Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Розвиток соціальної та
громадянської компетентності
старшокласників
засобами веб-квест технологій
на уроках української лі...
Веб - квест - це сайт в
Інтернеті, з яким працюють учні,
виконуючи ту чи іншу навчальну
задачу.
 Розробляються такі веб-к...
Структура веб-квесту
 чіткий вступ, де описані головні ролі
учасників або сценарій квесту;
 попередній план роботи, огля...
Етапи роботи над квестом
Початковий етап (командний)
Рольовий етап
Заключний етап
Критерії оцінки веб-квесту
Рекомендуємо використовувати від 4 до
8 критеріїв, які можуть включати оцінку:
дослідницької т...
Результати веб-квесту
 Створення бази даних з проблеми.
 Створення мікросвіту, в якому учні можуть
пересуватися за допом...
Мета веб-квесту: ознайомити
учнів з основами гендерної
психології, розкрити поняття
гендер, соціалізація, фемінність,
муск...
Психологи
Дорогі діти!!!
Ви вже більш детальніше
ознайомилися із творчістю І. Котляревського,
його творами і обрали роль п...
Соціологи
Соціологія — наука, що вивчає
закономірності розвитку та функціонування
суспільства та його систем, соціальних
г...
Роль соціології:
 сприяє формуванню знань про суспільство;
 пояснює логіку процесів соціального розвитку;
 допомагає лю...
Літератори
 Скільки творів авторів-жінок та авторів-
чоловіків вивчається в школі?
 Яких центральних образів більше у тв...
Історики
Шановні діти!
Я дуже рада вас вітати на цій
сторінці. Ви обрали роль
істориків. Це дуже
відповідально!!!
Вам необ...
Актори
Творчої наснаги вам,
шановні актори!!!
Якщо ви обрали цю роль,
то ви дуже талановита
дитина.
Вітаю вас на цій сторі...
Чотирнадцяте грудня
Класна робота
Гендер: минуле і сучасне,
міф і реальність через призму образів п'єси
І.Котляревського “...
Історики
Психологи
Актори
Оцінювання веб-
квесту
Критерії оцінювання
У різні історичні періоди роль жінки в
суспільстві змінювалась.
Протягом століть дами виборювали собі
рівні з чоловіками п...
Кирило Транквіліон – Ставровецький
“На герб ясновельможної її милості Ірини
Могилянки, княжни Вишневецької, Михайлової
Кор...
В силу історичних обставин чоловіка
вважали лідером у суспільстві.
Та протягом століть жінки виборювали
право займатися по...
Підготували:
Учні 9-А класу Глемейда Діана
Даньшина Вікторія
Чудновець Дарія
Черкаська Наталя
Учитель: Савчук Тетяна Вікто...
- ПЕРШЕ ПИТАННЯ ПРО ТЕБЕ,
ЩОЙНО ТИ З'ЯВИВСЯ НА
СВІТ….
•Від статі залежить будова органів, можливість стати
матір'ю чи бать...
Гендер охоплює соціальні можливості кожної статі в
освіті, професійній діяльності,достопу до влади, сімейні
ролі й репроду...
Фемінність Маскулінність
Анндрогінність
У далекому минулому люди були двостатевими,
чотирирукими й чотириногими істотами. Завдяки
поєднанню полярних властивостей ...
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
савчук нвк № 2
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
A IMPORTANCIA DA FISCALIZAÇÃO DO TRÂNSITO INTERESTADUAL DE PRODUTOS AGROPECUÁRIOS NA PREVENÇÃO DE DISSEMINAÇÃO DE PRAGAS
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

