Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Kurylenko_2022.pptx

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Lr4 5 1
Lr4 5 1
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 12 Ad

More Related Content

Similar to Kurylenko_2022.pptx (20)

Recently uploaded (20)

Advertisement

Kurylenko_2022.pptx

 1. 1. РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ДЛЯ РЕЙТИНГОВОЇ СИСТЕМИ PUBLICATION Виконавець: студент 1 курсу магістратури 141 групи Куриленко Максим Науковий керівник: професор кафедри ІПІЕК Співаковський О.В.
 2. 2. Мета Розробка мобільного додатку для рейтингової системи publication. Об'єкт дослідження: рейтингова система publication. Предмет дослідження: розробка мобільного додатку для рейтингової системи publication за допомогою фреймворка React Native.
 3. 3. Завдання роботи: ● Виконати аналіз побудови систем наукометричних рейтингів. ● Дослідити особливості розробки мобільних додатків на React Native. ● Розробити мобільний додаток для рейтингової системи publication.
 4. 4. Актуальність Мобільні додатки стали одним з головних трендів у розвитку інформаційних технологій в останні роки. Основною перевагою мобільних додатків є те, що користувач може отримати доступ до них, перебуваючи в будь-якому місці та в будь-якій ситуації.
 5. 5. Наукометрія Сучасний світ часто характеризують як інформаційно-технологічний. Різні автори пишуть про постійний потік інформації, в якому стало важко орієнтуватися, знаходити потрібні видання, наукові роботи окремих вчених. Велика увага приділяється сьогодні вивченню еволюції науки за допомогою численних вимірювань та статистичної обробки наукової інформації (кількість наукових статей, опублікованих в даний період часу, цитування і т. д.). Наукова дисципліна, що займається подібним вивченням, дістала назву «наукометрія».
 6. 6. Publication Тема розробки мобільного додатка для системи publication з'явилася з потреби в зручному та кросплатформному мобільному додатку для студентів та викладачів, зацікавлених у розробці рейтингових систем, науко метричних індексів університетів та розробці інформаційної системи показників наукової діяльності.
 7. 7. Використані технології
 8. 8. Демонстрація розробки
 9. 9. Демонстрація розробки
 10. 10. Тестування Тестування додатку було реалізовано за допомогою бібліотеки React Testing Library. Тести по рендерингу компонентів, зворотнім викликам та станам компонентів були виконані успішно.
 11. 11. Висновки Створений додаток зміг надати кросплатформне рішення, яке буде використовуватися як клієнтський інструмент для надання інформації студентам та викладачам, зацікавлених у розробці рейтингових систем, науко метричних індексів університетів та розробці інформаційної системи показників наукової діяльності. Робота успішно пройшла перевірку на унікальність у системі Unicheck, показавши рівень унікальності 98.25%. У ході виконання цієї роботи було отримано такі результати: ● Виконано аналіз побудови систем науко метричних рейтингів. ● Досліджено особливості розробки мобільних додатків на React Native. ● Розроблено мобільний додаток для рейтингової системи publication.
 12. 12. Дякую за увагу

×