabilecekleri özel bir mobil yazılım www.mobilegitim.xyz

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
196
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Firmalar için mobil eğitim

 1. 1. Firmalar İçin Mobil Eğitim Yazılımı
 2. 2. Şirket içi eğitimleriniz için en iyi çözüm ! Geliştirdiğimiz özel yazılım sistemi ile şirket içi eğitimlerinizi mobil dünyanın avantajları ile bir araya getiriyoruz, eğitim organizasyonlarınızın verimliliğini arttırıyoruz!
 3. 3. Mobil eğitim sistemimizin hayatı kolaylaştıran bazı özellikleri ;
 4. 4. Çoklu platform desteği Windows, Android, IOS platform ve Google Chrome tarayıcı desteğiyle eğitiminize her yerden kolayca erişebilirsiniz.
 5. 5. Canlı interaktif eğitim Sistemimiz üzerinden çalışanlarınızla canlı bağlantı yapıp, PowerPoint sunumu veya mobil beyaz tahta üzerinden eğitim verebilirsiniz.
 6. 6. Eğitim içeriklerinize dilediğiniz yerden ulaşın! Eğitim içeriklerinizi paylaştığınız personeller, mobil veya web uygulaması üzerinden dilediği zaman erişebilir.
 7. 7. Sınavlarla eğitim verimliliğini ölçümleyin! Sistemimiz üzerinden oluşturduğunuz sınavlar ile eğitim verimliliğini ölçümleyebilir, otomatik değerlendirme sistemi ile sınav sonuçlarını anında alabilirsiniz
 8. 8. SMS ve E-mail ile bilgilendirme Eğitim içeriği veya sınav paylaşıldığında personelleriniz SMS veya E-mail yöntemiyle otomatik bilgilendirilir.
 9. 9. Anlık oylama sistemi… Personellerinizin fikirlerini anlık oylama sistemimiz ile kolayca toplayabilirsiniz.
 10. 10. Kullanıcı dostu ara yüz Mobil eğitim yazılımını kullanmak çok kolay ve keyiflidir. Kullanıcı modüllerinden örnekler;
 11. 11. Eğitmen Modülü Bu modül ile eğitim içerikler yayınlama, soru ve sınav oluşturma, anlık interaktif eğitim verme, oylama yapma özelliklerinden faydalanabilirsiniz
 12. 12. Çalışan modülü Bu modül ile eğitim dokümanlarına erişebilir, açılan sınav ve oylamalara katılabilir, anlık interaktif eğitim özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
 13. 13. Yönetici modülü Bu modül ile eğitim organize edebilir, kullanıcı yetkileri belirler ve eğitim raporlarını alabilirsiniz.
 14. 14. Teşekkürler !

×