савчук нвк № 2

Download to read offline

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to like this

савчук нвк № 2

 1. 1. Розвиток соціальної та громадянської компетентності старшокласників засобами веб-квест технологій на уроках української літератури Виступ учителя української мови та літератури Єнакієвського НВК №2 Савчук Тетяни Вікторівни
 2. 2. Веб - квест - це сайт в Інтернеті, з яким працюють учні, виконуючи ту чи іншу навчальну задачу.  Розробляються такі веб-квести для максимальної інтеграції Інтернету в різні навчальні предмети на різних рівнях навчання в навчальному процесі.  Вони охоплюють окрему проблему, навчальний предмет, тему, можуть бути і міжпредметні.  Особливістю освітніх веб-квестів є те, що частина або вся інформація для самостійної або групової роботи учнів з ним знаходиться на різних веб-сайтах.
 3. 3. Структура веб-квесту  чіткий вступ, де описані головні ролі учасників або сценарій квесту;  попередній план роботи, огляд всього квесту;  головне завдання, де чітко визначено підсумковий результат самостійної роботи;  список інформаційних ресурсів необхідних для виконання завдання.
 4. 4. Етапи роботи над квестом Початковий етап (командний) Рольовий етап Заключний етап
 5. 5. Критерії оцінки веб-квесту Рекомендуємо використовувати від 4 до 8 критеріїв, які можуть включати оцінку: дослідницької та творчої роботи, якості аргументації, оригінальності роботи, навичок роботи в мікрогрупах, усного виступу, мультимедійної презентації, письмового тексту тощо.
 6. 6. Результати веб-квесту  Створення бази даних з проблеми.  Створення мікросвіту, в якому учні можуть пересуватися за допомогою гіперпосилань, моделюючи фізичний простір.  Написання інтерактивної історії.  Створення документа, в якому проаналізовано будь-яку складну проблему та запрошено учнів залишити власний коментар.  Інтерв'ю on-line з віртуальним персонажем.
 7. 7. Мета веб-квесту: ознайомити учнів з основами гендерної психології, розкрити поняття гендер, соціалізація, фемінність, мускулінність, андрогінність; поглибити знання про традиційні риси гендерної ідентичності чоловіка й жінки; розвивати вміння аналізувати власний внутрішній світ. Ролі  Психологи  Соціологи  Історики  Актори  Літератори
 8. 8. Психологи Дорогі діти!!! Ви вже більш детальніше ознайомилися із творчістю І. Котляревського, його творами і обрали роль психолога. На другому етапі роботи вам необхідно в мережі Інтернет, в додатковій літературі знайти відповіді на наступні питання:  Що означає слово гендер?  Які ознаки гендера і статі?  Що таке фімінність, андрогінність, мускулінність?  Результатом вашої кропіткої роботи буде презентація "Гендер і особистість". Бажаю вам успіху!!!
 9. 9. Соціологи Соціологія — наука, що вивчає закономірності розвитку та функціонування суспільства та його систем, соціальних груп, верств організацій. Термін «соціологія» був запропонований у 1839 р. франц. вченим Огюстом Контом, який ототожнював соціологію з суспільствознавством, що охоплює всі галузі знань про суспільство.
 10. 10. Роль соціології:  сприяє формуванню знань про суспільство;  пояснює логіку процесів соціального розвитку;  допомагає людині визначити своє місце в суспільстві;  допомагає вирішувати соціальні суперечності. Доброго дня!!! Ви обрали дуже цікаву роль - соціологи.  Вам наобхідно знайти в ЗМІ, системі Інтернет матеріал і освітити проблему "Гендерні стереотипи сучасності".  Результатом вашої роботи буде публікація.
 11. 11. Літератори  Скільки творів авторів-жінок та авторів- чоловіків вивчається в школі?  Яких центральних образів більше у творах - жіночих чи чоловічих?  Кому найчастіше присвячували твори? Успіхів!!! Шановні друзі-літератори!!! Я вас вітаю на цій сторінці. Ви обрали дуже цікаву роль. Увага! Ваше завдання: проаналізуйте, будь ласка Програму 7-9 класів з української літератури і дайте нам відповіді на питання.
 12. 12. Історики Шановні діти! Я дуже рада вас вітати на цій сторінці. Ви обрали роль істориків. Це дуже відповідально!!! Вам необхідно знайти відповіді на питання: Які були сімейні цінності в різні епохи і розповісти про роль чоловіків та жінок в ці епохи. Результатом вашої роботи буде презентація.
 13. 13. Актори Творчої наснаги вам, шановні актори!!! Якщо ви обрали цю роль, то ви дуже талановита дитина. Вітаю вас на цій сторінці. Ваше завдання проінсценувати улюблений уривок з п'єси "Наталка Полтавка"
 14. 14. Чотирнадцяте грудня Класна робота Гендер: минуле і сучасне, міф і реальність через призму образів п'єси І.Котляревського “Наталка Полтавка” •узагальнити знання з теми “І.Котляревський “Наталка Полтавка”; •поглибити знання про традиційні риси гендерної ідентичності чоловіка і жінки; •розвивати вміння аналізувати внутрішній світ героїв; •виховувати культуру мовлення. Тема: Мета:
 15. 15. Історики Психологи Актори
 16. 16. Оцінювання веб- квесту Критерії оцінювання
 17. 17. У різні історичні періоди роль жінки в суспільстві змінювалась. Протягом століть дами виборювали собі рівні з чоловіками права…
 18. 18. Кирило Транквіліон – Ставровецький “На герб ясновельможної її милості Ірини Могилянки, княжни Вишневецької, Михайлової Корибутової”
 19. 19. В силу історичних обставин чоловіка вважали лідером у суспільстві. Та протягом століть жінки виборювали право займатися політичною діяльністю та наштовхувались на опір суспільства, яким керували чоловіки.
 20. 20. Підготували: Учні 9-А класу Глемейда Діана Даньшина Вікторія Чудновець Дарія Черкаська Наталя Учитель: Савчук Тетяна Вікторівна
 21. 21. - ПЕРШЕ ПИТАННЯ ПРО ТЕБЕ, ЩОЙНО ТИ З'ЯВИВСЯ НА СВІТ…. •Від статі залежить будова органів, можливість стати матір'ю чи батьком, а також деякі інші ознаки: пропорції тіла, розподіл жирових тканин, кількість волосся на тілі й на обличчі, особливості статевих дозрівання, м'язова сила, витривалість і навіть міміка та хода. Стать-визначає, є людина чоловіком чи жінкою. Вона зумовлена структурою і є поняттям біологічним.
 22. 22. Гендер охоплює соціальні можливості кожної статі в освіті, професійній діяльності,достопу до влади, сімейні ролі й репродуктивну поведінку, стосується неанатомофізиологичних властивостей, за якими різняться чоловіки і жінки, а соціално сформованих рис, притаманних “мужності” і “жіночності” Гендер- поняття культурне і соціальне. Воно визначає риси характеру та особливості поведінки, які вважаються характерними для чоловіків і жінок у певному суспільстві.
 23. 23. Фемінність Маскулінність Анндрогінність
 24. 24. У далекому минулому люди були двостатевими, чотирирукими й чотириногими істотами. Завдяки поєднанню полярних властивостей вони виявляли таку мудрість і гучність поведінки, що викликали заздрість і гнів богів. Тоді Зевс по просив Аполлона розділили людей навпіл, але так, щоб не видно було слідів поділу зовні. З тих часів він і вона, як половинки цілого шукають одне одного і коли знаходять, відновлюють цілісність і могутність.

Views

Total views

412

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

18

Actions

Downloads

3

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×