Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

перзентація васильків

моє місто

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

перзентація васильків

  1. 1. ПІДГОТУВАЛА УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ ЗОЗУЛЯ ЛІЛІЯ
  2. 2. ІСТОРІЯ МІСТА ВАСИЛЬКІВ  ВАСИЛЬКІВ знаходиться на лівому березі річки Стугни, розкиданий серед ярів і гір в досить мальовничому положенні. На підвищенні панівно над цілим містом, серед валів, насипаних на боках піднесення, стоїть кам'яний Феодосіївський собор. Звідси найкращі види: місто лежить біля ніг; по схилах гір серед садів хати, розкидані по місцях; внизу тече Стугна, розливаючись в широким ставищем, а вдалині на протилежному березі чорніють переліски.
  3. 3. МІСТО ВАСИЛЬКІВ НАДЗВИЧАЙНО СТАРЕ ТА МАЛЬОВНИЧЕ.  Історія поселень на річці Стугні налічує кілька тисяч років. Перша літописна згадка про Васильків у «Повісті минулих літ» датується 988 роком. За ініціативи Володимира Великого тут було збудовано фортецю для захисту Києва з півдня від набігів степових кочівників — на його думку мала кількість міст навколо Києва робила княжу столицю уразливою. Цей рік і прийнято вважати роком заснування Василькова.
  4. 4. ТАК ВИГЛЯДАЛО МОЄ МІСТО КОЛИСЬ
  5. 5.  В Василькові народився в Х-м віці преподобний Феодосій, ігумен Печерский, який, до входження свого в монастир, перебував деякий час в тутешніх пустинях. Ще в 1818 році видно було пецеру Васильківську, в якій спасався преподобний
  6. 6. ТАК ВИГЛЯДАЄ МІСТО ЗАРАЗ

×