Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Дитячі кутки в бібліотеках надвірнянщини

999 views

Published on

Дитячі кутки в бібліотеках надвірнянщини

Published in: Design
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Дитячі кутки в бібліотеках надвірнянщини

 1. 1. Сьогодні публічні бібліотеки залишаються необхідними для дітей установами, які можуть допомогти їм отримати потрібну інформацію, долучитися до світових культурних надбань, цікаво і змістовно провести дозвілля. Для цього в першу чергу має бути сформована комфортна обстановка, щоб кожні відвідини бібліотеки ставали для дитини маленькою подією.
 2. 2. Бібліотека буде дитині розрадою, помічником, допоможе пізнати радість читання, якщо буде привабливою для неї. Мета бібліотеки – створити такі умови, в яких діти будуть почувати себе «як удома», створити атмосферу любові, доброзичливості, комфорту.
 3. 3. Слово «комфорт» запозичене з англійської мови і означає «підтримка, зміцнення». Комфорт це – задоволення, доброзичливість, благополуччя, взаєморозуміння, затишок, спокій, привітне спілкування. Тож головне завдання бібліотеки, що обслуговує дітей – створити умови для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей у вільний від навчання час, задовільнити їхні потреби
 4. 4. Бібліотеки Надвірнянської ЦБС відзначаються естетичним оформленням, деталями інтер'єру, дитячими куточками. Залежно від площі приміщення, освітлення, матеріальних ресурсів влаштовуються такі куточки у кожній філії
 5. 5. Задоволення та зручність забезпечує і обладнання необхідними меблями: читацькими столами під зріст, кафедрами видачі документів, стелажами. Діти дошкільного та молодшого шкільного віку люблять свої куточки з великою кількістю іграшок, розмальовок. Тут же до їхніх послуг фонд видань, різноманітних за видами і тематикою
 6. 6. Враховуючи те, що візуально діти сприймають інформацію краще, ніж на слух, зручності в ознайомленні з популярними виданнями додають книжкові виставки як частина бібліотечного дизайну.
 7. 7. Та все ж бажання дитини зайвий раз відвідати бібліотеку залежить безпосередньо від бібліотекаря, його професіоналізму, естетичного смаку, вміння спілкуватися, зацікавлювати дітей, створювати затишне, комфортне середовище для них, де можна читати, гратись, малювати, спілкуватись.
 8. 8. Битківська міська бібліотека-філія
 9. 9. Білозоринська сільська бібліотека-філія
 10. 10. Білоославська сільська бібліотека-філія
 11. 11. Верхньомайданська сільська бібліотека-філія
 12. 12. Гаврилівська сільська бібліотека-філія
 13. 13. Гвіздська сільська бібліотека-філія
 14. 14. Зарічанська сільська бібліотека-філія
 15. 15. Зеленська сільська бібліотека-філія
 16. 16. Ланчинська бібліотека-філія для дітей
 17. 17. Молодківська сільська бібліотека-філія
 18. 18. Бібліотека-філія с.Пасічна-Поле
 19. 19. Пнівська сільська бібліотека-філія
 20. 20. Стримбівська сільська бібліотека-філія
 21. 21. Тисменичанська сільська бібліотека-філія
 22. 22. Фентиральська сільська бібліотека-філія
 23. 23. Фитьківська сільська бібліотека-філія
 24. 24. Цуцилівська сільська бібліотека-філія
 25. 25. Чорнопотоківська сільська бібліотека-філія
 26. 26. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! М.Кушнерчук, провідний методист Надвірнянської ЦРБ

×