Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

тиждень безпеки

306 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

тиждень безпеки

  1. 1. Презентація Дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко м. Добропілля 2015р.
  2. 2. Обережне поводження з вогнем Шановні батьки ставтеся негативно до дитячих ігор з вогнем Роз’яснюйте, що їхні пустощі з вогнем можуть спричинити пожежу, загибель у вогні майна, та людей
  3. 3. Обережне поводження з побутовими електро- приладами
  4. 4. Обережно! Незнайомі люди Правила для малят, які допоможуть захиститись від неприємностей з боку недоброзичливих людей  Не підходь до вхідних дверей, не відкривай їх та ні з ким не розмовляй через двері.  Не розмовляй з незнайомими по телефону, тим більше не розповідай їм, що вдома нікого немає.  Не бери від незнайомих людей ласощів, іграшок тощо.  Нікуди не ходи з незнайомими людьми, навіть якщо тобі пропонують цукерки чи іграшки. Не сідай в автомобіль до незнайомців.  Якщо тебе силоміць забирають незнайомі люди — не мовчи, кричи: «Рятуйте! Допоможіть!»
  5. 5. Незнайомі предмети Будь обачнішим, малюк, гостре не бери до рук!" Діти повинні знати предмети, які можуть бути небезпечними для них - цвяхи, ніж, виделка, кнопки тощо; навіть зовні цілковито безпечний предмет (ґудзик. монетки) при неправильному користуванні може завдати шкоди; малюкам треба бути обережними при користуванні інструментами; дрібні предмети не можна брати до рота, бо є ризик проковтнути чи, навіть, задихнутися.
  6. 6. Навчальна евакуація
  7. 7. Безпечна прогулянка, безпечна гра
  8. 8. Небезпека – отруйні рослини та гриби Ніколи не куштуйте незнайомі рослини та гриби.  Пам’ятайте: з’ївши отруйну рослину або гриб, можна отруїтися!  Отруйна рослина може бути дуже привабливою на вигляд.  Навчіться відрізняти отруйні гриби від їстівних.  Пам’ятайте: у грибів є небезпечні отруйні двійники.  Бережіться блідої поганки! У ній міститься найсильніша з усіх грибних отрут. З’їдений шматочок блідої поганки сильніший за укус змії.

×