Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

нвк №3

293 views

Published on

лінійка реквієм

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

нвк №3

  1. 1. Дзвони скорботи Дитяча організація «Спілка юних» Лінійка-реквієм пам'яті жертв голодомору Автор презентації Карина Брагінець
  2. 2. Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України. Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури. У нас, українців, є традиція: коли людина помирає, запалюють свічку, щоб душа летіла при світлі і знайшла свій прихисток . А, оскільки, у 1933-му померлим ніхто не світив свічки, то душі їхні досі неприкаяні . Отже, щоб запалити «Свічку пам’яті» зібралися учні та педагоги НВК №3 на траурну лінійку-реквієм. Захід проходив 24 листопада 2016 року. Командири штабів патріотичного напрямку діяльності дитячої організації підготували матеріали,що нагадали присутнім про штучно створені умови голоду в селах, наслідки таких дій; ініціювали вшанування пам′яті загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки на знак незгасимої віри в силу духу українського народу. Все дійство було направлено на виховання етнонаціональних, полікультурних, загальнолюдських цінностей, як основи формування громадянина – патріота України. Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
  3. 3. Дай, Боже, щоб надалі отакі символи не ставали реальністю, щоб пам ' ять про голод залишилася тільки пам ' яттю, застерігаючи нас від помилок, за які розплачується народ.

×