Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці.pptx

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Check these out next

1 of 16 Ad

Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці.pptx

Download to read offline

Проєкт з хімії на тему "Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці". Різні хімічні зв'язки та використання їх в сучасності.

Проєкт з хімії на тему "Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці". Різні хімічні зв'язки та використання їх в сучасності.

Advertisement
Advertisement

More Related Content

Recently uploaded (20)

Advertisement

Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці.pptx

 1. 1. Використання речовин із різним видом хімічних зв'язків у техніці
 2. 2. Хімі́чний зв'язо́к — це взаємодія між атомами, яка утримує їх у молекулі чи твердому тілі. Хімічний зв'язо́к
 3. 3. • Ковалентний зв'язок. ⚬ полярний ⚬ неполярний Види хімічного зв'язку • Водневий зв'язок. • Іонний зв'язок. • Донорно-акцепторний зв'язок • Металічний зв'язок.
 4. 4. Про значення сучасної хімії для людини та її практичної діяльності нема чого й говорити, її роль у житті суспільства звичайно велика. У наш час без розвитку хімії неможливий розвиток паливно-енергетичного комплексу, металургії, транспорту, зв'язку, будівництва, електроніки, сфери побуту тощо. Хімія в сучасності
 5. 5. Чисте металеве залізо застосовують для виготовлення серцевин трансформаторів електромоторів, електромагнітів і мембран мікрофонів, оскільки воно здатне швидко намагнічуватися та розмагнічуватися. Залізо та його сплави Сплави заліза (чавун і сталь) є основними конструкційними матеріалами практично у всіх галузях сучасного виробництва.
 6. 6. Ферум(III) оксид застосовується для виробництва чавуну і сталі. Залізо та його сплави Ферити використовуються при виробництві теле- і радіоапаратури, комп'ютерів, засобів зв'язку. Ферум(III) хлорид використовуються для очищення води, у текстильній промисловості. Ферум(III) сульфат використовують при очищенні води, та у медицині.
 7. 7. Алюміній найчастіше використовується як проста речовина. Алюміній та його сплави Цей легкий і стійкий до корозії метал використовується для отримання сплавів, які застосовуються в авіаційній і космічній техніці, річкових суднах і катерах, автомобілях, а також у промисловості для виготовлення посуду, побутової техніки, тощо.
 8. 8. Алюміній та його сплави Алюміній має високу електропровідність. Тому його використовують при виготовленні електричних проводів і кабелів. Завдяки високій теплопровідності алюміній та його сплави застосовують при виробництві радіаторів для обігріву та відведення теплоти. Дрібнодисперсний алюмінієвий порошок (алюмінієва пудра) використовується як пігмент у фарбах. Суміш алюмінію з ферум(III) оксидом називають термітом, і використовують для зварювання залізничний труб і рейок.
 9. 9. Алюміній та його сплави Природний мінерал корунд, що являє собою чистий кристалічний алюміній оксид, завдяки високій твердості використовується як абразивний матеріал. Синтетичний алюміній оксид широко застосовується у виробництві кераміки, яка є стійкою при дуже високих температурах.
 10. 10. Титан та його сплави Титанові сплави відіграють велику роль в авіаційній техніці, де прагнуть отримати найбільш легку конструкцію в поєднанні з необхідною міцністю. Титан легкий в порівнянні з іншими металами, але в той же час може працювати при високих температурах. З титанових сплавів виготовляють обшивку, деталі кріплення, силовий набір, деталі шасі, різні агрегати.
 11. 11. Також дані матеріали застосовуються в конструкціях авіаційних реактивних двигунів. Це дозволяє зменшити їх масу на 10-25%. З титанових сплавів виготовляють диски і лопатки компресора, деталі повітрозабірника і направляючого апарату, кріплення. Титан та його сплави Також титан і його сплави використовують в ракетобудуванні.
 12. 12. Це електричний акумулятор з категорії вторинних батарей, принцип роботи якого заснований на Свинцево-кислотний акумулятор електрохімічних реакціях свинцю і діоксиду свинцю в кислому сірчаному середовищі.
 13. 13. Акумулятори отримали широке розповсюдження для живлення електрообладнання транспортних засобів як стартерні автомобільні батареї, для живлення переносної радіо і телефонної апаратури; як тягові батареї (EVB) глибокого заряду-розряду в електричних транспортних засобах; для живлення стаціонарних приладів, ДБЖ. Свинцево-кислотний акумулятор
 14. 14. Дистильовану воду використовують в лабораторіях при роботі з речовинами особливої чистоти, в практиці - для коригування щільності електроліта, безпечної експлуатації акумулятора, промивання системи охолодження, розведення концентратів охолоджуючих рідин і для інших побутових потреб. Наприклад, додавання до парової праски повністю виключає появу накипу, для коректування температури замерзання склоомиваючої рідини і при кольоровому фотодруці. Дистильована вода
 15. 15. Технічний вуглець застосовується як зміцнюючий компонент у виробництві гум та інших пластичних мас. Близько 70 % всього виробленого техвуглецю використовується у виробництві автомобільних шин, ~ 20 % у виробництві Технічній вуглець гумово-технічних виробів. Інша кількість знаходить застосування як чорний пігмент; сповільнювач «старіння» пластмас;
 16. 16. Дякую за увагу

×