Polish Business Club

1,017 views

Published on

Polska organizacja powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez
biznes i w biznesie. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu
i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu!
Celem Polish Business Club jest budowanie przestrzeni do łatwiejszego prowadzenia
biznesu w Polsce!

Więcej na stronie: http://www.plbclub.pl

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,017
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
636
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Polish Business Club

  1. 1. WSPÓŁPRACA FUNDAMENTEM SUKCESU
  2. 2. Polska organizacja powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu! Celem Polish Business Club jest budowanie przestrzeni do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce! W ramach organizacji funkcjonuje wiele klubów o różnej randze, podzielonych według stron świata. Kluby lokalne oparte są o cztery miasta powiatowe, znajdujące się w niedużej odległości od siebie. Taka struktura daje przestrzeń do synergii i budowania relacji w mniejszych społecznościach. Kluby wojewódzkie są kolejnym etapem rozwoju biznesowego. Zrzeszają przedsiębiorców z minimum dwuletnim doświadczeniem w prowadzonejdziałalności,umożliwiającwspółpracę osób na podobnym poziomie. Duże i średniej wielkości firmy o aspiracjach międzynarodowych mogą dołączyć bezpośrednio do centrali Polish Business Club, aby wspólnie szukać klientów i partnerów poza granicami naszego kraju. Prowadzenie własnej działalności to gra zespołowa. Gra, na którą składają się poszczególni gracze: partne- rzy, klienci, współpracownicy. Biznes ma ten przywilej, że nic go nie musi ograniczać. Cały świat stoi przed nami otworem! I taka jest właśnie idea klubu, który założyłem. Zamierzam pokazywać przedsiębiorcom, że mogą robić wię- cej,iśćdalej,osiągaćto,czegopragną...łącząc,budując,współ- pracując,wzajemniesięwspierając.Chcę,byludziedostrzegli, że aktywność, solidna praca, patrzenie językiem korzyści nie tylko własnej, ale i innych osób odpowiadając na ich potrze- by sprzyja w osiąganiu sukcesu, niejednokrotnie prowokując, że w konsekwencji szczęście samo wpada nam do kieszeni. Dlatego jeśli szukasz nowych kontaktów, klientów, współpracowników, partnerów biznesowych i nowego rynku zbytu - nie czekaj i wstąp do klubu! Prezes Zarządu
  3. 3. Jak działamy? Każdego dnia mierzysz się z wieloma trudnościami, dotyczącymi prowadzonej działalności. Nie zawsze wiesz w jaki sposób sobie z nimi radzić, a najbliższe otoczenie często nie wspiera Twojej determinacji w dążeniu do celu. Dzięki Polish Business Club zyskasz możliwość poszerzenia nie tylko samej sieci kontaktów biznesowych, ale też tworzenia wspólnoty w świecie biznesu. Pomożemy Ci w każdej sytuacji i będziemy wspierać Twoje działania na drodze do sukcesu Twojej firmy! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie biznes opiera się na relacjach i zaufaniu. NASZYMI NARZĘDZIAMI W BUDOWANIU LEPSZYCH WARUNKÓW DO PROWADZENIA BIZNESU SĄ: SPOTKANIA NETWORKINGOWE Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnejdłoni,skorzystaniazpraktycznejwiedzyorazdziałańsynergicznych. PRAKTYCZNE SZKOLENIA W dzisiejszych czasach wszystko, co nas otacza rozwija się w szybkim tempie. Każdy Przedsiębiorca, który chce konkurować na rynku powinien podnosić swoje kwalifikacje. Warto więc zainwestować swój czas w rozwój firmy, bo stare praktyki mogą niedługo przestać się sprawdzać. Działaj razem z nami w myśl idei„Kto się nie rozwija, ten się zwija!” WSPARCIE USŁUGOWE DLA BIZNESU W trosce o interesy i bezpieczeństwo członków naszego klubu, tworzymy sieć rekomendowanychfirmzbranż,tj.:prawo,księgowość,doradztwopodatkowe, etc.. Dajemy Ci tym samym szybki dostęp do specjalistów otoczenia biznesu w optymalnej cenie. WSPÓLNE POZYSKIWANIE