Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Тисячоліттями людина жила тим, що
вона відбирала у природи чи у інших людей
частину земель, природних ресурсів,
результати...
Всі відносини між людьми і
природою повинні бути не руйнівними, а
взаємно корисними. Вже майже 50 років
людство має достат...
В нашому центрі ми хочемо створити образ столиці
нового тисячоліття, що зможе діяти з повагою до природи. Де
громадяни бер...
Сьогодні немає перепон, щоб побачити новий
стан екології. Це є лише питанням зміни в нашій
системі освіти та постановки по...
Ми пропонуємо створити такі форм
координування і розпочати розроблення соціальних
моделей, де люди в ігровій чи професійні...
Становлення центру ставить за мету
здійснити проривів в системі управління
ресурсами столиці і примкнути до
найбільш прогр...
Таким чином, в образній формі ми зможемо
розвинути стан всього, що нас оточує, всі напрями
моделювання культури нового тип...
Сума конкурсу буде доповнюватися ще власними
внесками у вигляді навчальних, просвітницьких моделей по
реальним видам приро...
Ми впевнені, що таким чином ми
зможемо зупинити Годинник Землі, що від 2009
року рухається в зворотній бік, а має повернут...
Літом цього року Україна має подати до
асоціації ООН інструмент сталого розвитку, що
були вироблені кожною країною за оста...
Ми пропонуємо поєднання інтересів
усіх поколінь, жителів української столиці і її
шанувальників в тому, щоб перетворити
на...
В поточний період готові демонстраційні версії на
наступні блоки за спектром оцінювання
1. Екоменеджмент - Глобальні геоін...
Дякую за увагу
Остапенко Олексій Ігорович
+38 066 97 63 937
Відповідальний Секретар Громадської спілки «ІННОВАЦІЙНА ОРХУСЬ...
Київський центр нової соціальної культури
Київський центр нової соціальної культури
Київський центр нової соціальної культури
Київський центр нової соціальної культури
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Київський центр нової соціальної культури

275 views

Published on

Київський центр нової соціальної культури
Тисячоліттями людина жила тим що вона відбирала у природи чи у інших людей частину земель, природних ресурсів, результатів праці інших людей або природних багать свідомість людей спочатку 90-х нову парадигму сталого розвитку культурного суспільства.
Всі відносини між людьми і природою повинні бути не руйнівними, а взаємно корисним, вже майже 50 років людство має достатній багаж знань і технологій, за якими на планеті достатньо місця для цікавого та успішного життя, але не рідко у ряду освіти, підприємства залишаються в штатах старого розуміння світу.
В нашому центрі ми хочемо створити образ столиці нового тисячоліття, що зможе з повагою до природи, бере під контроль всі ресурси міста, сформувати систему їх використовувати, сприятливі як для окремих людей так і для всіх мікро-макро сфер її спілкування, це не фантастика ми робимо такі спроби повсякчасно через соц. мережі, дистанційних іграх, та роботу у віддалених колективах.
Сьогодні немає переконань щоб побачити стан екології, є лише в нашій системі освіти та постановки примітивних завдань, ми пропонуємо такий центр де будуть сформовані в правовій формі всі види діяльності людей Києва – як міста проживання і міста з якого ведеться в значній мірі і як фінансово-технологічним і вольове координування всіх територій країни, а також взаємодія з усіма країнами світу.
Ми пропонуємо створити таких форм координування і розпочати розроблення соціальних моделей де люди в ігоровій формі чи професійній разом зі своїми дітьми, сім’ю, друзями чи колегами зможуть поринути стан оволодіння ресурсами, проблематикою та перспективо

