Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

огюст роден

.

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

огюст роден

 1. 1. Роботу виконала учениця 11-А класу Сушко Анастасія
 2. 2. Імпрессіонізм (франц. impressionnisme, от impression – (франц. impressionnisme, від impression - враження), напрям у мистецтві останньої третини 19 - початку 20 століття, майстри якого, фіксуючи свої швидкоплинні враження, прагнули найбільш природно і неупереджено відобразити реальний світ у його рухливості і мінливості.
 3. 3. Одним з найяскравіших представників імпресіонізму є французький скульптор О.Роден (1840 – 1917)
 4. 4. «Людина зі зламаним носом» В 1864 перша робота Родена - «Людина зі зламаним носом» - була відхилена на паризькому Салоні, так як кинула виклик академічним канонам краси.
 5. 5. “Іоанн Хреститель” Першим визнанням таланту Родена стала купівля державою двох його скульптур - «Іоанн Хреститель» (1878) і «Крокуючий»
 6. 6. “Брама пекла” Роботі над «Брамою пекла» (почата в 1880 р.) Роден присвятив все життя, черпаючи натхнення в «Божественній комедії» Данте та творах Шарля Бодлера, в образах порталів готичних соборів.
 7. 7. «Мислитель» Спочатку скульптура мала називатися «Поет» і бути частиною композиції «Брама пекла». Моделлю для скульптури послужив француз на ім'я Жан Бо, м'язистий боксер, в основному виступав в Парижі, в кварталі червоних ліхтарів. (1880 - 1882р.р. Бронза)
 8. 8. Етюди до «Брами пекла» "Скороминуща любов» (1886р. Бронза) «Єва»
 9. 9. Особливе місце у творчості Родена займає скульптурна група "Громадяни Кале". Створена на замовлення міської влади Кале, скульптура повинна була символізувати мужність громадян, які прийняли рішення віддати своє життя заради порятунку рідного міста. Середньовічна історія настільки вразила скульптора, що він рішуче відмовлявся від усіх замовлень, поки працював над цим. «Громадяни Кале» (1884 -1888)
 10. 10. “Поцілунок” (1886 р. Мармур) «Поцелуй» “Вічна весна” (1884 р. Бронза)
 11. 11. "Рука Бога" «Адам і Єва” «Данаїда" 1898-1902 р.р. Мармур 1881р. Бронза 1885 р.
 12. 12. У роботах Родена рухи людського тіла стають засобом передачі безмежно широкого спектра емоцій, а природні і вільні положення фігур, невідомі скульптурі більш раннього часу, відображають багатство внутрішнього життя людини. Роден заповідав свої твори французькому народові, і зараз вони зберігаються в його музеї, в Парижі, в будівлі, що належала самому скульптору.

×