Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №5
Тема. Тексти і текстовий редактор.
Мета:
 навчальна: сформувати п...
ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку
ІV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя(з демонструванням презентації н...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор

1,770 views

Published on

Інформатика

Published in: Education
  • Login to see the comments

4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор

  1. 1. Дата проведення: __.__________.20__р. Конспект уроку №5 Тема. Тексти і текстовий редактор. Мета:  навчальна: сформувати поняття про текстовий документ, текстовий процесор; формувати вміння і навички роботи в середовищі текстового процесора;  розвивальна: удосконалювати навички роботи з клавіатурою;  виховна: виховувати свідоме ставлення до вибору майбутньої професії, інтерес до предмета. Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок.. Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація. Програмне забезпечення:Microsoft Office Word. Хід уроку І. Організаційний етап  привітання  перевірка присутніх  перевірка готовностіучнів до уроку — Сьогодні ми починаємо вивчати тему «Опрацювання тексту на комп’ютері», яка розрахована на сім уроків. ІІ. Мотиваціяпізнавальноїдіяльності. — Вивчаючиінформатику в 2-3 класах, ви вже ознайомилися з роботоюдеяких комп’ютернихпрограм. Ви вже працювали в графічному редакторі Paint та редакторі презентацій Microsoft Office PowerPoint. Ви навчилися створюватий опрацьовувати графічні зображення, створювати комп’ютерні презентації. — Які ще є види документів? (З відповідей учнів виділити «текстові».) — Що потрібно, щоб швидко і грамотно створити текстовий документ? — Про це ми дізнаємося на цьому уроці. Ви ознайомитесь ще з однією з найважливіших програм — текстовим процесором. Відгадайребуси:
  2. 2. ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку ІV. Вивченнянового матеріалу Розповідь учителя(з демонструванням презентації на екрані) Робота з підручником:§ 5. V. Фізкультхвилинка Раз, два — піднімається гора, Три, чотири — це крутії гірські схили, П’ять, шість — це орлидивний танець завели, Сім, вісім — це смерічки похилилися до річки, Дев’ять, десять — це вода з водоспадувитіка. VІ. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь Робота за комп’ютером 1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером. 2) Інструктаж учителя. Підручник ст. 28 3) Вправи для очей. Подивились вправо, вліво, Вгору, вниз, собіна ніс! Знову вправо, зновувліво І покліпали очима! VІІ. Підбиття підсумків уроку Рефлексія — Чи задоволені ви своєю роботою? — З яким настроєм ви працювали на уроці? — Що вам запам’яталось на уроці? — Де вам стануть у пригоді набуті знання? VII. Домашнє завдання Підручник § 5

×