Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентація проекти 6 а клас

298 views

Published on

презентація проекти 6 а клас

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

презентація проекти 6 а клас

 1. 1. Проектна діяльність учнів 6-А класу в період літньої практики в мовному таборі гімназії ім. Тараса Шевченка Вихователь: Шеховцова Л.Д.
 2. 2. Наш девіз: Ми все пізнати хочемо, Побільше вивчить мов! Проектами зморочені Гризем науку знов!
 3. 3. Перший тиждень 06.06 - 10.06.2016р. Робота над проектом «Теплові явища в процесі приготування їжі» Вчителі: Шеховцова Л.Д. Перерва Л.В.
 4. 4. Теплове явище - кипіння Кипіння – це швидке випаровування рідини,яке виникає при нагріванні рідини до точки кипіння . Кипіння відбувається набагато інтенсивніше, ніж випаровування з поверхні. Шелудякова Марія
 5. 5. • У цьому процесі всі предмети стають твердими(застиглими). • Твердий –здатний зберігати в сталих умовах свою форму та розмір на відміну від рідкого та газоподібного ; протилежне рідкий , газоподібний . Який важко піддається стискуванню , згинанню , різанню тощо; протилежне м’який. • Найчастіше твердіння виникає у часовому процесі, тобто коли предмет знаходиться певний проміжок часу у спеціально відведених умовах( наприклад: холодильник). • В наступних слайдах , я покажу декілька рецептів у яких бере участь цей процес!
 6. 6. Інгредієнти для приготування шоколадного морозива 3 жовтки 3ст. ложки цукрової пудри 1,3 склянки молока 3 ст. ложки води 6 ст. ложок жирних вершків РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ ШОКОЛАДНОГО МОРОЗИВА Встановіть мороженицю на мінімальну температуру . Жовтки розтріть з цукровою пудрою , потім, помішуючи ложкою , повільно вилити до них молоко , що майже закипіло, тонкою цівкою. Отриману суміш процідити в каструлю підходящого розміру і варити на слабкому вогні до загусання . Шматочки шоколаду покласти у воду і розтопити на водяній бані . Збити вершки. Додати в загуслу суміш спочатку шоколад іт потім вершки . Все ретельно перемішати , перекласти в мороженицю і заморозити. Приємного смаку!
 7. 7. ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ПОЛУНИЧНОГО МОРОЗИВА 450гр. свіжої полуниці 110гр. Цукру 4 склянки холодної води Одна десертна ложка соку лимона Одна десертна ложка соку апельсина РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ ПОЛУНИЧНОГО МОРОЗИВА У каструльці змішати цукор і воду та поставити на повільний вогонь .Постійно помішувати , поки цукор не розчиниться . Закип’ятити сироп і перемкнути конфорки на сильний вогонь , варити 5 хв. Прибрати з вогню та охолодити .Полуницю ретельно промити і зробити з неї пюре . Змішати полуницю з соками і остиглим сиропом . Перекласти суміш в плоску форму і помістити в морозильник на ніч . Перед тим, як подати на стіл , витягнути з морозилки і залишити на 30 хв. , об морозиво стало м’якшим та легко виймалося з форми. ПРИЄМНОГО СМАКУ!
 8. 8. Теплові явища в процесі приготування їжі. Твердіння. – перехід з рідкого стану в твердий при охолодженні.Тож прикладом твердіння є желе,адже воно твердіє в холодильнику.
 9. 9. В процесі виконання проекту
 10. 10. 13.06 – 14.06.2016р. Робота над проектом «Традиційна їжа та напої (Німеччина)» Вчитель : Любчич Оксана Михайлівна
 11. 11. Проекти виготовлено методом аплікації
 12. 12. 15.06.2016р. - робота над закінченням проекту з географії «Види побутових відходів» Вчитель : Любецька Тамара Митрофанівна
 13. 13. тверді побутові відходи • До твердих побутових відходів відносять картон, газетний, пакувальний або споживчий папір, всіляку тару (дерев'яна, скляна, металева); предмети та вироби з дерева, металу, шкіри, скла, пластмаси, текстилю та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості; зламані або застарілі побутові прилади, - сміття, а також сільськогосподарські та комунальні харчові відходи[1].
 14. 14. • Полігони (сміттєзвалища) • Найбільші площі під полігони зайняті в Дніпропетровській — 140 гектарів, Донецькій — 330, Одеській — 195, Запорізькій — 153, Луганській області — 129 гектарів
 15. 15. збирання• Збирання побутових відходів є основним завданням санітарного очищення населених пунктів і здійснюється спеціальними автомобілями спеціалізованих цехів (підприємств). Для збирання та тимчасового зберігання побутових відходів використовуються контейнери для сміття. • В Україні у сільських населених пунктах відсутні спеціалізовані підприємства у сфері поводження з побутовими відходами та санкціоновані звалища відходів[2]. Питання збирання твердих побутових відходів вирішується або територіальними громадами, або наявне стихійне викидання сміття. При цьому побутові відходи складуються у природних рельєфних утвореннях — балках, ярах, долинах річок. Це становить екологічну небезпеку, оскільки стічні води, насичені забруднювальними речовинами, потрапляють у водні об'єкти.
 16. 16. екологія • Майже всі побутові відходи в Україні захоронюються на полігонах[2]. Переважна їх більшість працює в режимі перевантаження, тобто з порушенням проектних показників щодо обсягів накопичення відходів[2]. Водночас полігони є джерелом інтенсивного забруднення атмосфери та підземних вод. Практично ні на одному з них не знешкоджується фільтрат[2]. Майже усі полігони потребують невідкладної санації та рекультивації. Не вирішуються питання створення нових полігонів. Половина полігонів побутових відходів приймає промислові відходи. Крім того, у багатьох містах триває процес утворення несанкціонованих звалищ побутових відходів[2]. • Частина сміттєконтейнерів виготовляється без кришок, що призводить до підвищення вологості побутових відходів, зумовлює прискорення процесів загнивання в теплий період року та примерзання їх до контейнерів у морозну погоду, у зв'язку з чим ускладнюється транспортування та стає практично неможливою подальша переробка побутових відходів. Через несвоєчасне вивезення побутових відходів контейнери стають місцем розповсюдження гризунів, шкідливих комах та небезпечним джерелом інфекцій[2]. • У результаті комплексної переробки ТПВ утворюються шлаки, зола та відходи сортування, які є екологічно небезпечними і потребують знешкодження. Серед існуючих технологій переробки ТПВ найнебезпечнішим для довкілля є технології ферментації та спалювання вихідних ТПВ.
 17. 17. Ферментація • Основним недоліком технології ферментації вихідних ТПВ без їх попереднього сортування та підготовки є велика кількість відходів, які підлягають складуванню на полігоні, а також доволі низька якість готового продукту. Він має поганий товарний вигляд, підвищений вміст важких металів. Підвищити ефективність технології можна за рахунок сортування ТПВ перед ферментацією[3].
 18. 18. Спалювання • При використанні технології спалювання ТПВ утворюються шлак й летюча зола, а також димові гази. Через підвищений вміст у шлаку важких металів його досить важко утилізувати. Попереднє сортування зменшує кількість шлаку та золи[3]. • З чотирьох сміттєспалювальних заводів (Київ, Харків, Севастополь та Дніпропетровськ) працюють лише Київський і Дніпропетровський, обладнання яких застаріле і не відповідає сучасним екологічним вимогам[2], внаслідок чого вони стають джерелом забруднення довкілля токсичними газами[2].
 19. 19. 16.06 -.17.06.2016р. Відвідування виставки Люненко Людмили Миколаївни та Добровольської В.Я.

×