Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Музика і слово

601 views

Published on

Музика і слово

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Музика і слово

  1. 1. Музика і слово
  2. 2. Творче завдання БАЛЕТ ОПЕРА ОПЕРЕТА
  3. 3. Російський композитор, засновник російської композиторської школи. Романс “Жайворонок”
  4. 4. Творче завдання Весна Зліта Квітуча Дітвора Прийшла Радіє Співа Душа До сонечка
  5. 5. “ Школярі-школярики Сл. Вратарьова, муз. О.Злотника 1. На підвіконні в класі квіти, Навпроти - Гоголя портрет. А ми блукаємо по світу Через мережу "Інтернет". Якби не вчилися у школі, Ніколи б не почули ми Про теорему Піфагора, І про частинки "не" і "ні". Приспів: Школярі - школярики, Очі, як ліхтарики По законах фізики Зимно край вікна. Школярі - школярики, Очі, як ліхтарики, По законах лірики - Круглий рік весна! 2. Але найкращий час - у школі, Це добре знає кожний клас, Коли співа веселий дзвоник І на перерву кличе нас. У всіх такі цікаві теми: Про макіяж і Брітні Спірс І тільки мій рудий Ромео Про мене знов складає вірш.
  6. 6.  Як пов’язані література та музика? Поміркуйте, що між ними спільного, а що відмінного.  Які жанри музики утворюються за допомогою слова і звуку?  Які музичні жанри пов’язані з літературою? Що їх об’єднало? Що таке романс? Музику якого композитора ми слухали на уроці?

×