Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Якісна дошкільна освіта – обов’язкова первинна складова системи
безперервної освіти
15 вересня 2015 року на базі відділу о...
Вихователь ДНЗ №22 Хмель Н.О. розповіла про особливості розвитку
дітей молодшого дошкільного віку (психологічний аспект). ...
Підсумки роботи ПНМК були проведені в інтерактивній формі, що
дало можливість педагогам активізувати знання за пропоновано...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

пнмк мол.віку 15.09.15р. сайт отдела

186 views

Published on

  • Be the first to comment

пнмк мол.віку 15.09.15р. сайт отдела

  1. 1. Якісна дошкільна освіта – обов’язкова первинна складова системи безперервної освіти 15 вересня 2015 року на базі відділу освіти пройшло засідання предметної науково-методичної комісії вихователів груп молодшого дошкільного віку за темою «Якісна освіта – обов’язкова первинна складова системи безперервноїосвіти. Педагогів привітала методист МК Героєва В.І., яка зосередила увагу на важливості якісної освіти з дошкільного віку та відзначила достатньо - високий рівень компетентності вихователів міста. З підсумками роботи ПНМК вихователів груп раннього віку за минулий рік та організацією освітнього процесу в ДНЗ у контексті сучасних вимог Базового компонента дошкільної освіти виступила керівник ПНМК, вихователь-методист ДНЗ №22 Соловйова-Зубкова Ю.Ю. Вона провела ділову гру за темою «Відстеження динаміки зростання якісних показників у дітей дошкільного віку як основа моніторингових досліджень дошкільної зрілості за «Табелем успіху» А.І.Андруняк», завдяки якій вихователі зрозуміли важливість проведення моніторингу якісних показників починаючи з молодшого дошкільного віку та створила умови для інтегрованого обміну досвідом відстеження динаміки зростання якісних показників у дітей дошкільного віку.
  2. 2. Вихователь ДНЗ №22 Хмель Н.О. розповіла про особливості розвитку дітей молодшого дошкільного віку (психологічний аспект). А вихователь ДНЗ №20 Рибалка О.М. ознайомила з роллю розвиваючого середовища в організації виховної та навчальної діяльності дітей молодшого дошкільного віку.
  3. 3. Підсумки роботи ПНМК були проведені в інтерактивній формі, що дало можливість педагогам активізувати знання за пропонованою проблемою. Надані методичні рекомендації для впровадження в практику роботи педагогів.

×