Published in: Science
 • Be the first to like this

Київський центр нової соціальної культури

 1. 1. Тисячоліттями людина жила тим, що вона відбирала у природи чи у інших людей частину земель, природних ресурсів, результати праці інших людей або природних багатств. Свідомість людей с початку 90-х років почала змінюватись за новою парадигмою сталого розвитку, культурного суспільства нового типу.
 2. 2. Всі відносини між людьми і природою повинні бути не руйнівними, а взаємно корисними. Вже майже 50 років людство має достатній багаж знань і технологій, за якими на планеті достатньо місця для цікавого та успішного життя, але нерідко уряди, освіта, підприємства залишаються в шатах старого розуміння світу.
 3. 3. В нашому центрі ми хочемо створити образ столиці нового тисячоліття, що зможе діяти з повагою до природи. Де громадяни беруть під контроль всі ресурси міста, формують систему їх використання, умови для цього – сприятливі як для окремих людей, так і для всіх мікро- та макросфер спілкування людей! Це не фантастика - ми і прогресивні люди в усьому світі робимо такі спроби повсякчасно через соц. мережі, в дистанційних іграх, через роботу у віддалених колективах.
 4. 4. Сьогодні немає перепон, щоб побачити новий стан екології. Це є лише питанням зміни в нашій системі освіти та постановки покрокових завдань. Ми пропонуємо такий центр, де будуть сформовані в правовій, творчій формі всі види діяльності людей Києва – як міста проживання і міста, з якого ведеться в значній мірі координування та управління життєдіяльністю всіх територій країни, фінансово- технологічне, культурне і політичне, а також взаємодія з усіма країнами світу.
 5. 5. Ми пропонуємо створити такі форм координування і розпочати розроблення соціальних моделей, де люди в ігровій чи професійній формі, разом зі своїми дітьми, сім’ями, друзями чи колегами зможуть поринути в стан оволодіння ресурсами, проблематикою та перспективою кожної сфери життя.
 6. 6. Становлення центру ставить за мету здійснити проривів в системі управління ресурсами столиці і примкнути до найбільш прогресивних тенденцій в суспільно-технічному русі прогресивної частини цивілізації. Це допоможе нам не лише залучити «зелені інвестиції», що широко пропонуються світом для України.
 7. 7. Таким чином, в образній формі ми зможемо розвинути стан всього, що нас оточує, всі напрями моделювання культури нового типу життя можуть бути використані для колосального обсягу нових форм образу мислення людей у відображені реальності.
 8. 8. Сума конкурсу буде доповнюватися ще власними внесками у вигляді навчальних, просвітницьких моделей по реальним видам природних і соціальних ресурсів від чисельних груп волонтерів при Науковому парку НАУ, разом з ГРОМАДСЬКОЮ СПІЛКОЮ «ІННОВАЦІЙНА ОРХУСЬКА МЕРЕЖА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ ТА МІСТА КИЄВА» (CIVIC UNION INNOVATION NETWORK AARHUS UKRAINE TERRITORIAL COMMUNITY AND THE CITY KIEV - CU INAUT_CK).
 9. 9. Ми впевнені, що таким чином ми зможемо зупинити Годинник Землі, що від 2009 року рухається в зворотній бік, а має повернутися на позитивний лад відліку для нашого спільного майбутнього, суспільство культури сталого розвитку.
 10. 10. Літом цього року Україна має подати до асоціації ООН інструмент сталого розвитку, що були вироблені кожною країною за останні 20 років. Ми хочемо щоб Україна не була пустим місцем на цьому заході.
 11. 11. Ми пропонуємо поєднання інтересів усіх поколінь, жителів української столиці і її шанувальників в тому, щоб перетворити наше улюблене місце на столицю високих технологій для життя, інноваційне місто нового цивілізаційного рівня – культури сталого розвитку, високої громадянської активності і формування справжніх господарів свого міста і своєї країни
 12. 12. В поточний період готові демонстраційні версії на наступні блоки за спектром оцінювання 1. Екоменеджмент - Глобальні геоінформаційні системи 2. Загальна система міжнародних стандартів ISO та захист прав споживачів 3. Агрохарчовий блок 4. Енергетичний блок 5. Промисловий комплекс 6. Транспортний комплекс 7. Метрологічні системи та вимоги до органів оцінювання відповідності
 13. 13. Дякую за увагу Остапенко Олексій Ігорович +38 066 97 63 937 Відповідальний Секретар Громадської спілки «ІННОВАЦІЙНА ОРХУСЬКА МЕРЕЖА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ ТА МІСТА КИЄВА» Координатор проекту Інноваційної технологічної платформи Наукового парку НАУ Email: AlekseyOstapenko@ukr.net http://humanrightsinukraine.org.ua/ostapenko-oleksij-igorevich/ Артюх Марина Борисівна експерт захисту прав людини на чисте довкілля АО Київська Гельсінська Група http://humanrightsinukraine.org.ua/artyuh-marina-borisivna-rezyume/ Email: aarhusukraine@gmail.com

×