Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентація досвіду

249 views

Published on

презентація досвіду вчителя трудового навчання

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

презентація досвіду

 1. 1. Червоноградський НВК №13 Школа - це, образно кажучи, тонкий і чутливий му зичний інструмент, який творить мелодію людс ької гармонії, що впливає на душу кожного вихов анця, але творить лише тоді, коли цей інструме нт настроєний В. Сухомлинський
 2. 2. З досвіду роботи учителя трудового навчання Червоноградського НВК №13 Матійків Оксани Степанівни
 3. 3. Працюю над проблемою: " Проблемне навчання." Проблемне навчання слід розуміти як одну з головни х систем в організації пізнання, яка в тісній єдност і з пояснювально - ілюстративним навчанням.
 4. 4. Головні засади у роботі - це формуван ня в учнів таких якостей, як: Становлення духовно багатої особистості. Плекатинаціональну самосвідомість дитини. Прагнення до навчання впродовж усього життя. Постійний пошук найкращих шляхів розв'язання житєвих проблем. готовність своєю працею закласти підмурівок власного соціального успіху і зроб ити внесок у громадську державну справу. Прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності.
 5. 5. Будьте самі шукачами, дослідниками. Якщо не буде вогника у вас, вам ніколи не запалити його в інших..." В. О. Сухомлинський Шляхи реалізації проблеми На уроках трудового навчання: Урок-лекція Урок-практикум Урок-презентація Урок-конкурс Урок-конференція Урок-інтегрований Урок-диспут Урок-гра У позаурочний час: Ескурсії. Семінари. Зустрічі з видатними людьми. Виховні заходи, вечори.
 6. 6. Методи педагогічної діяльності
 7. 7. Фото творчих робіт
 8. 8. Найкращі роботи
 9. 9. Дидактична література
 10. 10. Успіх приходить із працею (призери конкурсу "Таланти твої Україно") Матійків Вероніка 2-А клас, гердан, III місце 2013 Саноцька Анастасія 7 клас, український національний одяг, III місце 2013 Якимова Єлизавета III гімазійний, гердан, II місце 2013
 11. 11. Виховання українського патріотизму
 12. 12. Дидактична література з біс ероплетіння
 13. 13. Українська вишиванка

×