Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

на сайт

242 views

Published on

Published in: Art & Photos
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

на сайт

  1. 1. У День Святого Миколая та відкриття міської ялинки народна студія ТБ і преси «Рожевий слон» запросила в Центр дитячої та юнацької творчості на заняття Школи молодого журналіста юних фотоаматорів міських шкіл, щоб познайомитися з секретами новорічного фото і отримати поради по обробці зимових фотографій від професійного фотографа Олександра Заморіна. Тема зустрічі: «Як сфотографувати новорічну казку» виявилася актуальною, так як вже скоро старий Новий рік з мандаринами та подарунками загляне до нас у гості, і на фотографів ляже горда місія закарбувати майбутню новорічну казку. Катання на ковзанах, санках, ігри в сніжки, нічні феєрверки, салюти і неймовірні ялинки... Як зробити класні фотографії всіх цих веселощів, а фотографії новорічної ялинки чарівними? Як за допомогою мистецтва постановки звичайні аматорські фотографії перетворити в красиві кадри, немов з фільму, ефектно піднести навіть найбанальніші новорічні сюжети? Ось про це йшлося на занятті Школи молодого журналіста. Незважаючи на всі складнощі, у кожного з юних фотографів, після переглянутої презентації, підготовленої керівниками студії ТБ і преси «Рожевий слон» (Т. А. Лисенко Е. В. Сагайдак, Л. Н. Сергєєва), з'явився шанс подарувати собі радість, у святкові
  2. 2. дні сфотографувати щось особливе, заодно піднявши свій рівень майстерності і порадувавши близьких шикарними знімками. Тетяна Лисенко, методист студії ТБ і преси «Рожевий слон» виконала ще одну важливу місію – підвела підсумки п'ятого міського фотоконкурсу «В об'єктиві – місто блакитних териконів». На конкурс учні шкіл великого міста Добропілля представили понад сто фоторобіт в номінації «Місто моє, ти для мене єдине» в різних жанрах: пейзаж, репортажне, панорамне, експериментальне фото. Валентина Марченко, директор ЦДЮТ вручила переможцям конкурсу грамоти, дипломи, подарунки. Студія ТБ і преси «Рожевий слон» виказує вдячність Добропільській міській раді за наданий призовий фонд конкурсу і висловлює подяку у придбанні призів Світлані Костянтинівні Баранець, начальнику відділу у справах сім'ї та молоді Добропільської міської ради. Закінчилося заняття музичної релаксацією «Зимова казка», новорічними привітаннями з роком Півня та побажаннями миру, щастя, добра! Лариса Сергєєва, студія ТБ і преси «Рожевий слон»

×