Advertisement

портфоліо засовіцької в. о..

учитель начальных классов - Златоустовская ЗОШ at Златоустовская ЗОШ
Nov. 15, 2014
Advertisement

More Related Content

Similar to портфоліо засовіцької в. о..(20)

Advertisement

More from Татьяна Тарасова(20)

портфоліо засовіцької в. о..

 1. Засовіцька Валентина Олексіївна
 2. Вчитель початкових класів Веселівської СЗШ Освіта: вища, Миколаївський державний педагогічний інститут ім. Белінського Педагогічний стаж: 30 років Нагороди та відзнаки: Грамота МО України, Грамота управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА, Грамоти районного відділу освіти, органів місцевого самоврядування
 3. Моє професійне кредо: У цьому світі успіху досягає лише той, хто шукає потрібних йому умов і, якщо не знаходить, створює їх сам. (Джордж Бернард Шоу)
 4. Науково-методична тема професійного вдосконалення: «Впровадження інформаційно- комунікативних технологій в навчальний процес молодшого школяра».
 5. Наука не стоїть на місці, це відомо, І я з новинками методики знайома. Працюю віддано, старанно і завзято, Урок для мене – це маленьке свято.
 6. Працюю впроваджуючи Методи: Досліджень Змістовного бачення Еврестичного спостереження Емпатії Придумування “Якби…” Образної картини Прийоми: Картинна галерея Відстрочена загадка Бліц – опитування по ланцюжку Вузлик напам’ять Гронування Віднімання літер Крокодил “Хитринки із хустинки” Ігри: Засели будиночок Коло бажань Склади пазли Павутинка “Слово – одяг для думки” Показуха Доміно “Морський бій”
 7. На читанні в нас проекти І розширені конспекти. “Світлофор” і “Сніжна грудка ” Вірші й казка – незабудка.
 8. Назва прийому: Асоціації на дошці Опис прийому: Цей метод залучає власний досвід учнів, має високий рівень зацікавленості, проводиться фронтально. Його доцільно використовувати під час мотивації вивчення теоретичного матеріалу (ідеї, поняття) та питань методології. Залежно від змісту має три форми проведення: Прямокутник Кошик Квітка Асоціативний кущ до теми “О.Пушкін. Казка про царя Салтана” Віконце, цариця, дівиця, сестриця, цар, володар, світлиця, повариха, повінчатися, військо, гінця, баба Бабариха, невідане звірятко, бочка, цар Салтан, Гвідон, білка, мед-пиво пив.
 9. На уроках мови в нас диктанти, І “Лото”, і “Павучки”, “Ланцюжок” і “Ватрові”, Щоб знали правила усі.
 10. Назва прийому : «Вірю - не вірю» Опис прийому: Цей прийом можна використовувати на будь- якому етапі уроку. Кожне питання починається словами: «Чи вірите ви, що…» Учні повинні погодиться з цим твердженням чи ні. Приклад 1. Українська мова Слово «зв’язок» треба писати без апострофа, тому що в ньому вжито два приголосні підряд. Це твердження невірне, тому що «з» - це префікс, а літера «в» належить до кореня. Апостроф не пишуть, коли обидві приголосні належать до кореня.
 11. ПРИНЦИП ЕЙДЕТИКИ
 12. Циферку до циферки вчимося складати І великі приклади вміло рахувати. Математика у нас кожен день і повсякчас.
 13. Назва прийому : Пінг-понг Варіант 1. До дошки виходять два учні й по черзі ставлять один одному питання за домашнім завданням. У цій грі можна задіювати невеликий яскравий м’яч. Учень промовляє питання і кидає м’яч своєму супернику. Учитель оцінює їх відповіді. Варіант 2. Один з учнів підготував прості питання за домашнім завданням. Відповіді на них повинні бути короткими. Він виходить до дошки, кидає м’яч будь-якому з учнів класу й одночасно ставить йому питання. Звучить відповідь і м’яч повертається до першого учня. Учитель оцінює якість і оригінальність питань і правильність відповідей.
 14. У довкіллі чарівнім Всі на просторі земнім Ми прийшли у світ, щоб жити, Щоб сміятись і радіти. Це - життя, це - справжня казка! Бережіть її, будь – ласка.
 15. Назва прийому : «Пізнайко» Опис прийому: На уроках природознавства під час вивчення теми «Географічна карта світу», об’єднавшись у невеликі групи, учні копіюють контури якої-небудь країни, домальовують на контурах упізнаний предмет або тварину і передають «зашифроване» послання іншій групі. Сусідній команді треба вгадати за малюнком, що за державу «заховано» в малюнку, й обвести її межі на контурній карті.
 16. Щоб було цікавим навчання ІКТ допомога, можна помилки вправляти, Океанами гуляти, приклади з курчат складати. А зійшовши на місток «Е » чи «И » і перескок. Як все виконав – «кінець». Друг твій скаже – “молодець”.
 17. Олівець захотів погуляти, по сторінці пішов малювати, а сторінка була біла- біла і рука олівця там водила. Потім клеяла, шила, ліпила бо уроки ці дуже любила.
 18. Хто не любить пострибати І лічилки покричати. На фізкультурі малюки Все це роблять залюбки. Цікаві естафети і рухливі вправи Для них улюблена це справа. Щоб відпочинок гарний влаштувати Я вчу дітей у різні ігри грати.
 19. Не знімаєм зірок з неба, але якщо дуже треба можем трішки заспівати, польку й вальс затанцювати. Талантів різних в нас багато, то слід їх людям показати.
 20. Спасибі нашим кухарям, що дуже смачно варять нам.
 21. Щоб знання надійні мати До бібліотеки треба завітати. Сюди приходим залюбки Берем книжки на всі смаки.
 22. Ми не просто школярі, барвінчата ми малі. Цим ми дуже гордимося, загоном «Лідери» звемося.
 23. Досягнення моїх учнів: 2011 р.- 1 місце районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; Дипломанти конкурсів “Колосок”, “Грінвіч”, “Альбус”, “Патріот”, “Кенгуру” За наші справи ми зібрали багато різних зірочок. Тому у класі в нас сія велика шкільна зірка золота.
 24. Люблю своє село, шаную його історію. Поважаю людей. Тому з великим задоволенням брала участь у зборі матеріалів до Книг Пам’яті. Керую шкільним музеєм за який у районному огляді посіли 2 місце, а в обласному 7. Люблю сільські свята, при нагоді приймаю в них участь. Разом з донькою зібрали матеріал з історії села, який опублікований у книзі «Від села до села», а на конкурсі «Ерудит» в секції «історія» зайняли 1 місце.
Advertisement