Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Газети "Безпечний Інтернет"

562 views

Published on

Газети "Безпечний Інтернет" роздрукуйте постером

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Газети "Безпечний Інтернет"

  1. 1. Виконуйте рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним Захистіть свій комп'ютер Завжди оновлюйте операційну систему. Використовуйте антивірусну програму. Використовуйте брандмауер. Робіть резервні копії важливих файлів. Будьте обережними, завантажуючи вміст. Захистіть себе в он-лайні. Будьте обережними, надаючи особисту інформацію. Думайте про те, з ким ви розмовляєте. Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними. Дотримуйтесь правил. Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті. Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе. Щоб запобігти всім тим негативним явищам та небезпекам, які очікують в Інтернеті, необхідно навчитися правильній поведінці та безпечним користуванням сучасними Інтернет-технологіями
  2. 2. Інтернет-можливості для розвитку дітей Web-браузери. Це програми, які дозволяють отримати доступ до інформації, завантаженої на інший комп’ютер. До більшості Web-сайтів доступ безкоштовний. Але окремі з них можуть запросити реєстрацію: тобто вимагати ім’я користувача, адресу електронної пошти, поштову адресу та вік. Найбільш популярним серед Web-браузерів є Microsoft Internet Explorer.  Web-сайти. Це набір Web-сторінок, об’єднаних спільною адресою, темою, логічною структурою та оформленням. Для відвідування Web-сайту необхідно знати його адресу. Наприклад, http://www.onlandia.org.ua  Пошукові системи. В Інтернеті існують мільйони сайтів. Саме за допомогою пошукових систем ми маємо можливість знаходити необхідну нам інформацію - проводити навігацію. Прикладом пошукової системи є http://www.bing.com  Електронна пошта. Це комп’ютерна версія звичайної пошти. Кожен лист має унікальну адресу, яка ідентифікує власника. Наприклад, artur.kocharyan@onlandia.org.ua. аrtur.kocharyan – ім‘я власника електронної скриньки, а onlandia.org.ua – ім’я домену (місце, де розташована поштова скринька).  ІМ - миттєвий обмін повідомленнями. ІМ нагадує Інтернет-версію SMS. Ці програми дозволяють писати листи в режимі реального часу одночасно декільком людям, які підключилися до мережі Інтернет. Географія їхнього місцезнаходження не має значення.  IRC - Інтернет-чати. Дозволяють об’єднуватися у групи за інтересами та спілкуватися в режимі реального часу. Спілкування у чаті дуже швидке. Учасники можуть надсилати повідомлення в загальному каналі («кімнаті») одразу сотням користувачів. Загальні канали є доступними для всіх. Приватні канали («кімнати») можуть мати пароль.  Дошки оголошень. Дають можливість розміщувати невелике повідомлення або оголошення на тематичних сайтах або групах. На відміну від чатів, повідомлення може бути прочитане і в режимі оф-лайн: можуть пройти години, дні, доки хтось прочитає та відповість на оголошення. Діти мають тенденцію розміщувати оголошення на дошках, які їм цікаві.  Голосові чати. Майже всі комп’ютери мають звукову карту і мікрофон для запису голосового повідомлення та можуть відправити це повідомлення іншій людини через Інтернет. Ця технологія має назву «голосовий чат».  Відеоконференції. Миттєвий обмін аудіо- та відеоматеріалами через комп’ютери.  Соціальні мережі. Це окремі Web-сайти, які дозволяють створювати власні сторінки, спільноти, розміщувати фото, аудіо- та відеоматеріали, обмінюватися миттєвими повідомленнями та слідкувати за оновленнями на сторінках друзів. Соціальні мережі досить швидко стали популярними у молоді, бо відкривають нові можливості для самореалізації та вільного спілкування.

×