FINANSOWANIA Masz świetne pomysły, ale nie możesz ich realizować z braku pieniędzy? Korzystając z dotacji Unii Europejskiej lub angażując Społeczną Sieć Aniołów Biznesu, wspólnie jesteśmy w stanie dokonać więcej. OCHRONA INTERESÓW FIRM CZŁONKOWSKICH Jesteśmy podmiotem członkowskim organizacji zrzeszających przedsiębiorców, tj.: Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Konfederacji Lewiatan. Dzięki temu mamy wpływ na proces tworzenia prawa w ochronie interesów biznesu zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. KOLEJNA FORMA REKLAMY Biorąc udział w spotkaniach i konferencjach jako uczestnika lub prelegent jesteś swoją najlepszą reklamą. Ponadto widniejesz na naszej stronie internetowej i w biznesowych kanałach społecznościach jako członek klubu oraz ekspert branżowy. Sprzyja to podniesieniu prestiżu Twojej firmy i poprawieniu widoczności tego, co robisz.
  4. 4. Co zyskujesz będąc członkiem klubu? Poszerzasz sieć kontaktów poprzez regularny udział w spotkaniach networkingowych Możesz posługiwać się w kampaniach medialnych faktem członkostwa w klubie Zwiększasz wiedzę dzięki licznym szkoleniom, prowadzonym przez wybitnej klasy specjalistów Zmniejszymy barierę w komunikacji między przedsiębiorcą a urzędem Otrzymasz zniżki na usługi firm partnerskich Wymienisz doświadczenia z przedstawicielami mocno ugruntowanych firm na rynku Możesz zaprezentować własną firmę na forum w roli uczestnika lub prelegenta Masz wpływ na tematykę szkoleń podczas spotkań klubu Pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów na biznes Znajdziemy klientów na Twoje produkty i usługi w kraju i za granicą Zainspirujemy Cię do wprowadzenia zmian usprawniających działalność Twojej firmy Ułatwimy dostęp do specjalistów z zakresu księgowości, prawa, podatków i medycyny Z nami masz wpływ na tworzenie prawa biznesowego w Polsce i w granicach UE Twoja firma będzie rekomendowana przez Polish Business Club jako specjalista w branży Wspólnie rozwiążemy Twoje bieżące problemy biznesowe i zrealizujemy projekty wymagające kooperacji Chcesz poznać pozostałe korzyści płynące z członkostwa w klubie? DOŁĄCZ DO NAS! WYPEŁNIJ FORMULARZ NA NASZEJ STRONIE WWW.PLBCLUB.PL WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU OTWARTYM POLISH BUSINESS CLUB TWOJA DEKLARACJA ZOSTANIE PODDANA WERYFIKACJI WITAJ W KLUBIE!
  5. 5. Dlaczego istniejemy i do czego dążymy? Dążymy do zjednoczenia i nawiązania ścisłej współpracy między organizacjami wspierającymi przedsiębiorców i polonijnymi klubami biznesu na całym świecie. Nasi rodacy są jedną z najbardziej przedsiębiorczych narodowości w Europie i na świecie, dlatego chcemy wspierać rodzimy biznes na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W DĄŻENIU DO ZMIAN WSPIERAJĄ NAS: Liczba barier i problemów związanych z prowadzeniem firmy cały czas rośnie! Stwarzamy odpowiednie warunki do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i chronimy interes biznesowy naszych partnerów. Właściciel firmy nie jest alfą i omegą, mimo, że tego by chciał! Umożliwiamy dostęp do specjalistów i ekspertów między innymi z dziedziny prawa, podatków i księgowości, aby uniknąć błędów groźnych w konsekwencjach. Mamy dość nachalnej i mało skutecznej sprzedaży! Szkolimy się, dokonujemy zmiany mentalnej, opieramy sprzedaż o relacje, zaufanie i rekomendacje. Szef jest tylko jeden, a wyzwań i pytań wiele! Tworzymy wspólnoty w świecie biznesu, do których należą osoby podobne do Ciebie, dlatego możesz wymieniać doświadczenia i wspólnie szukać rozwiązań aktualnych problemów. Ochr ona Szkolenia biznesowe intere sów i sprze dażowe Dostę pdo Syner gia specjal istów i współp raca
  6. 6. 6 ul. Żurawia 22/212 00-515 Warszawa KRS: 0000448885 kontakt@plbclub.pl tel: (22) 213 93 41 fax: (22) 203 55 20 www.PolishBusinessClub.pl POLISH BUSINESS CLUB SP. Z O.

×