Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
What Is Bird Friendly Coffee?
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

день захисника україни

Download to read offline

  • Be the first to like this

день захисника україни

  1. 1. ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В ДНЗ №29 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» День захисника України, це свято, з яким ми вітаємо тих, хто стоїть на варті нашого спокою: військових. Вихованці ДНЗ №29 «Джерельце» намалювали малюнки, разом з батьками написали листи військовим, в яких висловили свою підтримку, побажання миру і злагоди.
  2. 2. 13 жовтня в ДНЗ було проведено розвагу «На варті миру». Ведуча, Павлюкова О.А. наголосила, що без армії було б просто не можливо зберегти ні свої території, ні саму державу. День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання - обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
  3. 3. Дівчата розповідали вірші про своїх татусів.
  4. 4. Хлопчики, майбутні захисники Вітчизни, були активними учасниками змагань. Вони показали вміння вправно керувати літаком, швидко реагували на команди шикування, перешикування, спритно впоралися із завданням «Сервіровка столу».
  5. 5. Дівчата показали свої вміння надавати першу допомогу під керівництвом старшої медсестри Савельєвої С.О. Всі діти проявили спритність, увагу під час гри «Прикордонники та порушники». Завершилася розвага переглядом мультфільму «Горе не біда», як солдат врятував маленьку дівчинку.
  6. 6. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Views

Total views

432

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

136

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×