Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Федорко В. Л.

171 views

Published on

Портфоліо вчителя музики Жданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федорко Валентини Леонідівни

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Федорко В. Л.

 1. 1. Творчий звіт вчителя музики Федорко Валентини Леонідівни Атестація 2017
 2. 2. Моніторинг самоосвіти та саморозвитку учителя Жданівська загальноосвітня школа Федорко Валентна Леонідівна 1. __ 23.05.1971________________________ Дата народження 2. Дніпропетровське педагогічне училище Який навчальний заклад закінчила 3. ____Музичне виховання___ Спеціальність за дипломом 4. Освіта середня спеціальна. Вчитель музики і співів, музичний вихователь дитячого садка Освіта, кваліфікація за дипломом 5. Диплом: серія МТ № 637852 6.Вчитель музики, 15.08.1990. Педагог-організатор, 15.08.2004. Посада, дата призначення 7. _______26 років_______________8. _________26_років_____________________ Загальний стаж роботи Стаж педагогічної роботи 9. ______ 26 років______________ 10. _______26 років_____________________ Стаж роботи за спеціальністю Стаж роботи у даній школі 11. _Спеціаліст________ Кваліфікаційна категорія
 3. 3. Досягнення та відзнаки
 4. 4. Життєве кредо: «Бачити в кожній людині особистість»
 5. 5. Педагогічне кредо: “Гуманність і творчість – два крила педагога!”
 6. 6. Творче кредо: “ Діти як квіти. Доторкнись до кожного з них – і вона задзвенить, і розсиплеться аромат, несхожий один на одного”.
 7. 7. Проблема, над якою працюю: “Соціалізація особистості шляхом використання активних методів навчання на уроках музики”.
 8. 8. Мета уроків музики в ЗОШ - виховання музичної культури учнів як необхідної частини їх духовної культури.
 9. 9. НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ: - Реалізація індивідуальних можливостей учня через творчість. - Застосовування на уроках зорових схем – опор. - Використання інтерактивних, проектних технологій. - Робота з обдарованими та здібними учнями. - Створення на уроках здорової конкуренції та ситуації успіху .
 10. 10. Актуальність вибраної теми: Дає змогу досягти творчої співпраці вчителя та учня Розвиває творчі здібності учнів Формує креативну особистість Допомагає зробити кожен урок музики цікавим.
 11. 11. Форми роботи МІКРОФОН НЕЗАКІНЧЕНІ РЕЧЕННЯ ПРЕС АСОЦІАТИВНЕ ГРОНО ДЕРЕВО РІШЕНЬ НАВЧАЮЧИ- ВЧУСЬ МОЗКОВИЙ ШТУРМ
 12. 12. Урок – гра Урок - казка
 13. 13. Урок - подорож Урок - вікторина
 14. 14. Уроки музики, проведені нетрадиційно, стимулюють творчість учителя й учнів, створюють сприятливі умови для спільної співпраці. Такі уроки допоможуть зацікавити учнів музикою, внести певні емоції в міжособистісні стосунки в класі
 15. 15. Урок – картинна галерея Комбінований урок
 16. 16. Домінантний Комплексний Використовую такі типи уроків
 17. 17. Урок-концерт
 18. 18. Змістовність, емоційність, різноманітність та гнучкість прийомів і методів роботи, вимогливість, продумана структура уроку запорука успішної роботи та дисципліни учнів на уроці
 19. 19. Інтерактивні методи навчання на уроках музики “Ланцюжок” “Асоціації”
 20. 20. “Чашечка” “Чарівний листок”
 21. 21. Використання ІКТ на уроках музики
 22. 22. “Музика – мова почуттів”: вона хвилює, викликає певні настрої і переживання.
 23. 23. Позакласна робота з предмета: предметні вечори, свята, конкурси, вікторини, інтерактивні ігри, предметні тижні, конкурс-огляд «Моє Придніпров’я».
 24. 24. Музичне мистецтво ґрунтується на триєдності: Рух Слово Музика
 25. 25. Масляна Перший дзвоник
 26. 26. Позакласна робота День Вчителя Українські вечорниці
 27. 27. День Визволення села Різдвяні свята
 28. 28. Виховні масові заходи День народження ФДОУ Свято Покрови
 29. 29. “Український віночок”
 30. 30. Робота з батьками Родинне свято“Мамина хустка”
 31. 31. Свято першого закосичення “Бабусина скриня”
 32. 32. Участь в районних семінарах
 33. 33. Подорож з барвінчатами
 34. 34. Я – педагог-організатор “Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!”
 35. 35. Районний конкурс педагогів-організаторів – номінація “Креативність”
 36. 36. Плани на майбутнє “Навчати всіх дітей, незалежно від їхнього рівня, інтелектуального розвитку, щоб їм було цікаво, шукати стежку до кожного школяра, дати йому відчути себе творцем”.
 37. 37. І що б у мене не трапилось, я завжди буду заходити до класу з усмішкою; стриманою, терплячою, уважною; не шукати легкого шляху; радіти успіхам своїх учнів; співпереживати їх невдачам; не боятися вибачитися, якщо я не права; нести дітям добру енергію.
 38. 38. Музика є найдивовижнішим, найтоншим засобом залучення до добра, краси, людяності. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

×