Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

I franko (1)

776 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

I franko (1)

  1. 1. Любов – це кара, цеЛюбов – це кара, це сумна всумна в’’язниця,язниця, Бог від якої заховавБог від якої заховав ключі.ключі. П. СорокаП. Сорока
  2. 2. Ольга РошкевичОльга Рошкевич Тричі мені являлася любов.Тричі мені являлася любов. Одна несміла, як лілея біла,Одна несміла, як лілея біла, З зітхання й мрій уткана, ізЗ зітхання й мрій уткана, із обсновобснов Сріблястих, мов метелик,Сріблястих, мов метелик, підлетіла.підлетіла. Купав її в рожевих блискахКупав її в рожевих блисках май,май, На пурпуровій хмарі вранціНа пурпуровій хмарі вранці сіласіла І бачила довкола рай і рай!І бачила довкола рай і рай! Вона була невинна, як дитина,Вона була невинна, як дитина, Пахуча, як розцвілий свіжоПахуча, як розцвілий свіжо гай.гай.
  3. 3. Юзефа ДзвонковськаЮзефа Дзвонковська Явилась друга — гордаяЯвилась друга — гордая княгиня,княгиня, Бліда, мов місяць, тиха таБліда, мов місяць, тиха та сумна,сумна, Таємна й недоступна, мовТаємна й недоступна, мов святиня.святиня. Мене рукою зимною вонаМене рукою зимною вона Відсунула і шепнула таємно:Відсунула і шепнула таємно: "Мені не жить, тож най умру"Мені не жить, тож най умру одна!"одна!" І мовчки щезла там, де вічноІ мовчки щезла там, де вічно темнно.темнно.
  4. 4. Целіна ЖуравськаЦеліна Журавська Явилась третя — женщина чи звір?Явилась третя — женщина чи звір? Глядиш на неї — і очам приємно,Глядиш на неї — і очам приємно, Впивається її красою зір.Впивається її красою зір. То разом страх бере, душа холонеТо разом страх бере, душа холоне І сила розпливається в простір.І сила розпливається в простір. За саме серце вхопила мене,За саме серце вхопила мене, Мов сфінкс, у душу кігтямиМов сфінкс, у душу кігтями вп'ялиласьвп'ялилась І смокче кров, і геть спокій жене.І смокче кров, і геть спокій жене. Минали дні, я думав: наситилась,Минали дні, я думав: наситилась, Ослабне, щезне… Та дарма! Дарма!Ослабне, щезне… Та дарма! Дарма!
  5. 5. Ольга ХоружинськаОльга Хоружинська СПАСИБІ ТОБІ, МОЄСПАСИБІ ТОБІ, МОЄ СОНЕЧКО,СОНЕЧКО, ЗА ПРОМІНЧИК ТВІЙ -ЗА ПРОМІНЧИК ТВІЙ - ЩИРЕ СЛОВЕЧКО!ЩИРЕ СЛОВЕЧКО! ЯК ПРОМІНЧИКА НЕЯК ПРОМІНЧИКА НЕ ЗДОБУТЬ ПРИТЬМОМ,ЗДОБУТЬ ПРИТЬМОМ, СЛОВА ЩИРОГО НЕСЛОВА ЩИРОГО НЕ КУПИТЬ СРІБЛОМ,КУПИТЬ СРІБЛОМ, ..ТОЖ ЗА ДАР МАЛИЙ, А..ТОЖ ЗА ДАР МАЛИЙ, А БЕЗЦІННИЙ ТВІЙ.БЕЗЦІННИЙ ТВІЙ.
  6. 6. Що є кохання для Франка?Що є кохання для Франка?  ““ЗівЗів’’яле листя” , “Лірична драма”яле листя” , “Лірична драма”  Любов – це кара, це сумна вЛюбов – це кара, це сумна в’’язниця,язниця, Бог від якої заховав ключі.Бог від якої заховав ключі.  ““За любов її і ласку дам я небо, рай, весь світ”За любов її і ласку дам я небо, рай, весь світ”  ““Як сміючись ти вбила чистую любов мою”Як сміючись ти вбила чистую любов мою”  ““Завмерлеє в серці кохання”Завмерлеє в серці кохання”  ““Тебе кохаючи, загублю душу”Тебе кохаючи, загублю душу”  ““Люблю я власну мрію”Люблю я власну мрію”

×